Kā Tu vērtē Virszemes digitālo TV?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā Tu vērtē Virszemes digitālo TV?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231705
    reGative
    Participant

    Izmantoju ARDI pakalpojumus un man patīk.

    #231706
    faq
    Participant

    Strādāju vienā no visām trim K/TV/INET firmiņām. Vienai dienā pie ktv/dtv/inet(cm/ether) pieslēdzu ~5 jūzerus. Bieži, visādos gadījumos, iznāk pieslēgt ko citu. Tā sakot, pagaidu variantā, lai nestreso. Tākā ir runa par LT.

    Divi stāri tika aizvesti uz laikiem. Viens Gudeniekos, otrs Birzgalē. Un mani nemaz neizbrīnija, ka šamie ne ar parasto decimetreni, ne jauno, ne sūda nerādīja. Par optiku. Pārslēgšanās bieziņa,lejiņa,rostokas,priedaines,aniņmuižas ielās jau sākās uzreiz pēc pirmā LT ūbermegu buma. Zolitūdes nākotnes tīkls, ja atceramies. Man pat nojausmas nav, cik tos pasīvos stiklus esmu nogriezis un izvilcis ārā, lai iebakstītu piekto kategoriju atpakaļ tur, no kurienes LT speciālisti šamo izrāva. Pašlaik atslēgšanās notiek pa rajoniem. Vienā lt jūzeri izkatās apmerināti, otrā lamā šos no pancām ārā. Tā kā tam ir jābūt. Tieši tāpat, kā ar visiem pārējiem “kabeļniekiem”(ne ar “virszemniekiem”, hehe kur ir zemledus televīzija.) Par interaktīvo tv. Īsi un kodolīgi. Lai iet dirst. Kamēr bāzes pakā nebūs vismaz viens normāls science kanāls, tikām šamie var iet ieskrieties. PS. Vispār, imo, tas ir tiešām PSC ko šamie piedāvā pamatpakā. “Pirmais Baltijas Kanāls”,”RTR Planēta”,”NTV Mir” un protams “Ren TV”. Vispār par pēdējā raidīšanu nosacīti “nahaļavu”, ir jāpiespriež augstākais soda mērs. Kurš te runāja par kabeļoperātoru rusificēto ēteru? Tā. Populārzinātniskie. LT nav naudiņas, vai uzskata skatītājus par lohiem, kuriem vairāk par rentv nevajag. Jebkuram ktv ir 10 science kanāli.

    Pēdējam priekam. Pagājušo gadu vienā krogā papļāpāju ar vienu LT pārstāvi. Teksts īsumā. “Optika” spīd tiem, kuriem mājās ir kāds no Baltcom vai IZZI pārpirktajiem ethernet provaideru tīkliem. Visi pārējie var spaidīt interaktīvās optikas pieslēguma kartes līdz vemšanai. (Izņēmums ir Jelgava, un tur tikai sērkociņrajonos.). Tie kas laukos. Liekat 23dB antenas un svilinat matus. Ä€trāku inetu par tagadējo savādāk jums neredzēt.

    Vēl jāpiemetina, LIVAS vispār nekam nestāv tuvumā, ja nu vienīgi LT “virzemes TV ru variants” apvienojumā ar iezvanpieeju.

    #231707
    opijs
    Participant

    Man ir ļoti negatīva pieredze ar Lattelecom.

    Radiniekiem Plakanciemā vasarnīcai palīdzēju uzstādīt dekoderi- TV stāru. Lieta tāda,ka sākumā uzrādīja, ka signāla nav. izmēģinājāmies visvisādi, zvanījām uz 177, beigās sarunājām meistaru lai nāk un apskata. Un izrādās, ka pārdevuši mums dekoderi- brāķi, kurš vispār neuztver neko. Dabūjām jaunu, uzstādījām, nu neteiktu, ka rāda ideāli, kaut gan ir ārā antena pilnīgi jauna. Dažiem kanāliem atpaliek skaņa, dažreiz kubiki noraustās. Tīri salīdzinājumam man Viasats iet perfekti, ja nu kādreiz gadās lielāks vējš, tad drusku noraustās.

    Būtībā virszemes tv projekts ir ļoti sasteigts, nepārdomāts, balstīts uz ātras peļņas iegūšanu. Sākumā bija plānots līdz gada beigām pabeigt digitalizāciju, tad izdomā, ka līdz 1. jūnijam. Maznodrošinātajiem neko nenodrošinās visdrīzāk. Nenodrošina pilnīgu uztveramību visā Latvijas teritorijā..protams, ir pluss, ka beidzot Latvija pāriet uz labāku kvalitātes standartu, bet Lattelecom ir galīgi iebraucis auzās ar šo projektu.

    #231708
    _Mo3_
    Participant

    pēdējās dienās ar sanāca uzlikt pārīti dekoderu, un abiem bija viena un tā pati problēma. Tad nu tā, sanāca interesanta situācija, ka visu it kā pareizi saslēdzot ieliekot viedkarti pievienojot ārējo antenu utt, radās tāda situācija, ka ieslēdzot dekoderi un ieejot iekš meņu rāda, ka signāls praktiski ideāls, bet tiklīdz sāc meklēt kanālus signāls pazūd un pat nosērčojot līdz 100% nevienu kanālu neatrod, bet tas tikai sākums, kad izej no meklēšanas loga atpakaļ uz meņu arī tur rāda ka signāla nav, taču nedaudz pačakarējoties signāls rādījās tikai pēc tam, kad dekoderim uz īsu mirkli tika atvienota strāva, bet vairākas reizes tā izdarot tik un tā pie bildes netiku, jo viss augstāk minētajs scenārijs atkārtojās.

    Karoč, galu galā palīdzēja tikai rūpnīcas uzstādījumu atjaunošana pēc kuras veicot ātro kanālu meklēšanu visi kanāli diezgan aši tika sameklēti. Nezinu gan kāpēc tāds joks rodās, jo kādu mēnesi atpakaļ pie drauga slēdzot dekoderi uzreiz viss bija čikinieka un nebija vajadzība atjaunot rūpnīcas uzstādījumus, bet pēdējās nedēļas laikā uz diviem dekoderiem sanāca saskarties ar šo gļuku!

    P.S runa iet par “TV Star T6 SD CX” dekoderi

    [img]https://www.lattelecom.lv/images/galerys/ltc_galery/3c728a0c1a7468cd9183a7acb2f327af/medium/1248780890.3332.JPG[/img]

    #231709
    1,5 intelekta
    Participant

    Ap Rīgu varbūt ir ok virzszemes tv, bet vecākiem Melnsilā ir tāda lieta, ka rāda tikai bezmaksas paku t.s. 5 kanālus – ltv1, ltv7, lnt, tv3, tv5. sanāktu ļoti neizdevīgi šo kanālu dēļ pirkt dekoderi, jaunu antenu, uzstādīt. tāpēc izlēmām, ka lietderīgāk būs viasata šķīvi uzlikt, kanālu daudz vairāk un uztveramība laba.

    #231710
    Foxsk8
    Participant

    Labāk apsveru domu iegādāties usb digital tv tuner, kas manuprāt būtu izdevīgāks, vismaz patstāvīgiem PC useriem, tieši. 🙂 Ieguvumi, skaties tv uz pc, nav vajadzīgs pats tv, nedz nekādi decoderi un pieslēgumi, etc.

    #231711
    dwarf07
    Participant

    Kāds nevarētu padalīties praktiskos iespaidos par digitālajiem tjūneriem? Latvijā pieejamais sortiments tāds nepārliecinošs… Esmu 50 km no tuvākā torņa.

    #231712
    richijs
    Participant

    Lai nu ko saka spečuki ka DTV švakākā kvalitātē nekā analogā tā jau arī ir!!! pie nosacījuma ja antenas ir labas un augsti novietotas. 😀 Bet reāli no torņiem tālāk par 40, 50km ar to analogo tv uztveršanu vienkārši razborka LTV1, LTV7 decimetru TV3 arī decimetru tik uz citu pusi un LNT metru anteni uz četriem kanāliem 3 antenas uz jumta jāuzliek lai labi uztvertu tv.

    Ar digitālo tv pietiek ar vienu decimetru anteni manā gadījumā ar poļu režģi signāls gandrīz maksimus kvalitāte ar uz 32″ CRT TV bilde vienkārši perfekta klučošanās ar minimāla ar TV Star dekoderi.

    Tākā vidusmēra cilvēkam, DTV uztver daudz labāk kā analogā tv.

    #231713
    Evers
    Participant

    Ir kas sūkstās par problēmām, bet manuprāt vai tik nav pie vainas LTC piedāvātie dekoderi – lētuči galīgākie. Esmu 100 km no Rīgas, vecā antena mastā kā jau laukos, pastiprinātājs, un teļļuks ar iebūvēto MPEG4 dekoderi. Neesmu redzējis nevienu kubiku. 🙂

    #231714
    elwins
    Participant

    Daudziem pazīstamiem ir nopirkti dekoderi, un beigās neiet.. Lieta tāda, ka antenai jābūt noteiktā augstumā, virs jūras līmeņa, un ja tas līmenis ir zemāks, tad tā neesot Lattelecom vaina. Tad jau sanāk ka lielai daļai, kas dzīvo Zemgalē, jo īpaši pie Lielupes var nākties tērēt naudu, par jaunu antenu un tās stiprinājumiem! Un beigās, kā jau parasti ciešam mēs..

    #231715
    samurajs
    Participant

    Par tiem Star dekoderiem: pie stipra signāla tie iet tīri labi. Man nav tālu TV tornis, rāda labi, istabas antena pat nav speciāli jāorientē. Protams, jaunākajiem TV modeļiem tas tuvu klāt nestāv – tam pietiek ar 10 cm vada gabaliņu un nekādu kluču.

    #231716
    Holmss
    Participant

    Beidzot manā čuhņā var redzēt tv, nevis tikai dzirdēt skaņu un reizēm redzēt bildi. 5 kanāli rāda ideāli – pagaidām vairāk neko nevajag

    Dekoderis – jacobson nb6 ātrs, ērts, ar ieraksta f-ju…

    #231717
    afigel
    Participant

    samurajs wrote:

    Shadowmen: ja tu vēlies kritizēt, tad dari to, lūdzu, pamatoti! Neesmu nekāds īpašs LTC-mīlis, bet jāatzīst, ka šis projekts tāpat kā optiskais internets ir izdevušies. Bez tam mēs esam palikuši pēdējie Eiropā, visi sen jau pārgājuši uz cipariem.

    neesi ieveerojis, ka mees it visaas jomaas esam peedeejie eiropaa?

    p.s. pats lietoju bcomu, ir viena fiicha, ar kuru var atshuut visus ltc un viasatus – par vienu cenu raada uz triis kasteem kaa arii nav nepiecieshamas entaas pultis.

    #231718
    iKey
    Participant

    manam teļļukam bilde iet caur LTC drāti

    #231719
    Stormbird
    Participant

    Ir ok, pateicoties tam ka TV atbalsta sho briinumu, prieks ka nevienam nekas nav jaamaksaa, TV3 arī mazāk sācis “frēzēt” bet vai tas ir deelj jaunaa uberkrutaa digitaalja… nez…

    #231720
    aoma
    Participant

    afigel, bet ja salīdzina Tavas ”krutās” iespējas, un tos, kam patiešām tā ir vienīgā iespēja redzēt kaut tos pašus pierastos TV kanālus?

    kad jūs vienreiz, pilsētas tirliiņi, apjēgsiet to, ka bez saindētās pārtikas, Eiropa citus labumus jums nesniedz?

    #231721
    richijs
    Participant

    to aoma

    kad apjēgsit to ka Eiropa nav vainojama ne pusē no mūsu nelaimēm 😀

    Paši esam vainīgi ka vēlam katrās vēlēšanās neviss tos, kas spēj kaut ko vai vissmaz tos kas nav galīgi sasmērējušies, bet mēs visu piemirstam vēlēšanās un ievēlam tos kam krāšņākie baloni un reklāmas rullīši.

    #231722
    Jaunzems
    Participant

    man ļoti patīk! Pārklājums labs, lietot var visur – pat netbukos un automobiļos.

    Man no sākuma raustījās TV6, bet tad izdaŠ—īju to, ko iesaku visiem īdētājiem – pakustināt antenu

    (esmu baltezerā)

    #231723
    Maris77
    Participant

    Man jau liekas, ka pa tām antenām gan te daudzi izdomā. Latvija ir tik maza un torņi tik tuvu, ka ir jātver ar istabas antenu. Projekts labs, tikai vajadzēja pāris gadus iepriekš ieviest, kamēr tautai bija nauda. Un kanālu arī ir pa maz, bet ceru, ka to uzlabos.

    #231724
    Aldis
    Participant

    Es tveru ar mazu sūda anteniņu uz kompja visus bezmaksas kanālus, signāla kvalitāte zemāk neslīd par 90%. Tāpēc nevaru teikt pilnīgi neko sliktu. Cerams ka ar laiku ieviesīs vēl pāris bezmaksas kanālus! 🙂 Kvalitāte bildei ļoti laba. Dzīvoju aptuveni 30km no torņa, ķeru signālu ar 10cm garu stieni [antenu] 😀

    https://www.bedre.lv/?id=read&show=627 M– reku mans tests piem… 🙂 Uz tā paša nelaimīgā BladeTV.

    Pašai TV kastei gan interaktīvā klāt. 🙂 Bet uz kompja ideāls variants ir šis.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā