Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Kālab Notepad publicē preses relīzes?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #237213
    linx
    Participant

    To samurajs & shady: es nerunāju par PR vajadzību/nevajadzību, nevajag ieciklēties uz vienu lietu, ja tajā pat laikā es uz to pat nenorādu, runa iet par administrācijas attieksmi pret dažādām lietām. Nevajag tādēļ man pelmeņu vai Dienas piemērus bāzt acīs, jo nejau par to iet runa. Bet nu labi, ja reiz ar rožainiem piemēriem sākām, tad es arī varu kādu piemest klāt – iedomājies, ka notepadā ienāk cilvēks pirmo reizi, palasa šo topiku un ko viņš redz? Pirmajos topikos no administrācijas puses izskan apvainojumi dažu lietotāju virzienā, kā Jums liekas, vai šis cilvēks vēl šeit iegriezīsies atkārtoti? Labi, viens vairāk vai mazāk, liela bēda par to nav, bet ja tie ir vairāki desmiti? Tad kāda vēl var būt runa par pozitīvi domājošo cilvēku portālu?

    samurajs wrote:

    bet kā lai nosauc cilvēku, kuram skaidro, ka PR ir nepieciešami Notepad attīstībai (tā tiek atbalstīti sadarbības partneri no mūsu puses), bet viņš to spītīgi nesaprot?

    Nekā nav jānosauc, turpini darīt to, ko dari…

    TavaMaate wrote:

    Samuraj, un mums ir uzdirst uz informācijas daudzumu, jaunumu un vēl sazin ko tur. Mūs interesē kvalitāte. Kvalitāte, kvalitāte, kvalitāte. Kaut raksts dienā par gadu vecu tēmu. Bet kvalitatīvs, saistošs un noderīgs raksts. A PR ir čista reklāma. nekas vairāk.

    +10000 Kvalitāte pāri visam 🙂

    #237214
    shady
    Participant

    Es piekrītu, ka vajag kvalitatīvus rakstus – par to jau nemaz netiek diskutēts. vai tad kāds saka, ka PR aizstās rakstus?

    PR ir tikai viens no ziņu veidiem.

    Ne es, ne samurajs nevar to ieviest – foxis uztaisīs, tad būs. Tici man, v3 nav aiz kalniem.

    #237215
    guitarman
    Participant

    Shady: jā atpazīstama emblēma pie raksta darbosies, un pagaidu variantā pēc PR visraksta iekavās var uzrakstīt “Preses relīze”. Domāju ka PR izplatītāji neapvainosies un foxis neiebildīs.

    TavaMaate wrote:

    Shady, tu man atgādini politiķi. Solījumi, solījumi. Vajag darīt tagad un šeit. Tulīt. Ne v3, ne v4 un ne v82o83492749873284723985. Tagad.


    Momentā to izdarīt nevar, tur būs jāpaciešas jo šis portāls tik tiešām nav viesnīca kur mēs varam visu pasūtīt tagad un tūlīt, bet kad jūtamies nedaudz čakarēti, tad tomēr vajag iebilst.

    #237216
    tox3
    Participant

    Daudzas PR ir patiešām briesmīgi lasīt.

    #237217
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nevar, vienkārši, PR pielikt priekšā rakstam “PR:”?? 🙂


    Un buļļa kakām priekšā pielikt “Sensācija:” (kā zābakā mēdza darīt). Jau “pakaļā” ir pielikts (Avots: PR). Vēl? Izcelt ar varbūt? 😀

    Vispār hārdwāre apskatus varētu plašākus, garākus, vairāk, etc. etc. – hmm, ja šie PR dod iespēju portālam tikt pie spīdīgājām mantiņām, ko testēt… lai tak ir. I have an idea, though… varētu PR heiteri varbūt iepirkt jauno tehniku 0-day, tā teikt, un tad aizvest samurajam vai kādam citam rakstu autoram veikli notestēt. Š ams uzraksta reviewu un atdod pēc tam atpakaļ. Geht es richtigs Ihnen oder wie denn?

    #237218
    root
    Participant

    Vissmieklīgāk man liekas attaisnošanās ar V3. Tobiš, skaistākas nākotnes gaidās pašlaik varam arī dzīvot kakās, neko mainīt nevajag. Jo redz kaut kur aiz kalniem kaut kas notiek . Tabus salabot- 5 minūtes, sabīdīt laukumus normāli – 3 minūtes, salabot esošos kaitinošos bagus- pus stunda.

    Un vēl aizbildinās ar V3 nākšanu. Sviests kkāds.

    #237219
    shady
    Participant

    linx – Tev taisnība, bet domāju, ka neviens mums nevar pārmest necenzētu rīcību, jo vienmēr cenšamies uzklausīt un nelietojam necenzētu leksiku. Ja kāds noraujas no ķēdes, tad tas, protams, ir slikti. pats esmu editējis ne tikai parasto lietotāju komentārus.

    Bet tas, ka uzklausām, nenozīmē, ka jādanco pēc citu stabules. Nav iespējams uztaisīt visu tā, lai visi ir apmierināti.

    Īstenībā uz PM esmu saņēmis ieteikumus uz vienas rokas pirkstiem, kādēļ tauta baidās uzsist privātu ziņu? Komunikācijai ir liels spēks.

    Nav man jāprasa atļauja nevienam, lai liktu klāt “PR:” virsrakstā – vairāk domāju par to kā tas izskatās googlē, jo ļoti daudzi cilvēki nesapratīs “PR” atšifrējumu. Un, ja tik ilgi ir tā darīts, tad mazliet vēl pagaidīt līdz v3 nebūs nekāds šķērslis.

    Ceru uz sapratni.

    Par to, kāpēc jāprasa foxim – viņš ir mūsu web koders, tāpēc par to izpildi atbild viņš. Mēs 3 esam vienlīdzigi, katram tik savi specifiskie pienākumi pie parastās administrēšanas, ja kādam tas nav skaidrs. Uz v3 tas tiks arī aprakstīts, lai cilvēkiem ir skaidrība – pie kā griezties, ja kas vajadzīgs.

    #237220
    Foxsk8
    Participant

    TavaMaate: Un viss sākas no gala, taka vecā labā zināmā dziesmā, tikai viens, es šo dziesmu nedziedu tik bieži, kā tu. Vairāk man nav ko piebilst, kas attiecās par PR, ar to strādā Shady, līdz ar to, tas ir viņa lauciņš. Protams, nevajag katru drazu publicēt, kā general ziņu, varbūt pat tiešām jauna sadaļa, kur PR vienkārši būs zem citas sadaļas, neizceltas, utt…, interesentiem, viens kliks un lasi, pārējiem, lasi visu kā līdz šim, bez PR, respektīvi, netiek uzspiests.

    #237221
    Izliecies
    Participant

    Varbūt PR ziņu fonus var viegli ietonēt, lai varētu atšķirt?

    #237222
    Foxsk8
    Participant

    Nav jau vajadzības, vienkārši pamet zem citas kategorijas, nevis index lapā, that is all, kas gribēs, varēs pačolēt PR. Taka mums tagad teiksim, IT ziņas, Raksti, nu būs arī PR, Testi, Programmēšana, utt…. protams, tas viss jaunajā versijā, negribu veco vairāk supportēt.

    #237223
    guitarman
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nav jau vajadzības, vienkārši pamet zem citas kategorijas, nevis index lapā, that is all, kas gribēs, varēs pačolēt PR. Taka mums tagad teiksim, IT ziņas, Raksti, nu būs arī PR, Testi, Programmēšana, utt…. protams, tas viss jaunajā versijā, negribu veco vairāk supportēt.

    Un kad būs jaunā versija? Tātad – cik ilgi būs jāpiecieš šī problēma bez risinājuma? Es protams par PR ne par jauno notepadu… :nuke:

    #237224
    root
    Participant

    Varbūt mūsu komunity varētu uzstādīt tādu kā termiņu tam V3, ēc kura mēs šamo varētu nolinčot? 🙂

    #237225
    guitarman
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Varbūt mūsu komunity varētu uzstādīt tādu kā termiņu tam V3, ēc kura mēs šamo varētu nolinčot? 🙂

    Nav bišķi pa skarbu? 😀

    Sākumā jāskatās kāds būs šīs sarunas rezultāts.

    Bet ko nu tur daudz. Nepataisīsim šito par joku.

    Portāla galvām – nepieviliet! Slēdziet tematu un darbojaties!

    #237226
    shady
    Participant

    guitarman, taisnība. Tēma jāslēdz ciet. Visi, kas gribēja – bija iespēja izteikties.

    Nonācām beigās arī pie laba risinājuma plāna.

    Visi, kas vēlas vēl ko piebilst, droši rakstiet kaut vai man privāti.

    Par v3 termiņu – lai gan es to nekodēju, bet uzskatu, ka vajadzētu būt gatavam max līdz septembrim.

    Paldies tiem, kuri izteica risinājumus un priekšlikumus.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Tēma ‘Kālab Notepad publicē preses relīzes?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā