Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183301
    Foxsk8
    Participant

    Vajag ko profesionālu. Nav obligāti jābūt tam blociņa dizainam kā noteicošam. V3 es esmu pavisam savādāku iedomājies.

    #183302
    kaqp
    Participant

    čali relax 😀 es šito uzmetu 30min laikā, šis nav nekas spožš , bet ja ir gribētāji es varu pabeig līdz galam. Bet nu ja saimniekam ir sava ideja, tad nav jēgas kaut ko piedāvāt.

    #183303
    Loading
    Participant

    kaqp ideja tiešām ļoti laba un orģināla. Bet, kā jau visi minēja, krāsas… Vajag gaišas, tādas, kuras rada optimismu!

    #183304
    Foxsk8
    Participant

    kaqp wrote:

    čali relax 😀 es šito uzmetu 30min laikā, šis nav nekas spožš , bet ja ir gribētāji es varu pabeig līdz galam. Bet nu ja saimniekam ir sava ideja, tad nav jēgas kaut ko piedāvāt.

    Sorry, es neesmu saimnieks šeit jau kādu gadu. Tātad reāli vajag portāla dizainu, es pats nezinu ko es gribu, varu uzreiz pateikt, patīk vai nepatīk. Jo reāli to visu man vajag jau sagrieztā html + css veidā, ja kāds iekš PS kaut ko veido. Redzēs, ja Axors būs sadabonams rokā, tad problēmas tiks atrisinātās.

    Labāk domājiet par fīčām, kādas vajadzētu, ko vajadzētu nahrenizēt, varbūt kādas jaunas sadaļas, kategorijas, etc.

    #183305
    kaqp
    Participant

    es varu sagriezt bez problēmām jebkuram dzinim 🙂

    #183306
    Foxsk8
    Participant

    Sagriest es domāju html + css. Esmu redzējis kā to dara axors, ir zajebis. Pašlaik čalis aizņemts pie mana viena porjekta.

    No bildes arī vari dizainu izveidot aptuvenu?

    #183307
    kaqp
    Participant

    nu man ir jāredz bilde, lai atbildētu 🙂

    #183308
    Foxsk8
    Participant

    Skaties vēstuli, visu nosūtīju. Lūgums neizplatīt. 😀

    #183309
    kaqp
    Participant

    Ar to cepures krāsām vēl kaut kā nesmu izdomājis. Bet nu pēc fox dotajiem linkiem, mazliet sapratu uz ko vinsh tēmē, uzbliezu kaut ko tādu. Gaidu ieteikumus par cepures krāsām. 😀 aizrāvos bik … tikai skataties uz 100% ,lai visu skaidri redzētu

    [img]https://faili.apollo.lv/files/kaqp/original/546147.jpg[/img]

    #183310
    Foxsk8
    Participant

    Vo, tag esi sapratis uz ko es tēmēju. To pelēko bg color varētu piem baltu varbūt? Jo blociņš jau parasti ir balts, nevis pelēks. To bloknotu mazo ņem laukā, tāds jau pie logo nav kādu pusgadu. Aizpildi visus laukus, lai var kopskatu dabot. Zilo krāsu varētu nedaudz gaišāku, pie rakstiem itkā tā būtu okey, bet tabos un headerī prasās kaut kas gaišāks.

    + saprotu, ka tas viss ir free veidots. Nepatīk tas Sākums, Forums, ÄŒats noformējums.

    + pievienojies un kontakti uz melna fona.

    Labi pastrādāts.

    #183311
    samurajs
    Participant

    kaqp un Fox: sirsnīgi ieteicu sadarboties, lai radītu kko oriģinālu! Nošpikots nav tas kas paša izdomāts…

    Nu šai bildē ÄŒats jāpārbāž kaut kur stūrītī pie kontaktiem; to palīgfīchu acīs nebāzīsim. Galvenie tabi jābūt kādi 5. Un reklāma? Kur mums banneris būs?

    Tā blociņa ideja gan nav peļama, vismaz man patīk… Nianses var piestrādāt.

    #183312
    Loading
    Participant

    ēm. piebilde. Fonu pilnīgi baltu nevajag – spiež acis ārā. Pietiktu ar nelielu kremkrāsas iekrāsu, tādu, knapi manāmu… Acīm vieglāk…

    #183313
    Foxsk8
    Participant

    Mēs jau sadarbojās. Es tak teicu, ko vajag uzlabot, kas nepatīk un kas ir okey. Jā reklāmas vietu vajadzētu obligāti. Gan kaut kur zem header gan arī sānā + foteris.

    #183314
    shady
    Participant

    kaqp – malacis!

    Visu vēl vajag ar laiku pārdomāt un pakoriģēt, tad viss būs tā kā vajag;)

    Par fonu: fons drīzāk varētu būt kā jau blociņam – balts ar līnijām un iespējams kādu rakstāmo (bet tam visam jābūt kā fonam – pavisam neuzkrītošam, protams, uz raksta/posta/teksta ir balts bez piedevām). => tā vismaz tāda mana ideja…

    #183315
    Foxsk8
    Participant

    Visvairāk es satraucos par html un css, jo ar to dabošu darboties es. Lai piem bez problēmām varētu pielikt jaunu bloku, div garums stieptos līdzi ar tekstu uz leju, un vēl dažas nianses. Par Dizainu es nevaru izlemt viens, jo esmu tikai līdzīpašnieks.

    #183316
    samurajs
    Participant

    Par dizainu, krāsām lemsim mēs visi kopā. Galu galā portālu visi lietojam. Krāsas tiešām vajag gaišas, vieglas. Bet ne vairs pelēkas.

    #183317
    QueenZ
    Participant

    NICE!!!

    #183318
    deivs001
    Participant

    Obligāti nomainīt vai vispār nelietot blociņa attēlu!

    #183319
    memorex
    Participant

    Sākuma lapa +- normāla, foruma sākuma lapu gan gribētos pilnīgi savādāku un pilnībā pārveidot tēmas lapas izskatu, lai nav līdzīga forumam (phpBB), izlabot visus bugus.

    #183320
    karnaiss
    Participant

    vajag gaisu, bet ar nelielu IT uzsvaru…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā