Kur atrast pazudusho desktopu?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kur atrast pazudusho desktopu?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146816
    GnoMs
    Participant

    Tātad, tikko veicu system recovery izmantojot kaut kādu iebūvētu HP recovery un uzliku svaigu sistēmu. Problēma vienkārsha – ir pazudushi visi faili, kas bija uz desktopa (110gb). Starp tiem bija daži man ļoti svarīgi dokumenti. Viss pārējais ir palicis. Apmulsumu rada tas, ka HDD stāvoklis ir tāds pats – 2/143gb free un tas, ka ieselectojot visu C: saturu(ar visiem hidden), parāda tikai 35gb used. Kur ir mans desktops? Searchā neko neatrod.

    #178436
    shady
    Participant

    Ja tas tavs HP recovery nenodzēsa nost tavus datus, tad mierīgi varēsi atgūt tos kaut vai ar kādu Linux Live CD vai DOS, etc..

    Ja ir nodzēsis, tad paskaties kadus dat atjaunošanas programmas, piemēram:

    => https://www.google.lv/search?hl=lv&q=data+recovery&btnG=Google+mekl%C4%93%C5%A1ana&meta=

    #178437
    GnoMs
    Participant

    Es pat īsti nesaprotu vai ir nodzēsis. Cietais ir pilns, tāpat kā bija, bet viss C saturs ir tikai 35gb. Kur paliek 110 izmantoti gb es nesaprotu.

    Failus atradu, bet tagad netieku viņiem klāt. Viņi ir mapē USERDATA, izmēru rāda 0 bytes, iekshā ieet nevaru. Access is denied.

    Kā tikt iekshā?

    #178438
    shady
    Participant

    Tev gadījumā neuzrāda tā, ka tev tas disks ir palicis mazāks? Vairs neuzrāda agrāko lielumu, bet rāda, ka ir mazāks?


    Edited: nodzēs visu no admina tiesībām.

    Kad startē windowu, parādās Welcome Screen (tur, kur niki), paņem nospied divasreizes ctrl+alt+del n ieraksti pie nika Administrator un parole ir tukša, ja neesi uzlicis.

    #178439
    GnoMs
    Participant

    Tiku galá jau. Tagad párrakstu permissions mapei. Ar recovery progu tiku tai mapé un ieraudzíju failus. Tálák jau nebija problému.

    Izpildíju sho procedúru uz tás mapes: https://support.microsoft.com/?kbid=308421 .

    Starp citu, man jau pirms ilga laika pagadíjás, ka disks ir mazáks. Sákotnéji bija 160gb. Jau aizmirsu par to.

    To vél var labot? Pagájushi 7 méneshi jau. 🙂

    #178440
    shady
    Participant

    Tu vari atslēgt System Restore, kas rij diska vietu, bet neiesaku to darīt, jo var noderēt.

    Pārējie nedaudzie GB ir mazāk dēļ diska ražotāja, bet tas ir normāli.

    #178441
    GnoMs
    Participant

    Né, man system restore ir pat oti vajadzígs. Vismaz reizi ménesí tíru windu. Failus atradu, dabúju un esmu pateicígs. Liels paldies!

    /datvuveelvéVAR SLÉGT!

    #178442
    samurajs
    Participant

    Nē – neslēgšu vis un pateikšu tev – prātiņ, nāc mājās! :duno: :duno: :duno:

    Tu maz zini, ko nozīmē tīrīt Windu? Reizi mēnesī system restore – tas ir psc! Š itas jau ir avārijas variants ja kāds vīruss saķerts, veca reģistra bekupa uzlikšana. Procesā parādās virkne nepiesaistītu failu, kuri karājas gaisā un Winda vēl vairāk aizd*ršas. Man tikai 2 vai 3 reiz sanācis šo lietot.

    Windas ikmēneša profilaktiskā tīrīšana, kā es to daru:

    1. Scan ar antivīrusu

    2. Scan ar Ad-awari

    3. Disc defragmenting (ja vajag)

    4. Visu tempu tīrīšana ar CCleaner

    5. Nevajadzīgo reģistra ierakstu atrašana un dzēšana ar CCleaner.

    6. Viss, Winda kā jauna.

    Pēc šīs tehnoloģijas kopta Winda jau 3 gadus iet tikpat ātri kā svaiga instalācija.

    #178443
    marr
    Participant

    samuraj, pirmoreiz kad lasīju pirmo rindiņu, es izlasīju “pirātīņ, nāc mājās” 😀 😀 😀 :doh:

    bet par tēmu pieminot – man profilaktiskā tīrīšana izpaužas gauži vienkāršāk – adware skaneris, disc cleanup un punkts. Ja kaut kas lielāks noticis, tad arī attiecīgi meklē vainu…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā