Karš ir sācies!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Karš ir sācies!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #168360
    Foxsk8
    Participant

    Iesaku bearshare, no samuraja ieteiktā ēzelīša, atšķirība ir tāda, ka nevajag ne iebāzēties sistēmā, ne ārī neko gaidīt, share nav obligāts, var vazāties par citu hostiem. Laikam vajadzēs te iemest nelielu ieskatu, no instalēšanas līdz muzonām, cik ilgi tā lieta iet, un ticiet man pat 7 gadīgs bērns varētu kļūt par pirātu 😀

    #168361
    Foxsk8
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zSNtzvWiMoQ[/youtube]

    Neliels ieskats bearshare clientā

    Atradu vēl vienu labu softu, bet vajag tikai izpētīt.

    https://www.shareaza.com/?id=tour

    #168362
    visurmaldis
    Participant

    Ak, jūs, iesūnojušie patērētāji! Ja uz atvērtā koda nav precīzs atdarinājums kādai komerciālai programmai, vai tad ir tiesības zagt? “Man vajag” nav arguments. Ja nevarat atļauties nopirkt, tad atzīstiet to sev. Ja pašiem patīk saukt sevi par IT cilvēkiem, gan jau pratīsiet atrast vairākas bezmaksas alternatīvas.

    Specifisku programmu trūkums ir fakultātes nevis studenta problēma. Ne viens vien pasniedzējis tā aplauzies pasakot, ka mājasdarbi jāiesūta, piemēram, MS Word formātā. Nav studentam Worda un neko viņam padarīt arī nevar. Fakultāte piedāvā visādus Server 2003 un Visual Studio, bet Ofisa nav. Ja nav, tad arī prasīt nevar.

    Pagājušo nedēļ ar izcilību aizstāvēju savu bakalaura darbu un līdz ar to esmu dzīvs piemērs tam ka augstskolu var pabeigt neinstalējot savā datorā zagtas programmas.

    Novēlu tai “lampai” veiksmi. Vaina nav demokrātijā, bet gan cilvēku sirdsapziņas trūkumā. Tie, kuriem pašiem ir kādreiz nozagts intelektuālais veikums, mani saratīs.

    Pie viena arī paziņoju, ka šis ir mans pēdējais ieraksts šajā forumā. Esmu vīlies. Nokratu putekļus no savām kājām jums par liecību.

    #168363
    Mr.Death
    Participant

    Ej paluudz vairaak Dievu idiot, moska noklusi paradiizee :D:D:D Atradies sveetais :D:D

    Tavai apgaismibai – luk citats no Datuves:

    Quote:

    Skiet ka tu useri pats neesi sapratis kas te isti notiek. Varas viri baz kabatas, perk jaguarus un hammerus visadas savrupmajas uz iedzivotaju nodoklu rekina un vel grib partraukt piratismu. Lembergu vel varetu attaisnot pa cik vins Ventspili ir sapucejis, bet parejos vajadzetu pakart, savest kartiba visas valsts nozares (policiju, atros, saeimu, sakaru tiklus) un tad varetu domat par autortiesibam u.t.t., savadak te jau viss parversas kaut kada cuku kuti, ja pat uz pilsetas celiem latvija tikai izbrauktajas bedres ielapus liek. limenis. bet redz vini sak ar piratismu – ar dalu ko mes iedzivotaji sev kompensejam valsts netaisnigumu pret mums.

    Parekiniet pashi > 1/4 no jusu algam aiziet valstij. No normalas 250 ls algas tie ir 60 ls! Latvija dzivo stradajoshu cilveku 90 % tas ir 3.5 miljoni, un no tiem 90% noteikti maksa nodoklus – tas ir.. 180 miljoni latu – valsts sanem 180 miljonus menesi. KA jus domajat kur tie visi pazud?

    #168364
    drunk_lizard
    Participant

    Quote:

    Parekiniet pashi > 1/4 no jusu algam aiziet valstij. No normalas 250 ls algas tie ir 60 ls! Latvija dzivo stradajoshu cilveku 90 % tas ir 3.5 miljoni, un no tiem 90% noteikti maksa nodoklus – tas ir.. 180 miljoni latu – valsts sanem 180 miljonus menesi. KA jus domajat kur tie visi pazud?


    muahhhhh

    blee, kas par kretiiniem

    pilniigi analfabeeti!

    1kaart – kaadi 3,5 miljoni, jefinj!!!! ap divarpus ir max visu iedziivotaaju skaits!!!

    2kaart – Latvijaa ir ljoti liels videejais vecums, liidz ar to ap 35%pensionaaru, pieskaitiisim veel beernus, invaliidus etc…

    3kaart – liela dalja no darbaspeejiigajiem ir izbraukusji no valsts, paarsvaraa palikusji citaata autora liimenja idinji

    4kaart – cik no tiem straadaa valsts iestaadees, tb sanjem algas no nodokljiem

    5kaart – lielaakie algas nodoklju ienjeemumi aiziet pensijaas

    6kaart – rihtiigi beernudaarzam piemeerots rakstelis un komentaari

    7kaart – kursj no jums, siikie pljuutiitaaji, ir izmeegjinaajis e-mule

    ak tad nabadzinjiem nenaak ar 5mbit filminja, gariigie kroplji…

    #168365
    aidskillz
    Participant

    DL savaldies, neboja jaunatni ar saviem izteicieniem. Uzvedies ta, itka pats nekad neko nebutu skibi, liki, ne taka citi darijis.

    Boot’a visi jau varbut ir pieradusi pie tevis, bet cilvek milais, proties.

    Bet par temu, zel ka lacitis velk netikai to ko tu vinam liec…

    #168366
    Foxsk8
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Quote:

    Parekiniet pashi > 1/4 no jusu algam aiziet valstij. No normalas 250 ls algas tie ir 60 ls! Latvija dzivo stradajoshu cilveku 90 % tas ir 3.5 miljoni, un no tiem 90% noteikti maksa nodoklus – tas ir.. 180 miljoni latu – valsts sanem 180 miljonus menesi. KA jus domajat kur tie visi pazud?


    muahhhhh

    ****, kas par kretiiniem

    pilniigi analfabeeti!

    1kaart – kaadi 3,5 miljoni, jefinj!!!! ap divarpus ir max visu iedziivotaaju skaits!!!

    2kaart – Latvijaa ir ljoti liels videejais vecums, liidz ar to ap 35%pensionaaru, pieskaitiisim veel beernus, invaliidus etc…

    3kaart – liela dalja no darbaspeejiigajiem ir izbraukusji no valsts, paarsvaraa palikusji citaata autora liimenja idinji

    4kaart – cik no tiem straadaa valsts iestaadees, tb sanjem algas no nodokljiem

    5kaart – lielaakie algas nodoklju ienjeemumi aiziet pensijaas

    6kaart – rihtiigi beernudaarzam piemeerots rakstelis un komentaari

    7kaart – kursj no jums, siikie pljuutiitaaji, ir izmeegjinaajis e-mule

    ak tad nabadzinjiem nenaak ar 5mbit filminja, gariigie kroplji…

    Bans par noteikumu pārkāpšanu

    4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.

    #168367
    usins
    Participant

    Nu jā- tas bearshare ko fox ieliki, man no vinja nāk ar 5 mb/s lielu ātrumu- ierij DL 😀 un ātrāk. Bet filmas gan šķībi velk- pārāk daudz pron… besī tas..

    #168368
    Foxsk8
    Participant

    Galvenais skatīties failus, kam ir liels reitings, tas ir zaļais lauciņš, sorces skatīties, un vēl izmēru. Ä€rzemju muzonu var pa pāris stundām pusi cieto sagrūst pilnu.

    #168369
    usins
    Participant

    nu es redzu- tur var redzeet cik dalītāju utt. man normāļi nāk un nesūdzos. es tik eju europeanhitradio un klausos- kas patiik- novelku. Man tagad 6800 dziesmas uz PC stāv.. pirm nedēļas bija 12000 dziesmu 😀

    #168370
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    nu es redzu- tur var redzeet cik dalītāju utt. man normāļi nāk un nesūdzos. es tik eju europeanhitradio un klausos- kas patiik- novelku. Man tagad 6800 dziesmas uz PC stāv.. pirm nedēļas bija 12000 dziesmu 😀

    Stāstī stāsti cik tev tur dziesmu, tik, lai aiz dziesmas nepaņem 😀 Es gan tikai legālo klausos – pērku yeah!

    #168371
    usins
    Participant

    man 6000 dziesmu= 10 no taam latvieshu- un taas pashas ir taas paarveidotaas- kipa salauzto sirzhu dziesma uc. 😀

    #168372
    klibais_Silvers
    Participant

    Fuj, ar ko man kopā te jāatrodas… nu zogam mēs, labi. Visi zog, bet ar to nav jālielās, cik kurš nozadzis… Cietumā tādus lielībniekus pataisa par gailīšiem jau pirmajā naktī! Mācās no prezidenta… viņš atzīst, ka ņēmis “uz ķepu”, bet nekad neteiks – cik! :rofl:

    #168373
    Jancāns
    Participant

    Diezvai šo var nosaukt par zagšanu, tā drīzāk ir vienkārši nelegāla kopēšana. Zagšana būtu tad, ja ielaustos kādā mūzikas veikalā un sazagtu tos legālos diskus (nez tie diski joprojām būtu legāli?) 😀

    #168374
    preddetor
    Participant

    mmm… zagshana… un kopumaa un wisaa wisumaa esat domaajushi uz kaadu summu juus wispaar zogat softu? man sanaaca apmeepam 400$ nedeeljaa… un daudz tautas ir ieseedinaats cietumaa par shitaadu zagshanu? man liekas ka nee!

    #168375
    samurajs
    Participant

    preddetor wrote:

    mmm… zagshana… un kopumaa un wisaa wisumaa esat domaajushi uz kaadu summu juus wispaar zogat softu? man sanaaca apmeepam 400$ nedeeljaa… un daudz tautas ir ieseedinaats cietumaa par shitaadu zagshanu? man liekas ka nee!


    Ir gan ietupināti, gan izputināti, bet (tpu, tpu, tpu) ne Latvijā un ne Eiropā. USA gan tā ir parasta lieta…

    #168376
    preddetor
    Participant

    tpfuuu… tad jau labi… uz usa nekad, nekad, nekad nemaukshu straadat/dziiwot! (bez zagshanas nojuugtos…)

    #168377
    Mr.Death
    Participant

    heh, man laikam salidzinajuma ar citiem tads tiri necils dziesmu skaits.. tikai ~4000 😥

    no kuram ir divus gadus veci kaadi 1000 latvieshu slager-ieraksti manam nelaika vecamtevam :win:

    P.s. Kads negrib paklausities Lauku Muzikantus vai Bralus laiviniekus? LaMPAS darbibas laika piedavaju ipashu akciju – nemsi 2 albumus 3 bonusaa! Ak jaa man tachu vel ir Zelli! :D:D:D:D:D:D:D

    #168378
    AreizB
    Participant

    Man patīk LDC++ – vienkārši rīkoties, daži faili lejupielādējās ātri, bet mīnuss ir tāds, ka citi neielādējās/ lādējās ļoti ilgi. Tāpāt negribu mainīt LDC++ pret kko citu! :p 😀 😀

    #168379
    samurajs
    Participant

    AreizB: pastāsti par savu LDC++, ar ko tas labāks? Es ar Revconnect velku pa Latviju un ar Emule pa ārzemēm. Nezinu labāku kombināciju.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā