Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #237193
    Crow
    Participant

    Nav nekādu iebildumu man personīgi pret PR, ja vien tās nav Lattelecom 😀

    #237194
    samurajs
    Participant

    Apsolu McDonalds PR arī nelikt! 😀

    #237195
    linx
    Participant

    samurajs wrote:

    Tāpēc nolaidīšos līdz šo kungu domāšanas līmenim un paskaidrošu bērndārza stilā, kam tas ir vajadzīgs


    shady wrote:

    Tik tiešām rodas neizpratne arī man par šiem aprobežotajiem cilvēkiem.

    Un šo te saka portāla admini…

    shady wrote:

    Nenovirzīsimies no tēmas, ja kādam ir kas iesakāms par maniem testiem (kas nepatīk, ko vēlas sagaidīt), tad labprāt uzklausīšu konkrētus ieteikumus privāti. PM nosūtīt mākat.


    Tātad, īss rezumē – Ja adminiem kas nepatīk, tad drīkst publiski tos saukt par aprobežotiem un idiotiem, bet, ja kādam kas nepatīk pret Jums, tad tagad tikai ar PM? Un kur parādoties līmenis?

    #237196
    shady
    Participant

    nevienu nenosaucu par idiotu. Ja cilvēks uzskata, ka visiem ir jādara tikai pēc viņu uzskatiem un, ja kas nepatīk viņam, tad nepatīk arī visiem citiem – tā ir aprobežotība. Tas nav apvainojums, nav arī lamu vārds.

    Es rakstu apskatus savā stilā, bet labprāt (un patiešām) uzklausītu citu ieteikumus, bet tas nav jādara publiski – vismaz ne zem tēmas, kura nav ar to saistīta.

    Vēl kāda neskaidrība linx?

    Un, ja cilvēks nespēj uzvesties kulturāli, lieto necenzētus vārdus, tad saņems par to sodu.

    #237197
    guitarman
    Participant

    Katru dienu ieeju notepad’ā un apskatos visu to svaigāko, jo vecākos rakstus jau labi pazīstu 🙂 Es neesmu no aktīvo komentētāju sugas, tādēļ šajā portālā man ir tikai daži komentāri jo bieži vien vienkārši nav ko teikt..

    Vēlos pateikt to, ka notepad.lv ir IT portāls kuru respektēju visvairāk, resp., šeit ir kvalitatīvi pasniegti raksti, kā arī ļoti patīkams forums (kas ir reti sastopama parādība gan LV gan vispasaules tīmeklī).

    Notepad.lv personālam: Ļoti uzmanīgi ieklausieties jūsu portāla lietotāju viedoklim par šo tēmu un ja vēlaties pelnīt ar portālu naudu – ieguldiet tajā vairāk darba, jo pat šādas diskusijas starp portāla lietotājiem un administrāciju atbaida šī portāla lietotājus..

    #237198
    Loading
    Participant

    Vienmēr pastāv iespēja nelasīt 😉

    #237199
    linx
    Participant

    shady wrote:

    Vēl kāda neskaidrība linx?


    Kā nu nē, protams, ka ir.. un vēl pie tam ne viena vien..

    Grozi kā gribi, bet ja Tu kādu cilvēku nosauc par aprobežotu, tas viņam ir apvainojums un nestāsti, ka nav, tikpat labi es varētu grozīt vārdu “idiots”, jo tā taču ir medicīniska diagnoze, tātad tas nav lamu vārds un necenzēts arī! Otrkārt, kad dažos topikos (un tādu nav maz) aiziet reāla cilvēku apsaukāšanās, kur tad tu esi? Š eit draudi man par vienu vārdu, bet tur, kur to ir daudz, nereti izlīdzies ar “Lock Topic” opciju vai ne? Man turpināt?

    #237200
    root
    Participant

    Tātad, ieteikums aizvākt spamšitu no galvenās uz citu sadaļu tiek noraidīts?

    #237201
    dajaNa
    Participant

    Ko nu darīt, ka Latvijas Republikas izglītības sistēma utt, ļauj Ä€RSTAM bez medicīniskās izglītības liks cilvēkam mūža diagnozi 😀

    #237202
    shady
    Participant

    guitarman – Es vienmēr ieklausos ieteikumos (tā arī vēl neesmu sanēmis nevienu konkrētu ieteikumu uz Pm), bet neatbalstu PR likvidāciju portālā. Preses relīzes ir vajadzīgas, ja tās kādam nepatīk, tad lūdzu nelasiet tās, es tiešam nesaprotu – kur ir problēma???

    Lasiet tos segmentus, kas interesē. Katrs cilvēks ir dažāds, arī intereses ir dažādas.

    linx – Protams, mums kā vadītājiem ir jābūt paraugiem, tici man, es tūkstošiem reižu esmu norijis vārdus un nepateicis, jo to neatļauj mans statuss. Bet reiz arī man kā cilvēkam sanāk dusmas, tomēr es nelietoju necenzētus vārdus.

    Vai, linx, pēc taviem uzskatiem ir normāli katrā PR iekomentēt ko neadekvātu? Vai tā ir cienīga rīcība? Iedomājies, ka tev dzivē cilvēks staigās no pakaļas un katru dienu 10x dienā atkārtos vienu un to pašu – es domāju, ka tev tas sāks apnikt un sāksi pieēnmt mērus. Nu, izteici savu viedokli, ok! Bet kādēļ tas ir jāatkārto katru dienu? Es kā portāla vadītājs tāpat kā samurajs ar uzskata, ka PR ir vajadzīgas, tās netiks atceltas.

    Un, ja vēl savu nostāju cilvēki pauž diezgan zemā leksikā, tad to jau var uzskatīt par apzinātu/neapzinātu kaitniecības veidu.

    Varbūt atvainojos par izteikto vārdu “aprobežotība”, bet nespēju atrast vēl maigāku vārdu kā nsoaukt šo dīvaino parādību, kas valda konkrētos indivīdos.

    Nesapratu gan tavu pārmetumu par draudiem un topiku lokošanu. Nevienu, kas nelieto necenzētus vārdus, bet izsakās kulturāli – netiek ne aizrādīts, ne sodīts. Topikus, protams, esmu lokojis, ja tur aiziet pa karstu, jo negribas dzēst. Tagad piekopju haidošanas metodi + rediģējot izņemt nekulturālos vārdus, protams, dzēšana/lokošana netiek atmesta kā variants.

    Un atkal…tēma novirzās no konkrētā temata – tas nav labi. Nejau tāpēc, ka negribu, ka izsakies, labprāt dzirdētu tavu turpinājumu. Varbūt pārpratu tavu teikti, bet izklausās, ka tu izsaki apvainojumu, kad esmu rīkojies kā savtīgi.

    #237203
    samurajs
    Participant

    linx: iedomājies, tu nopērc avīzi “Diena”. Tur reklāmas papilnam, visāda sviesta tāpat. Vai tu komandē Dienas redakciju – es gribu tikai to un to, bet tas man nepatīk? Laikam pat galvā neienāk?

    Notepad ziņas tu saņem par velti. Bet kāpēc šeit tu (un arī daži citi) gribi komandēt? Kritika ir kas cits, bet publicējamo materiālu izvēle ir un paliks tikai redakcijas ziņā.

    Tevi konkrēti par idiotu neviens nenosauca, bet kā lai nosauc cilvēku, kuram skaidro, ka PR ir nepieciešami Notepad attīstībai (tā tiek atbalstīti sadarbības partneri no mūsu puses), bet viņš to spītīgi nesaprot?

    #237204
    guitarman
    Participant

    Tad vajag izdarīt tā lai var labi vizuāli atšķirt kurš ir raksts izglītošanas un infomēšanas nolūkā un kurš – reklāmas nolūkā. Tas arī motivēs mazāk likt preses relīzes.

    Shady, tu saki ka katram cilvēkam ir dažādas intereses. Tieši tā arī ir, un ja cilvēks labāk varēs portālā atšķirt to kas viņam ir interesants un kas nē, tad vairāk viņam patiks šo portālu lietot.

    Reti kuru interesēs raksts, kura saturs ir iesmērēt produktu. Kādēļ neverātu veidot preses relīzes atsevišķā sadaļā un pirmajā lapā likt tikai labākos rakstus? Ja preses relīze ietilpst šajā kategorijā, tad arī to. Varbūt tas varētu būt izlīgums starp administrāciju un portāla lietotājiem?

    #237205
    root
    Participant

    Es Dienu nelasu. Tikai tāpēc, ka tur ir reklāma un šits. Es lasu Notepad. Tāpēc, ka te ir mazāk (Adblock- nevienas reklāmas) reklāmas un šita. Bet tiklīdz te sāk augt vēlme no adminu puses pievienot šitu, es un vēl daži ceļ trauksmi. Ja admini būs gudri, sapratīs, ka ir error (datuves, botes ceļš) un pārdomās savu darbību, ja ne, noslīks šitā.

    Kvalitāte pāri kvantitātei. Always.

    #237206
    guitarman
    Participant

    samurajs wrote:

    linx: iedomājies, tu nopērc avīzi “Diena”. Tur reklāmas papilnam, visāda sviesta tāpat. Vai tu komandē Dienas redakciju – es gribu tikai to un to, bet tas man nepatīk? Laikam pat galvā neienāk?

    Notepad ziņas tu saņem par velti. Bet kāpēc šeit tu (un arī daži citi) gribi komandēt? Kritika ir kas cits, bet publicējamo materiālu izvēle ir un paliks tikai redakcijas ziņā.

    Tevi konkrēti par idiotu neviens nenosauca, bet kā lai nosauc cilvēku, kuram skaidro, ka PR ir nepieciešami Notepad attīstībai (tā tiek atbalstīti sadarbības partneri no mūsu puses), bet viņš to spītīgi nesaprot?

    Par tavu “Dienas” piemēru: Jo vairāk avīzē sviesta jo mazāk to lasa.

    Par to ka preses relīzes ir nepieciešamas: Manuprāt, pēc lapas lasītāju domām preses relīzēm šajā portālā jābūt neitrālākām un atpazīstamākām pēc to būtības nevis nav jābūt vispār.

    #237207
    guitarman
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Es Dienu nelasu. Tikai tāpēc, ka tur ir reklāma un šits. Es lasu Notepad. Tāpēc, ka te ir mazāk (Adblock- nevienas reklāmas) reklāmas un šita. Bet tiklīdz te sāk augt vēlme no adminu puses pievienot šitu, es un vēl daži ceļ trauksmi. Ja admini būs gudri, sapratīs, ka ir error (datuves, botes ceļš) un pārdomās savu darbību, ja ne, noslīks šitā.

    Kvalitāte pāri kvantitātei. Always.

    piekrītu.

    #237208
    shady
    Participant

    guitarman wrote:

    Tad vajag izdarīt tā lai var labi vizuāli atšķirt kurš ir raksts izglītošanas un infomēšanas nolūkā un kurš – reklāmas nolūkā. Tas arī motivēs mazāk likt preses relīzes.

    Shady, tu saki ka katram cilvēkam ir dažādas intereses. Tieši tā arī ir, un ja cilvēks labāk varēs portālā atšķirt to kas viņam ir interesants un kas nē, tad vairāk viņam patiks šo portālu lietot.

    Reti kuru interesēs raksts, kura saturs ir iesmērēt produktu. Kādēļ neverātu veidot preses relīzes atsevišķā sadaļā un pirmajā lapā likt tikai labākos rakstus? Ja preses relīze ietilpst šajā kategorijā, tad arī to. Varbūt tas varētu būt izlīgums starp administrāciju un portāla lietotājiem?

    Lūk, ļoti labs ieteikums.

    ienāca ideja prātā, ka varētu katram rakstam pielikt klāt kādu emblēmu/zīmogu, kas norāda tā piederību: IT Ziņa | Tests | PR | Raksts

    Kad foxis būs pieejams – izrunāšu šo lietu, lai iekļauj v3.

    #237209
    samurajs
    Participant

    Shitā Notepad nenoslīks, jo te vienmēr būs jaunākās ziņas. Lasot Notepad, vienmēr varēs dabūt maksimāli plašu ieskatu par visu jaunāko IT pasaulē.

    Arī PR tiek filtrēti, liekam tikai tos, kas varētu būt noderīgi.

    #237210
    root
    Participant

    Shady, tu man atgādini politiķi. Solījumi, solījumi. Vajag darīt tagad un šeit. Tulīt. Ne v3, ne v4 un ne v82o83492749873284723985. Tagad.

    Samuraj, un mums ir uzdirst uz informācijas daudzumu, jaunumu un vēl sazin ko tur. Mūs interesē kvalitāte. Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte. Kaut raksts dienā par gadu vecu tēmu. Bet kvalitatīvs, saistošs un noderīgs raksts. A PR ir čista reklāma. nekas vairāk.

    #237211
    Wuu
    Participant

    Wuu wrote:

    Problēma nav preses relīzes, bet kā tās tiek pasniegtas! Notepad vienmēr ir bijis brīvs no buļļu kakām. Katrs var izteikt savu viedokli, katrs raksts tiek veidots ar paša lietotājā interesi par tēmu, vai viņam liekas ka raksts patiks citiem. PR tādas nav un nebūs, un atspoguļo tikai to, ko lielās firmas vēlas lai lasītājs domātu! Kāpēc nevar paņemti PR un izrevidēti no sūdiem? Pēc tam pasniegt tīrā veidā, kas pēc autora domām varētu interesēt satura lasītājam. Bet nē, labāk copy/paste ar nepatiesi *** informāciju!


    [img]https://www.adrants.com/images/no-advertising.gif[/img]

    #237212
    daGrevis
    Participant

    Nevar, vienkārši, PR pielikt priekšā rakstam “PR:”?? 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Tēma ‘Kālab Notepad publicē preses relīzes?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā