Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko vajadzētu modernizēt Notepad v.3.0?

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #183421
    shady
    Participant

    Foxsk8 – Es sapratu, ka azazula variantu nevar sajūgt (nav vēlams) kopā ar phpBB….

    #183422
    kaqp
    Participant

    es sevi nemēģināšu aizstāvēt, mana ideja bija blociņš, viss pārējais jau gāja no foxsk8, īstenībā mēs esam uz vienu roku. Ok tomēr mēģināšu savu aizstāvēt.

    #mans layout vēl ir nepabeigts

    #tagad viss tiek darīts priekš tā lai foxsk8 varētu sākt kodēt, tāpēc taisu html + div

    #nevaru solīt cik daudz viss izmainīsies no pēdējā screen

    Sākumā visi bija par gaišām krāsām, bet tagad laikam jau ir mainijuši savu viedokli.

    Visiem labi jāsaprot, ka es veltu savu brīvo laiku, es nestrādāju par samaksu, un jābūt kaut kādai cieņai, es varu bliezt skaistas lapas, katru dienu, kuras jums patiks vairāk un vairāk.

    Azazul jau sāk piekasīties pie tā kā es strādāju, tas ir nepatīkami. Es neesmu teicis ka esmu profesionāls. Varbūt tāpēc paraugā, tekstiem ir smooth , un vēl dažādi sīkumi kuri nevar būt uz html.

    Manuprāt vispareizāk būtu taisīt ko kopīgu, ja jau te tāda cīņa. Vienkārši pirms manis neviens neko nedarīja.

    #183423
    Foxsk8
    Participant

    Sajūgt var visu, bet vai tas ir vajadzīgs. Azazul variantā es nezinu kā tiks info kaut kā dublēts, ņemts ar ajax, vilkts kaut kas ārā, karoč tur neiedziļinos, galvenais beigās, lai ir kas vienā versijā, tas otrā info es domāju. Fīčas var atšķirties.

    #183424
    azazul
    Participant

    Mad182: tieši ar tādu domu jau tas foruma skats tika izveidots

    Kas ir forumā galvenais ?

    Topiki (latv. – diskusijas). Nevis kategoriju un apakškategoriju skaits vai ikonas.

    Kads nepiekrīt ?

    Es protams nezinu kā forumus lieto citi, bet es vispirms skatos vai kāds nav atbildējis uz manu topiku vai komentāru .. vai uzreiz taisu jaunu topiku. Tad es apskatosm, kas jauns ir sarakstīts tēmās no kurām es kaut ko rubīju. Piemēram visu kas saistīts ar dzelžiem es vispār ignorēju.

    Drošvien visi pārējie rīkojas kaut kā citādāk.

    shady: “vairāku dienu pārdomas – rezultātā smadzenes sāk aprast” , tad dizains nav izdevies, jo iedeja bija veidot visu maksimāli intvuitīvu, lai lietotājam nav nekas jauns jāapgūst.

    kaqp: par fontiem es vienmēr visiem pārmetu .. tas ir debīls photoshop defaultais settings , ko cilvēki aizmirst noņ emt. Un otra lieta ko es pārmetu bija krāsas, jo man tās nepatika. Tas ir subjektīvs viedoklis. Man arī daudz kas nepatīk savā variantā .. Un tā frāze “neesmu profesionālis” .. ibio. Š itas ir mans otrais dizains, ko es mūžā taisu ..

    foxsk8: es rakstīju, ka uzrakstīšu clasi/moduli, kas kontrolēs no kurienes ņ emt datus, un ja tiks izmantots kaut kas saistībā ar phpbb, tad sql requesti tiks mainīti, lai neradītu traumas tavam CMS. Tādā veidā, ja tiek izlemts attiekties no mana varianta, nekas netiek sabojāt, bet ja atsakās no tava varianta, atliek tikai izņ emt vienu moduli no CMS.

    edit :: drukas kļūdas

    #183425
    Foxsk8
    Participant

    TB, neesmu dizainers, bet man tā brūnā krāsa atbaida, nepatīk. Kaut ko gaišu: zilu, zaļu, oranžu, etc kaut vai melnu, tas ir mans viedoklis par skinu tavu. Par engine nemaz neņemos spriest, kas tur būs atrodams.

    #183426
    samurajs
    Participant

    Alternatīvs variants: tā kā gandrīz pusei apmierina līdzšinējais Notepad V2, ja nekas nesanāks – piepucēsim esošo, galvu nomainīsim, krāsas, un vēl šo to.

    Pagaidām ir tikai strīdi bez progresa.

    Pats galvenais – lai lietotājiem nav jāmežģa smadzeni… lapas struktūru mainīt nepavisam negribētos.

    Tālāk – n-tās Foruma apakšsadaļas. Kad būs tagu mākonis, daudzas varēs likvidēt. Pagaidām citu iespēju neredzu, kā saglabāt.

    #183427
    shady
    Participant

    Ar interesi pavērošu kapq un azazul iznākumu. Protams, es saprotu, ka jūs abi strādājat brīvprātīgi (bez atalgojuma), tā kā neko sliktu negribu teikt nevienam – tikai apsveicami, ka ir cilvēki, kas tērē savu laiku, lai palīdzētu notepad.lv attīstībai!

    #183428
    AxorG7
    Participant
    #183429
    Sid
    Participant

    Sorry, bet, manuprāt, AxorG7 variants izskatās pēc faceliftota šā brīža skina.

    #183430
    deivs001
    Participant

    Man gribētos redzēt arī kaut kādu reputāciju sistēmu, ko varētu piešķirt, piemēram, par labu rakstu vai pazemināt par sliktu.

    #183431
    azazul
    Participant

    Nez, AxorG7 variants ir diezgan sakarīgs. Protams ir daudz kur piesieties :

    – rakstu teksti izskatās tādi kā saspiesti,

    – nav noņ emts photoshop defaultais fontu effekts.

    – kaut kāds defekts pie aktīvās kategorijas (poga ‘sākums’)

    – vietām teksti ir grūti salasāmi

    .. bet vispār man patīk ideja.

    #183432
    lilmoder
    Participant

    !!

    #183433
    azazul
    Participant

    par 1. punktu : tākā šiten : https://innonesen.se/project/notepad/forum-reg.html (nav testēts uz IE)

    #183434
    Faust
    Participant

    priekš e-žurnālistiem varētu ieviest tādu fīču, ka ieejot lietotāja profilā uzrādās arī viņa publicētie raksti.

    #183435
    samurajs
    Participant

    deivs001 wrote:

    Man gribētos redzēt arī kaut kādu reputāciju sistēmu, ko varētu piešķirt, piemēram, par labu rakstu vai pazemināt par sliktu.

    Š itā? 😎

    [img]https://www.bildites.lv/images/iav4g530umln9sdg3nni.jpg[/img]

    Nu nez, mums jau lietotāju klases ir reputācijai. Negatīvo acīs bāzt nevajadzētu, bet zinošiem/pieredzējušiem lietotājiem mums ir klase “lietpratējs”. Varam vēl tālāk attīstīt šito, vēl kādu klasi ieviest.

    #183436
    shady
    Participant

    AxorG7 variants tiešam nav slikts, bet tur kaut kas trūkst… un ko nozīmē “augšup”?

    —-

    Faust: tavs priekšlikums jau sen man ir piefiksēts pie lietām, kas foxim jāprasa:)

    #183437
    azazul
    Participant

    Nuu … Faust’a ideja man liekas pašsaprotama. man ptiesībā likā ka tāda fīāa jau ir.

    Un “uz augšu” links parasti uzmet lietotāju uz lapas sākumu, lai nav pusstundu jāskrullē.

    #183438
    Wuu
    Participant

    Taisiet tā lai ātrāk strādā un nav tie tupie redirecti 😀

    Š ausmīgi uz nerviem krīt!

    Ielogojies balta lapa ar uzrakstu “Tu ielogojies”

    Nosūti privātu msg balta lapa “tu nosūtīji messegu”

    utt…

    #183439
    shady
    Participant

    +1

    #183440
    Faust
    Participant

    Aizdomājos par vienu lietu – ežurnālistus sadalīt divās kategorijās. Vieni, kas raksta samērā bieži, un otri, kas ir ievietojuši labi, ja 2 rakstus. Tipa iesācēji un profi. 😀

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 172 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā