Kad Jūs kļūsiet par miljonāru (kalkulators) (Godīgā ceļā) Liekam atbildes

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kad Jūs kļūsiet par miljonāru (kalkulators) (Godīgā ceļā) Liekam atbildes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160544
    Foxsk8
    Participant

    Uzdūros šādam bannerim, un kalkulātoram.

    https://www.cv.lv/pages/algas-miljonars/

    Pamatdati, alga vidēji 1500 eiro.

    Cik varētu ziedot uzkrājumiem: 300 eiro

    Procentu likme: 2%

    Sagaidāmais algas pielikums: 10%

    Rezultāts: 😀

    Ja Jūs veidotu uzkrājumus no pilnīgi visiem saviem ienākumiem, Jūs kļūtu par miljonāru 44 gadu vecumā.

    Ja jūs atliktu malā 300 EUR katru mēnesi, Jūs kļūtu par miljonāru 120 gadu vecumā.

    Š…emot vērā, ka Jūsu alga katru gadu būs 10% augstāka un Jūs vienmēr atliksiet malā 20% no Jūsu algas, Jūs kļūsiet par miljonāru 59 gadu vecumā.

    Kāds man var pateikt, kā tie visi āpši kas ir miljonāri ir to visu ieguvuši godīgā ceļā? 😀

    #314022
    Quagmire
    Participant

    Ja Jūs veidotu uzkrājumus no pilnīgi visiem saviem ienākumiem, Jūs kļūtu par miljonāru 2100 gadu vecumā.

    Ja jūs atliktu malā 40 EUR katru mēnesi, Jūs kļūtu par miljonāru 2100 gadu vecumā.

    Š…emot vērā, ka Jūsu alga katru gadu būs 0% augstāka un Jūs vienmēr atliksiet malā 100% no Jūsu algas, Jūs kļūsiet par miljonāru 2100 gadu vecumā.

    #314023
    m_janis
    Participant

    Ja nemaldos, pats vecais miljardieris Rokfellers ir teicis: Varu jums pastāstīt kā ieguvu katru savu dolāru, tikai neko nejautājiet par pirmo miljonu. Tās tas arī parasti notiek :D.

    #314024
    Foxsk8
    Participant

    Es domāju, ka jebkurš notepad.lv usrers būtu miljonārs, ja varētu atgriesties kaut vai 20 gadus atpakaļ laikā, ar visu ko paņēmis līdzi. Citiem ir lemts, citiem nē. Viss ir atkarīgs no veiksmes, kukuļa lieluma, radniecības, pazīšanās utt…

    #314025
    nevertell
    Participant

    Rezultāti

    Ja Jūs veidotu uzkrājumus no pilnīgi visiem saviem ienākumiem, Jūs kļūtu par miljonāru 40 gadu vecumā.

    Ja jūs atliktu malā 200 EUR katru mēnesi, Jūs kļūtu par miljonāru 109 gadu vecumā.

    Š…emot vērā, ka Jūsu alga katru gadu būs 10% augstāka un Jūs vienmēr atliksiet malā 14% no Jūsu algas, Jūs kļūsiet par miljonāru 58 gaduvecumā.

    Figņa tas viss. Pat ja es atliktu vairāk naudu, noteikti pirms tiem 60ciktur gadiem man būtu ārkārtas situācija, kurā to naudu varētu efektīvi notriekt produktīvāk, nekā marinējot papīru ar iedomātu vērtību bankā, kamēr pēc pasaulē strādājošajiem fizikas un ekonomikas likumiem ekonomiskā izaugsme vienmēr noved pie inflācijas. Vidējā inflācija vienmēr padar 50% no noguldījumiem neefektīvus

    ,otra puse būs pārāk riskanta, jebšu ilgtermiņā zaudēs.

    #314026
    Aldis
    Participant

    Keks kas izstrādāja «Flappy Bird» pa pāris vakariem arī necerēja kļūt par miljonāru. 😀 Tā kā tā tāda veiksmes padarīšana vien ir.

    #314027
    E-500
    Participant

    Toties cik cilvēku dzīves viņš sagandēja, pat ir saņēmis nāves draudus no spēles “faniem”. (:

    #314028
    aoma
    Participant

    Īsu brīdi biju miljonārs, (izpārdevu visu lieljaudas tehniku un pārējos lūžņus), bet, kad atdevu kredītus, un nokārtoju citus parādus, atkal kļuvu par ierindas pilsoni 😀 Labi, ka atlika vismaz tik daudz naudas, lai varētu atļauties pa nopietnam nestrādāt, tikai hobija līmenī.

    #314029
    LooNeY
    Participant

    Viņš jau neturēja nevienam pistoli pie galvas un nelika spēlēt! Visi labrātīgi spēli novilka savās ierīcēs un spēlēja, turklāt spēļu izstrādatājs nav vainīgs, par tiem indivīdiem kuriem netur nervi… 😉 Varbūt tadiem jāiet ārstēties nevis jāspēlē nodrillēta flash spēlīte, remeikota viedierīcēs.

    #314030
    Aldis
    Participant

    Proties.. esam taču IT portālā, ar Flash ne Macromedia, ne arī Adobe tai spēlītei nav itin nekāda sakara! 🙂

    #314031
    Quagmire
    Participant

    Kolhozu prihvatizēji? 😀

    #314032
    ExDec
    Participant

    A bet ja es to naudu visu laiku krāšu, par ko ta bonbongas varēšu nopirkt?

    #314033
    aoma
    Participant

    Š…ea. Tas ilgus gadus bija mans bizness – sāku ar vienu vecu krievu traktoru, (kuru nopirku pa privatizācijas sertifikātiem), vēlāk šeptes attīstījās, radās nauda, lai apgreidotos uz importa dzelžīem, bankas bija pretīmnākošas, bet tad vienā jaukā dienā sapratu: nafig man tā nervu bendēšana, pietiek 🙂

    #314034
    LooNeY
    Participant

    Aldi, ‘Flappy birds’ spēli es spēlēju uz datora tālajā 2007-2008 gadā, kādā no populārajām flash vai java spēlīšu saitēm protams tad viņa tā nesaucās, bet ideja tā pati, jālido cauri… ÄŒalis paņēma ideju, uzportēja ieliekot savas tekstūras un nosaucot par flappy birds… spēle gatava. 😉 Jaunu zemi viņš neatklāja, paņēma veco un uzspodrināja uz modernajām ierīcem! Nopelnīja labi… Kaut man tāda ideja iešautos prātā!

    #314035
    Y
    Participant

    Būtu aizlaidies ar visiem kredītiem uz karību salām, nopircis jaunu pasi un mūžu paradīzē pavadījis. 😀

    #314036
    aoma
    Participant

    Man senči no bērnības paurī iedzinuši ko citu: parāds nav brālis, vīrs un vārds, savam godam kantis nerīvē utt.

    Ko lai dara, ka es tāds godīgs 😀 mūsdienu sabiedrība to nesaprot. Cits manā vietā noteikti tā arī būtu izdarījis.

    #314037
    3Dklucis
    Participant

    Kā man piedava miljonu lai novaktu betonu, otrais milijons par D_L ,bet es skaku ka vini ne sūda vērti nav,bet ja milijons tad jau sūds pa sūdiem!

    Tresais nu skatīsimies naakotnee….:D

    #314038
    Quagmire
    Participant

    samuraj, pls

    #314039
    Aldis
    Participant

    Nu kur var tik pretigi 🙁

    Par šo personu aizskaršanu, necieņas izrādīšanu BANu pelnījis uz mūžu!

    #314040
    Barons
    Participant

    Viltīga aptauja. Es nestāstīšu kad man būs miljons.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā