Kā Tu vērtē Virszemes digitālo TV?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā Tu vērtē Virszemes digitālo TV?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150891
    samurajs
    Participant

    Nu jau kādu laiku visā valsts teritorijā uztveram Lattelecom Virszemes digitālo TV, kas neapšaubāmi ir lielākais un jūtamākais jaunievedums telekomunikāciju jomā pēdējos gados. Tāpēc izteiksim savas domas par šo tēmu!

    #231686
    root
    Participant

    Ja uzstādot nav izdzerts par daudz un ir saņemta medicīniskā izziņa par pieskaitāmību, tad viss ir vislabākajā kārtībā. 🙂

    #231687
    McAnder
    Participant

    Ja neskaita problēmas ar signālu Bauskā un to ka daļa kanālu tāpat neiet + ltc appisa un jau par pirmajām 30 bezmaksas dienām piestādīja rēķinu, tad nekādu citu sūdzību nav…

    #231688
    RicoPico
    Participant

    Nez… Man Baltkoma kabelis. Un tikai tāpēc, ka reizi mēnesī paskatos kas jauns pa Discovery SC iet… Dzīvotu es viens pats- nakuj to TV kasti pa logu izlidinātu. Zombējamā mašīna, idritvai.

    #231689
    drono
    Participant

    Izvilku no lūžņu kaudzes vienu vecu ASUS USB TV tjūneri, kas analogo signālu ar istabas antenu tikpat kā nerādīja.

    Izrādās, ka digitālo rāda baigi labi. Tā kā kāds pluss ir tomēr 😀

    #231690
    Evers
    Participant

    Pagaidām varu teikt tikai to labāko! 🙂

    #231691
    aoma
    Participant

    Kvalitāte jau nu ok arī uz vecām kastēm, apmēram tāpat, kā tais laikos, kad iegādājos pirmo importa TV, nospriedu, ka sajūta tāda, it kā veco krievu teļļuku visulaik būtu pillā skatījies 😀

    #231692
    linx
    Participant

    RicoPico wrote:

    Nez… Man Baltkoma kabelis. Un tikai tāpēc, ka reizi mēnesī paskatos kas jauns pa Discovery SC iet… Dzīvotu es viens pats- nakuj to TV kasti pa logu izlidinātu. Zombējamā mašīna, idritvai.

    Off topic: Un kā tad ar draudzeni, kurai peles klakšķināšana nepatika?

    On Topic: Viss jau itkā būtu ok, ja vien tie Š ķēles laikos iepirktie dekoderi nebūtu pagadījušies krāmi un, ja nebūtu viss tādā steigā darīts, atrunājoties, ka, redz, Latvija ir vienīgā, kurā vēl nebija digitālās tv (vai viena no dažām). Labāk ir dekoderi pirkt nedaudz dārgāku (55Ls), bet toties ar HDTV, hdmi, usb atbalstu 🙂

    #231693
    Aldis
    Participant

    Pienāks man no eBay-a pie PC slēdzamais USB uztvērējs, tad pateikšu ko vairāk, pagaidām cik ar LTC klientu probzām esmu saskāries – antenu problēmas tikai…. Vēl dekoderiem trūkst bufferin fīčas, jo ja signāla kvalitāte noslīdz zem 70% tad paskatīties ir grūti.. kubiki rubiki rādās… 🙁

    #231694
    shadowmen
    Participant

    kapec nav variants-pilnigi izgazies un nekas no si briza digitalas TV nepatik un neapmierina lidz galam???

    tikai glaimojoshi atbilzhu varianti…nav forshi..

    jo es uzskatu,ka latellecom ir uzskruvejis cenu(digi tv bija jabut visiem pieejamai un noperkamai,tagad ta nav) ,izzi nespej nodrosinat visa Latvija savus pakalpojumus,un parejas kompanijas ari ir tiri daudz lietu,kas neapmierina…

    saprotu,ka te kads ir latellecom milis,bet godigi butu uzlikt ari variantu-digi tv Latvija pagaidam ir galigi garam…

    #231695
    Aldis
    Participant

    Nu tu labi pateici – IZZI 😀 Tas takā būtu tas labākais risinājums!? 😀 Ä€men.. 😀

    #231696
    Evers
    Participant

    Aldis +1, Viasats jau ar ne kapeiku labāks, bankrots šamiem klauvē tagad 😀

    #231697
    samurajs
    Participant

    Shadowmen: ja tu vēlies kritizēt, tad dari to, lūdzu, pamatoti! Neesmu nekāds īpašs LTC-mīlis, bet jāatzīst, ka šis projekts tāpat kā optiskais internets ir izdevušies. Bez tam mēs esam palikuši pēdējie Eiropā, visi sen jau pārgājuši uz cipariem.

    Vienīgais “bet” – mazturīgajiem varētu būt grūti nopirkt dekoderus. Bet LTC tak piedāvāja valdības politikāņiem apgādāt visus trūcīgos ar bezmaksas dekoderiem, ja valdība pagarinās apraides licences termiņu. Te kompāniju it kā nevar vainot.

    #231698
    drono
    Participant

    Eu, ienāca prātā šitāda lieta.

    Ir Asus U3000 DVB uztvērējs, bezmaksas kanālus rāda.

    Ja es nopirkšu šitādu verķi https://www.xnet.lv/index.php?zoomid=76324

    un iespraudīšu viņā to LTC viedkarti, man viņš rādīs arī maksas kanālus?

    #231699
    Aldis
    Participant

    drono – jā.. un ebajā arī līdzīgs ir 🙂 pa 15-17$ [uz pusi lētak] 😀

    #231700
    grisha
    Participant

    NAv iespeeja pasham redzeet, bet gudra acs teica to labaako par LTC. Auzas ir otraa pusee, jo LTC pieprasa regjionaalajiem TV 50 tuukstoshus meenesii maksaat par apraidi. Taa kaa regjionaalie TV dziivo uz entuazisma, tad kur lai vinji rauj to naudu?

    Taapeec ar LTC pakaa nebuus soliitie regjionaalie kanaali.

    regjionaalaas TV jau savaa starpaa ciinaas.

    Manaa uztveree vainiiga ir valsts, atljauja ir dota tikai uz pieciem gadiem. Protams, LTC meegjina fiksi atpelniit ieguldiijumus, neviens nav drosh par naakotni.

    #231701
    Aldis
    Participant

    Regionālie TV varētu pāriet uz līdzīgu principu kā YouTube, tv.Delfi.lv, tvnet online tv kanāliem 🙂 Mums te Ogres TV interesantākās ziņas met iekš TvNet – un īsti pat nezinu, vai tāds Ogres TV vēl raida pa parasto analogo [jau cik gadus nēesmu čekojis – un vismaz divus gadus interaktīvo LTC lietoju]. Un uzskatu to par labu alternatīvu kanāla izdīvošanai – ja tur tā pat viss balstās uz entuziasmu! 🙂

    #231702
    _Mo3_
    Participant

    es, piemēram, vispār neredzu jēgu no reģionālajiem TV!

    #231703
    wayne
    Participant

    Ieviesta pārāk sasteigti

    #231704
    shadowmen
    Participant

    samurajs wrote:

    Shadowmen: ja tu vēlies kritizēt, tad dari to, lūdzu, pamatoti! Neesmu nekāds īpašs LTC-mīlis, bet jāatzīst, ka šis projekts tāpat kā optiskais internets ir izdevušies. Bez tam mēs esam palikuši pēdējie Eiropā, visi sen jau pārgājuši uz cipariem.

    Vienīgais “bet” – mazturīgajiem varētu būt grūti nopirkt dekoderus. Bet LTC tak piedāvāja valdības politikāņiem apgādāt visus trūcīgos ar bezmaksas dekoderiem, ja valdība pagarinās apraides licences termiņu. Te kompāniju it kā nevar vainot.

    Vienigais,bet uzskatu visvarigakais,man pie kajas es nopirkshu ja vajadzes dekodieri,bet paskatoties ka pesionari atdot vairak ka pus pensiju,jo redz dekodieri vajag lai panoramu noskatitos…redz tas nav forshi,ta ir tikai naudas grabshana nedomajot par neko citu…un mes loti labi zinam,ka valdiba neko nepagarinas,jo isteniba cik jau vinji ir chakarejushies ar digitalo tv (valdiba) cik cilveki jau ir izchakarejushi so projektu(sagrubushi pilnas kabatas)(nesaku,ka latellecom,bet tie kas tagad pa tiesam sez)…

    un ar optisko netu-dotaja bridi 50km attaluma no Rigas man tads nav pieejams,un kapec es maksaju lielaku sumu par vienu no sudigakajiem latellecom netiem,kamer Riga citiem ir par letakku cenu pieejams pizdatakais nets..kur jega,tad lai palaiz cenas lenajiem netiem nost,un uzliek optiskajam cenu….nekad nav paticis lattelecom un tuvakaja laika par neko citu neparliecinasi…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā