Kā jums ir beigusies šī situācija?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā jums ir beigusies šī situācija?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173617
    samurajs
    Participant

    Fox: tu labāk piesakies Hollywood’ā par bojeviku režisoru… tuvcīņu epizodes tev lieliski sanāk! 😀

    #173618
    Vaz3
    Participant

    Man vienreiz uz ielas piesējās divi toreiz ”lielie” es eju edu chipsus shie saka lai iedodu nu es tukshu paku nometu saku njemat,shie paliek dusmiigi,piesienās vislaik līdz pat mājai turēja aiz somas utt,tad teica dod telefonu,saku nav man,nu labi dod naudu nav man akal saku,tad ieskrienu trepju telpā shis skrien pakalj tur aiz somas beiga sneiznu kā ;sie meta mieru aizlaidās uzgāju uz dzīvokli viss ok,pastāstu omai shi attaisa logu kulaku šiem parāda 😀


    Ko darīt?Labāk jau tīties prom,nu ja ir baigie kadri tad atdod visus savus telefonus mp3 un tinies ka tik dzīvs paliec…

    A pārīšiem nēsmu redzējsi ka uzbruktu,ja nu vienīgi kko pasmej garām ejot cik esmu novērojis…

    #173619
    kvarchil
    Participant

    Edgars wrote:

    Pagaidām kopš Arnolda laikiem nav dzirdēts ka kāds būtu tāds mačo, ka vēsi varētu neitralizēt baru bez jebkāda papildekipējuma 😀


    Džekijs?

    #173620
    drink it
    Participant

    normis_161 wrote:

    Nopērc pašaizsardzības gāzes baloniņu un sāc kaut kaut kur trennēties. Tas tev tad dos lielāku drosmi. 😀

    Smart guy, noteikti man kaut ko dos, ja sākšu trenēties 😉 īpaši ja pienāks bars 5 gab. voohoo

    Nu es minos patstāvīgi, man stipras kājas, moš visus ar kājām un pa mājām? In Noriss style.

    #173621
    izredzētais
    Participant

    nav jau tā, ka tevi nositīs, uz ielām nenogalina, takā pārspīlēt ar nevajag 🙂

    ja tev pie sāniem ir meitene: parasti neviens nepiesienās, piesienās tikai tādi, kas nav nopietni, jeb vienkārši homoseksuāļi.

    protams, ir izņ ēmumi.

    ko darīt? sist stiklus mašīnām nevajag, jo redzot, kā tu sevi glāb, sitot manai mašīnai stiklus ārā, vēlāk, tev nāksies sevi glābt no manis!

    mašīnā ir droši. kā viens teica, kādai atslēgai vienmēr jābūt pa rokai.

    esmu trennējies karate 4 gadus, trenniņ i tev līdzēs tikai pret vārguļiem, jeb 1 pretinieku. es sevi nepārvērtēju un vienmēr jakas kabatā līdzi nēsāju kasteti.

    baloniņ š, ļoti efektīvs. bet uzmanies, nepūt pret vēju 🙂

    izeja: gāzes pistole (drīzumā pats arī pirkšu)

    kad uz ielas nāk pretī, izvelc rokas no kabatām un nenobīsties, tas līdz.

    ja redzi, ka tevi pārāk neiekāro apzagt, nelamājies, ja šie rēc, lai rēc, tiksi sveikā pa labam. ja kirevi ir pārāk iedegušies, runā pretī.

    man bij gadījums, kad pretī viesnīvai “Latvia” piesējās ~10 krievi .. 1 “līderis”, pārējie 9 vienkārši stāvēja un skatījās (iesācēji, muļķi. neviens nepiesienās tādās vietās skaidrā dienas laikā) no tādiem kas stāv un skatās ar jābaidās nav. man prasīja mobilo, naudu, teicu: “ņ etu” … urla: “esli tebja proverim i štoto naidom. pizdi poluāiš” … es “poprobaj, ruku slomaju” .. tiku ātri vaļā 🙂

    vel viena izeja: sāc ārdīties, ja līdzi ir rakstāmais, izvelc to, mētājies ar rokām, bļauj, bet ne tā kā lupata, ārdies kā buldozers, tas viņ us nenobiedē, bet atbaida, pats neesmu mēģinājis, jo tādās galejībās neesmu nonācis :))

    nekad neaizmirsti, ka arī zaglim var būt ierocis, kuru viņ š arī nebaidīsies likt lietā.

    #173622
    marr
    Participant

    man reiz bija gadījums, kad mēs – bariņš – divi čaļi un divas meitenes gājām cauri centram (pa Brīvības ielu, ja pareizi atceros, tad pie krustojuma ar lāčplēša ielu), tā apmēram nakts vidū, kad mums pretī pāris jaunekļ nāca un sāka aicinā meitenes viņiem pievienoties tur, kur viņi vēlas. Tad nu meitenes atbildēja, ka viņas labprātāk turpinās ceļu ar čaļiem, kas jau tajā brīdī bija ar viņām, respektīvi mums 😀 , taču jaunieši mierā likties nevēlējās. Tā nu mans kolēģis neizturēja sarunas karstumā ievilka vienam pa ģīmi, uzreiz dabūja no pretinieka kolēģa arī pa ģīmi, tad nu pienāca mana kārta kaut ko lietas labā darīt 😀 nekas labāks, kā vilkt pa ģīmi tam, kas manam kolēģim ievilka prātā neienāca, to arī izdarīju. Tā kā katrs no viņiem dabūjis vienreiz pa seju sajutās gana labi sapratuši, ka meitenes viņiem līdzi iet nevēlās, tad nu lēnām savācās un vilkās prom. Vairāk tā arī nevienam sist nebija vajadzīgs, jo trešais līdzgājējs bija miermīlīgs un nevēlējās nevienu aiztikt, jau no paša sākuma cenšoties atrunāt bravūrīgos kolēģus. Es jau arī nebiju īpašā sajūsmā dot kādam pa ģīmi, parasti pieklājīgi paskaidroju, ka tā nav labi, bet ja citādi nevar, nav jau problēmas… kā man viens kursabiedrs reiz izteicās, kāpēc ir jābūt ne tikai gudram, bet arī spējīgam uz kautiņu ir – ar integrāli nevienam pa pieri neiedosi 😀 tādos gadījumos dūrēs tik spēks.

    Par drošību auto iekšpusē, man, lai arī kad tikko tiku pie tiesībām un auto (gadi trīs drīzumā būs), visi draugi solīja dāvināt beisbola nūju, ko turēt auto, taču tā arī nesagaidīju 🙁 + vēl galvenā problēma šāda aksesuāra sakarā ir tā, ka jēga no tās ir visai maza, tik vietas daudz aizņem. Reāli, ja Tu atrodies mašīnā un apkārt ir cilvēki, kas Tev liekas nepatīkami, kas var radīt problēmas, tad vienmēr pastāv iespēja iedarbināt motoru un aizbraukt. Pat ja kāds stāv priekšā un uzvedas agresīvi, izaicinoši, tā, ka man, piemēram, rastos bažas par savu drošību, es vienkārši mītu grīdā un kaut brauktu tiem kadriem virsū.

    #173623
    shady
    Participant

    Quote:


    ko darīt? sist stiklus mašīnām nevajag, jo redzot, kā tu sevi glāb, sitot manai mašīnai stiklus ārā, vēlāk, tev nāksies sevi glābt no manis!


    Labāk lai cilvēks samaksā pa izsistiem stikliem, bez tam – sitot stiklus mašinai vai dzīvoklim => tas sacels traci, kuru uzbrucēji nevēlas.

    #173624
    normis_161
    Participant

    drink it:

    Quote:

    Smart guy, noteikti man kaut ko dos, ja sākšu trenēties 😉 īpaši ja pienāks bars 5 gab. voohoo

    Vismaz tie trennini palīdz nostiprināt raksturu, kā arī tādā situācijā tu justos drošāks un stabilāks.

    drink it:

    Quote:

    Nu es minos patstāvīgi, man stipras kājas, moš visus ar kājām un pa mājām? In Noriss style.

    Cik noprotu, tad tu brauc ar riteni bieži. Kā man viens draugs teica:”Uzgriežņa atslēga visu spēj atrisināt” 😀

    #173625
    drunk_lizard
    Participant

    mhmmmm

    izlasiiju visu – nu i murgus te lielaakaa dalja sarakstiijusji

    patiesiibaa ir triis vienkaarsjas lietas :

    pirmkaart – ejot garaam visaadiem taadiem nekad neizraadi bailes, pie kam tu taas nedriiksti pat just!

    cilveeka zemapzinja ljoti labi uztver zjestu, kustiibu, miimikas valodu

    nekad neizraadi bailes, jo tas provocees agresiju! uzvedies paarliecinosji – tas atbaidiis hljupikus

    otrkaart – nekad neizprovocee baru ar izaicinosju uzvediibu. lai cik tu buutu labi trenneets (filmas ar cjaku, cjanu un klodu ir pasakas) bars, pakljaujoties instinktam, tevi noliidzinaas…..(atcereesimies tukuma karatee trenneri)

    tresjkaart – ja redzi, ka konflikts ir neizbeegams – SIT PIRMAIS. tas uz briidi apstulbinaas pretiniekus un sjis briidis buus iistais, kad taisiit kaajas.

    un visbeidzot – nekad nevelc aaraa ieroci, ja tu tu NETAISIES pielietot!!! ja velc aaraa dajebko – pielieto to nekaveejoties, jo nekad nevar zinaat, ko tev izvilks pretii

    #173626
    izredzētais
    Participant

    shady wrote:

    Quote:


    ko darīt? sist stiklus mašīnām nevajag, jo redzot, kā tu sevi glāb, sitot manai mašīnai stiklus ārā, vēlāk, tev nāksies sevi glābt no manis!


    Labāk lai cilvēks samaksā pa izsistiem stikliem, bez tam – sitot stiklus mašinai vai dzīvoklim => tas sacels traci, kuru uzbrucēji nevēlas.

    tātad, man nesen mašīnai izdauzija stiklu un nozaga radio, izsitot stiklu tu auto īpašniekam sagādā lielas problēmas, pirmkārt, jātīra no stikliem, otrkārt, jāmeklē stikli sludinājumos (jauni ir ļoti dārgi), treškārt, jāmaksā par darbu (man tas sanāca 20ls + 20ls + 3 dienu stikla meklējumi) man paveicās, izsita mazo stiklu, kas ir blakus lielajam logam, lielo norullēja un ataisija durvis, lielais ir daudz dārgāks, ceturtkārt, auto īpašnieks mašīnu visu šo laiku izmantot nevar, kas sagādā lielu diskomfortu, tātad, cik cilvēkam, kas izsitis manai mašīnai stiklu būtu jāmaksā? mazāk par 100 ls – nē.

    neaizmirsīsim par kriminālsodu, ko izvirzīšu pret šo cilvēku. ja tev paveicas un auto īpašnieks tevi nenoķer, nav teikts ka mašīnas īpašnieks ir netālu no mašīnas, varbūt pat izbraucis, vēlāk, pa nakti, mašīnu noteikti apzags.

    NESITIET MAŠ Ã„ªNÄ€M STIKLUS!!! ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņ iem.

    #173627
    samurajs
    Participant

    izredzētais wrote:

    neaizmirsīsim par kriminālsodu, ko izvirzīšu pret šo cilvēku.

    NESITIET MAŠ ĪNÄ€M STIKLUS!!! ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņiem.

    Va vella! Ka tikai tu neesi kāds mazs prokuroriņš, ko? 😀 Par izsistu stiklu kriminālprocess… tu maz draugos ar savu galvu? 😀 Bet te jau džeks pats taisās kriminālsodu piespriest :rofl:

    Izskatās, ka tādu lietu kā KASKO vispār neesi dzirdējis?

    Mans uzskats ir tāds, ka dzīvība ir vairāk vērta nekā jebkādi stikli un lūžņi. Tikai es ieteiktu dauzīt māju stiklus- tie daudz labāk šķind un vieglāk plīst. Un pēc tam vieglāk ielikt. Bet anyway tādi līdzekļi jālieto tikai tad, ja patiešām sprukās un nav kur mukt.

    #173628
    aidskillz
    Participant

    Visā šitajā diskusijā es piekritīšu D_L, 3 vienākārši punkti, pārbaudīti, darbojas.

    Pēdējais gadījums Liepājā uz tramvaja tilta, nemaz nesapratu, kas notiek, pieskrēja un izslēdza ar celi pa seju, pēc tam paspārdīja biki. Viss…

    Un nēsēt līdzi kautkādus agregātus drīkst tikai tad, ja zini kā efektīvi lietot un ar noteikumu ka TIEŠ Ä€M lietosi, citādi atņems un tev pašam kautkur iepuļķēs.

    Par bariem runājot, ja redzi baru un redzi vismaz vienu meiteni (normālu, nevis 3-strīpu ordeņos un līku knābi) tad viss normāli, slikt

    ākajā gadījumā uz tevi šķībi paskatīsies.

    #173629
    izredzētais
    Participant

    samurajs wrote:

    izredzētais wrote:

    neaizmirsīsim par kriminālsodu, ko izvirzīšu pret šo cilvēku.

    NESITIET MAŠ Ã„ªNÄ€M STIKLUS!!! ja esi bezizejā, labāk atdod savus 5 latus un cigaretes tiem nožēlojamajiem suņ iem.

    Va vella! Ka tikai tu neesi kāds mazs prokuroriņ š, ko? 😀 Par izsistu stiklu kriminālprocess… tu maz draugos ar savu galvu? 😀 Bet te jau džeks pats taisās kriminālsodu piespriest :rofl:

    Izskatās, ka tādu lietu kā KASKO vispār neesi dzirdējis?

    Mans uzskats ir tāds, ka dzīvība ir vairāk vērta nekā jebkādi stikli un lūžņ i. Tikai es ieteiktu dauzīt māju stiklus- tie daudz labāk šķind un vieglāk plīst. Un pēc tam vieglāk ielikt. Bet anyway tādi līdzekļi jālieto tikai tad, ja patiešām sprukās un nav kur mukt.

    es steidzos & nepareizi uzrakstiju..

    KASKO, 1997. gada mazdai? bet vai tu maz draudzējies ar galvu? es nevaru atļauties mašīnā ieguldīt tādu naudu tikai priekš kasko, neaizmirsīsim ka mašina ēd, mašīna jālabo un jākopj, tas viss prasa lielus līdzekļus.

    + 100 gadi man nav vajadzības ko pierādīt, staigāt pa dažādām iestādēm, utt, lai dabūtu finansējumu stikla nomaiņ ai, jeb gaidīt vairākas dienas, līdz šie man mašīnu salabos.

    es neatbalstu, to, ja kāds glābj sevi no pāris nobrāzumiem un zilumiem sitot manai mašīnai stiklus ārā, līdz ar to man sanāk lielus gabalus braukāt ar takšiem, sabiedriskajiem un staigāt kājām + bendēt savus nervus dēļ viena ānusa.

    uz ielām nenogalina. ja nav kur sprukt, atdod viņ iem visu ko šie prasa, sanāks lētāk gan tev, gan tavam “upurim”. sliktākajā gadījumā tevi vienkārši piekauj.

    kur nu vel dzīvokļiem stiklus sist ārā! ja saimnieks ir izbraucis, kas notiks ar dzīvokli pēc pāris dienām? dzīvokļus vel mazāk, kā mašīnas apdrošina.

    izsitot stiklus, neviens saimniekus negaidīs, visi laidīsies lapās pie pirmās izdevības! līdz ar to cieš pilnīgi nevainīgs cilvēks, kurš galīgi nav ar to notikumu saistīts.

    mana manta man ir svētāka par nepazīstama cilvēka vesalību. āmen.

    #173630
    marr
    Participant

    izredzētais wrote:


    KASKO, 1997. gada mazdai? bet vai tu maz draudzējies ar galvu? es nevaru atļauties mašīnā ieguldīt tādu naudu tikai priekš kasko, neaizmirsīsim ka mašina ēd, mašīna jālabo un jākopj, tas viss prasa lielus līdzekļus.

    + 100 gadi man nav vajadzības ko pierādīt, staigāt pa dažādām iestādēm, utt, lai dabūtu finansējumu stikla nomaiņai, jeb gaidīt vairākas dienas, līdz šie man mašīnu salabos.

    es neatbalstu, to, ja kāds glābj sevi no pāris nobrāzumiem un zilumiem sitot manai mašīnai stiklus ārā, līdz ar to man sanāk lielus gabalus braukāt ar takšiem, sabiedriskajiem un staigāt kājām + bendēt savus nervus dēļ viena ānusa.


    Drīkst vaicāt, cik ir “lielie līdzekļi”, ko prasa auto labošana un kopšana?

    Parasti tie, kas šādi runā par lielajām izmaksām nav padomājuši par tādu lietu kā jauns/mazlietots auto, kaut vai izmantojot to pašu līzingu – jā, tie ir konstanti izdevumi mēnesī, normālam auto 150 Ls mēnesī (un tas nebūs getz, ko par šādu mēneša maksājumu dabūsi, pie tam kasko cena tur noteikti jau būs iekšā), taču vari būt pilnīgi drošs, ka ne Tavs auto paliks uz ceļa, ne arī būs nepieciešami izdevumi neplānotiem remontiem.

    Principā vēl jo vairāk, tagad, manuprāt, var dabūt mazlietotus auto vēl lētāk, tos, kuri ir atņemti tiem, kas ņēmuši kredītus/līzingu neapdomājot, vai varēs atmaksāt… Protams, pirms kāds ir izdomājis par labu jaunam/mazlietotam auto ir jābūt drošam par spēju to atmaksāt, tieši tāpēc pirmais jautājums man bija, cik lieli ir tie lielie līdzekļi, kas aiziet labošanai un kopšanai.

    lai atgūtu savu stiklu, ja ir kasko apdrošināšana, ir nepieciešama viena, augstākais divas lietas izdarīt, t.i. aizbraukt pie apdrošinātāja, parādīt bojājumu, pēc tam doties uz servisu! Ir arī auto dīleri, kuriem ir uzreiz vienošanās ar apdrošinātājiem, tāpēc var braukt pa taisno uz servisu. Normālā servisā, domāju, ka uz šādu remontu ilgi nebūs jāgaida, jo tur nav jāčakarējas ar DAUDZU detaļu pasūtīšanu/ smagu auto remontu. Visbiežāk ilgais remontā pavadītais laiks ir dēļ krāsošanas darbiem, taču stiklu ne tuvu nav jākrāso!

    #173631
    izredzētais
    Participant

    mani lielie līdzekļi, varbūt kādam, kas braukā ar jaunu auto nemaz tik lieli nešķitīs, tātad, par kasko ~380 Eur tiktiešām nevaru atļauties samaksāt! principā ne katru mēnesi mainu kādu detaļu, taāu ņ emsim vērā, ka man nesen plīsa dzensiksna. pilnīgs piz*ec.. 680LS, pirms pāris dienām stiklu izsita, 40ls, jauns radio, 50ls, dīzeļdegviela mēnesī ~40ls, mašīna sāk raustīties bremzēšanas laikā, jāmaina priekšējie bremžu diski, kas mazdai esot ~40ls katrs .. (par cenu neesmu īsti pārliecināts) vācu mašīnām tas esot samērā lēti.. ātrumkārba sāk āakarēties, jauna ~280-300ls .. šādi ir mani “lielie” izdevumi.. es visu šito apmaksāt nevaru, kur nu vel runa ies par jaunu mašīnu, jeb kasko.. ziemas riepām šī būs pēdējā ziema, jāsāk grabināt kapeikas nākamajai ziemai ~80LS, aizmirsu pieminēt, ka pirms pāris mēnešiem mainiju gultņ us, ~80LS katrs..

    taāu šis ir tāds viens smags posms, kad viss tiks nomainīts, kādu laiku mašīna mani liks mierā.. taāu no citas puses, nebūtu man izsists logs, par to naudu mierīgi varētu nomainīt bremžu diskus. vienreizēji..

    nu galīgi no topika novirzījāmies..

    #173632
    drunk_lizard
    Participant

    izredzētais wrote:

    kasko ~380 Eur tiktiešām nevaru atļauties samaksāt!

    nesen plīsa dzensiksna. pilnīgs piz*ec.. 680LS,

    pirms pāris dienām stiklu izsita, 40ls,

    jauns radio, 50ls,

    dīzeļdegviela mēnesī ~40ls,

    mašīna sāk raustīties bremzēšanas laikā, jāmaina priekšējie bremžu diski, kas mazdai esot ~40ls katrs

    ātrumkārba sāk čakarēties, jauna ~280-300ls ..

    mainiju gultņus, ~80LS katrs..

    khmmm

    pie taadas KASKO summas TAADU luuzni???

    nu piedod

    atvaino

    tevi ir apdirsjusji!

    eemmm

    un njemot ieksj operatiivaa JAUNU auto liizingaa tu ieekanomeetu 70 Ls gada, mhhhhhh

    #173633
    izredzētais
    Participant

    https://ba.baltikums.lv/services_legal/cars/kasko_result.html?

    lizard, man nav kasko, es arī neredzu jēgu to pirkt..

    principā dzensiksna jāmaina ik pēc 50 000 km, manas aizmāršības dēļ tas viss pasākums arī tik dārgi izvērsās..

    #173634
    drunk_lizard
    Participant

    principaa siksna jaamaina ik peec 30k km, it seviskji diizeljam’

    par paareejo es nekomenteesju…

    mazda peec buutiibas ir baigais kaujas zirgs, kursj dvesj liidz mirst

    ja mazdu DAUDZ MAZ uzpasee un nenolaizj liidz klinkjim, tad taas ekspluataacija ir ieveerojami leetaaka kaa citiem liidziigas klases auto

    izdari secinaajumus…..

    #173635
    marr
    Participant

    aicinu atgriezties pie oriģinālās tēmas! Man bija viens konkrēts off-topik jautājums, ar kuru, manuprāt, šī sakara off-topikam arī bija jābeidzās. Ja ir vēlme rosināt diskusiju par auto, izveidojam jaunu tēmu un aiziet.

    Ievērosim kārtību!

    #173636
    Mr.Death
    Participant

    AIDSkillz wrote:

    Pēdējais gadījums Liepājā uz tramvaja tilta, nemaz nesapratu, kas notiek, pieskrēja un izslēdza ar celi pa seju, pēc tam paspārdīja biki. Viss…

    Ož pēc pāris “pohainu urlu, kuriem bija beigušās cigaretes” standarta uzbrukuma 😀 Uzbruka ar droši vien no aizmugures, kā jau visi mīkstie trulie idioti 😀

    Kā jau teicu – piparene + steks 4ever :die:

    izredzētais wrote:

    nav jau tā, ka tevi nositīs, uz ielām nenogalina, takā pārspīlēt ar nevajag 🙂

    Tu laikam no mēness esi atlidojis 😀 Paskaties biežāk ziņas, vispār bail būs no mājas iet ārā, ne tikai zināsi ka kādu katru mēnesi nošauj 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā