Karš ir sācies!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Karš ir sācies!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145794
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080116152958367.jpg[/imgl]

    Notepad.lv bija iecerēts kā freeware programmatūru popularizējošs portāls, ar pārsvarā negatīvu attieksmi pret visa veida pirātismu. Taču (s)LaMPAS nekrietnā rīcība pret trakeriem un DC hubiem droši vien būs mainījusi lielākās lietotāju daļas attieksmi pret šo jautājumu. Tā vietā, lai izvirzītu problēmu plašu tautas masu apspriešanai un veidotu sabiedrības viedokli, (s)LaMPAS funkcionāri izvēlējās politiku “nazis mugurā”. Jebkurā gadījumā apkarot demokrātiju ir riskanti, un šis gadījums nav izņēmums.

    Tāpēc šā raksta komentāros katram lietotājam ir iespēja padalīties zināšanās – kur ko labu no audio/video var dabūt bez maksas?

    Prezentēju lapu

    https://joox.net ,

    tajā var noskatīties lielu daudzumu DivX filmu pat nenovelkot, tieši onlainā. Kvalitāte= pat ļoti OK. Vienīgā prasība – jābūt netam ar ātrumu ne mazāku par 1 Mbit/s. Protams, ir iespēja filmas arī novilkt, tāpat – augšuplādēt. Iespējams, ka sakarā ar lielo patreizējo interesi par šo portālu no lietotāju puses piekļūt tam izdosies ne uzreiz…

    #168341
    Foxsk8
    Participant

    Xe uzmetam uz YOUTOBE filmu, un ieliekam iekš notepad komentāra 😀 Smieklīgi

    Labi par lietu.

    Iesaku visiem dc++ mīļiem, uzmest aci uz šo softu. Bearshare.

    Ko mocās ar DC++, vai tad emule, bearshare nav labāki. Pats bearshare lietoju vairāk nekā 2 gadus. Nav ne hubi jāmeklē, ne kā, no sloti, ne shāre, pinīgi nekā. Atveram, meklēšanas logā ierakstam dziesmas nosaukumu, un jau pēc 1 min klausamies muzonu.

    Š eit ir video pamācība, kurā parādīts, cik ātri un viegli viss ir izdarāms, pats galvenais, ka ātrums ir labs. Iekļauta pati programma, jo vecāku versiju grūti dabot, jaunā ir pārfīčota

    Lejupielādēt Bearshare un video ieskatu.

    https://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=47049[/url][/color][/size]

    #168342
    Valodja
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Xe uzmetam uz YOUTOBE filmu, un ieliekam iekš notepad komentāra 😀 Smieklīgi

    Iesaku visiem dc++ mīļiem, uzmest aci uz šo softu. Bearshare.

    Ko mocās ar DC++, vai tad emule, bearshare nav labāki. Pats bearshare lietoju vairāk nekā 2 gadus. Nav ne hubi jāmeklē, ne kā, no sloti, ne shāre, pinīgi nekā. Atveram, meklēšanas logā ierakstam dziesmas nosaukumu, un jau pēc 1 min klausamies muzonu.

    https://yy.lv/upload/index.php?ACT=4&f=47049[/url][/color][/size]


    A priekš *nix kkas tāds ir? 😉

    #168343
    Jancāns
    Participant

    Teiksim tā.. Visa programatura man ir legāla- vienkārši piegriezā čakarēties ar visādiem serial number un crack. Savukārt par “pirātisko” mūziku un filmām mani sirdsapziņa nemoka, jo matricas pērku vietējā banānu republikā un uz tām pārsvarā dedzinu to, uz ko man ir visas tiesības izplatīt. Tātad nomaksājot datu nesēju nodokli, kurš veidots, lai kompensētu pirātismu, es savu vainu esu izpircis.

    #168344
    Valodja
    Participant

    Man arī uz Linux’a pagaidām vēl nav nelegālā softa. Bet tas tikai pagaidām, jo tagad tieši uz gandrīz plika kompja instaleju Debian – bedzot izmēģinu kko nopietnāku stabilitātes un iespēju ziņā. :party:

    Nu, bet cedeg’u laikam tāpat vajadzēs uzlikt – kur Latvijas vidusmera students var atļauties lietot legālu maxas softu? :duno:

    #168345
    Mr.Death
    Participant

    aksti.. ta lampa nav nekas vairak ka paris cilveku truls izdomajums – bezcerigs nekam nederigs projekts, kuram nav varas :win: :hmz:

    tas ka vini aizklapeja ciet paris trakerus un hubus neko nenozime. tapat uzradisies jauni. drosmigie no draudu vestulem kas izsutitas caur e-pastiem nebaidas. :die:

    #168346
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:

    aksti.. ta lampa nav nekas vairak ka paris cilveku truls izdomajums – bezcerigs nekam nederigs projekts, kuram nav varas :win: :hmz:

    tas ka vini aizklapeja ciet paris trakerus un hubus neko nenozime. tapat uzradisies jauni. drosmigie no draudu vestulem kas izsutitas caur e-pastiem nebaidas. :die:

    Teorētiski – ja tie visi no MicRec, Platforma Records utt. samet pa pārdesmit Ls un noalgo advokātu, savāc kaut kādus pierādījumus, un iesūdz kaut vienu trakera vai huba saimnieku tiesā par no pirksta izzīstu zaudējumu atlīdzības summu… teiksim 1,000,000 Ls (lai smukāk skan) – tūlīt sāksies panika! Likumiskais pamatojums (Autortiesību likums) viņiem ir. Protams, ka nav teikts, ka (s)LaMPA kaut ko arī reāli iekasēs, bet panika izcelsies grandioza. Par to šaubu nav!

    Ir tāds sakāmvārds: “Kam nauda – tam vara!”… :money:

    #168347
    Pritons
    Participant

    Jaa, bet galu galaa vai tad trakeris var uznnemties atbildiibu par to, kas pat neatrodas uz vinju servera???

    Nevelku jau no trakera, velku no cita usera, kurs piennemsim var buut mans draugs, kurs vienkaarshi man paarsuuta kkaadus datus!

    Savukaart nevienu uploaderi jau neizdosies saukt pie atbildiibas, jo nekur jau netiek mineeti personiski dati…..

    Es uzskatu, ka pagaidam tas viss ir pilniigs sviests!

    #168348
    samurajs
    Participant

    Tur jau tā fiška, ka pēc likuma lietotāji (arī uploaderi) nav atbildīgi par to pirātismu, bet tikai starpnieki – serveri, kas savieno lietotājus.

    #168349
    Pritons
    Participant

    Nee nu var jau but, ka taa ir, bet ne jau ta LaMPA aizklapes visus trakeerus!

    Es neatbalstu piraatismu, bet kaa ieprieksh bija teikts vai tad studentam pietiek naudas licenzeetai programmatuurai???

    Manis pec lai klapee ciet tos trakerus, vai tad man gruti novilkt no aarzemeem?

    Es uzkatu, ka shaada veida piraatismu praktiski nav iespejams apkarot, jo shobriit tas ir taados meerogos, ka ne jau vienai kkaadai organizaacijai ir pa speekam kko dariit….

    #168350
    usins
    Participant

    Students var atļauties dažas progas. UN es pat izbrīnījos, ka Bila onkulis paredzējis softa komplektus, kas paredzēti studentiem- tur ir viss nepieciešamais, lai mācītos… un viss maksā nieka 200 zaļos 😀

    Bet ja par to lampu… nu viņi varbūt kko izdarīs no sākuma… bet kad pašiem pieleks, ka viņu sīkie paši velk pirātiskās flmas, un ka uz viņu mājas PC kkas nelegāls…. īstenībā derētu viūs pašus pārbaudīt.. cik legāli dzīvo.

    P.S.- ir daās kompānijas, kuras savus ražotos darbus- mūzikas cd aizliedz ieraxtīt pat uz hdd 😀

    #168351
    Pritons
    Participant

    Usniņ, ne jau tu,un es, vai veel kaads, kuru es zinu bus gatavs iztereet 200 $!Es jau labak par to naudu pielieku vel savam kompiitim 2Gb rama!! 😀

    #168352
    usins
    Participant

    100 ls butu gatavs gan es iztērēt, ja zinātu, ka Bils neizdomātu ko ļaunu. un būtu iespējams dabūt jaunās versijas for free

    #168353
    Tvinky
    Participant

    Testēju bearshare uz *nix. Ar wine setupa pusē uzkarās un ar Cedega vispār pie sākuma jau uzkārās 🙂 Tizli, ka čaļi savu beatshare nav rakstījuši POSIX (laikam rokas par īsu) tapēc tā manta iet tikai uz Win OS. Bet protams varbūt kādam aiziet.

    Toties uTorrent tīri normāli iet, tikai mums tāpat ir porti aizklopēti rooter’ī un netieku vilkt 🙂

    #168354
    Pritons
    Participant

    Taa jau nav probleema, jaazin ko mainiit! 😉

    #168355
    usins
    Participant

    Tvinky- sāc tuneļus taisīt un viss ies. itkā pat naw sarežģīti taisīt to lietu. ja kas iemetīšu kkad linku.. es vienreiz gandrīz uztaisīju bet man nebija uzlikts pppt. 🙁

    #168356
    fatduude
    Participant

    apskatīju to Lāčšāri uz win, un tur neko nevar atrast.. ierakstīju sērčā 5 pašlaik man topā esošās bandas un tu-tū.. nekā.. skatījos tur tikai popsu var novilkt.

    kāddien iečekošu eMule un eDonkey, varbūt šamos kaut kas jēdzīgs būs..

    pašlaik nekas labāks par DC tīklu nav radīts, vēl tikai atceros ka Soulseak tīklā šis tas ir atrodams, bet šamo nelietoju.. labā manta ir tikai dc tīklos, un tie kas ir norakstījuši šo, smagi kļūdās!!

    #168357
    samurajs
    Participant

    fatduude wrote:


    kāddien iečekošu eMule un eDonkey, varbūt šamos kaut kas jēdzīgs būs..

    pašlaik nekas labāks par DC tīklu nav radīts, vēl tikai atceros ka Soulseak tīklā šis tas ir atrodams, bet šamo nelietoju.. labā manta ir tikai dc tīklos, un tie kas ir norakstījuši šo, smagi kļūdās!!

    Emule ieteicu pamēģināt, eDonkey gan jau sen izmiris… Bet lieta tāda, ka Mūlis daudz populārāks ārzemēs nekā Latvijā, tā kā jaunāko latviešu mūziku meklēt tur visai bezcerīgi. Ä€rzemju muzona un filmu gan tur netrūkst! Tik nebrīnies, ja pirmās stundas tev nekas uz leju neies… tev papriekš jāsakrāj kredītpunkti un jānostabilizējas sistēmā.

    #168358
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    Tvinky- sāc tuneļus taisīt un viss ies. itkā pat naw sarežģīti taisīt to lietu. ja kas iemetīšu kkad linku.. es vienreiz gandrīz uztaisīju bet man nebija uzlikts pppt. 🙁

    1) Man vajadziigs serveris caur kurieni taas trubas veidot un caur kurieni visu to dariit.

    2) Taa kaa nav servera, es ari neka nedaru, butu – jau sen butu sataisijis 😀 (Vismaz taa domaju)

    #168359
    usins
    Participant

    es te lasiiju pamaaciibu- itka viss tiiri iizii ira… nekas daudz nawa jaataisa- tik virtuaalaa tiiklene un vinjai ir jaapieshkir IP no reaalaas un tad veel ir aapalaizh pptp protokoli… ceru, ka nekljuudos:)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā