laižam uz Alpiem!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide laižam uz Alpiem!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149950
    Tūriste
    Participant

    Š ī gada ziemas aktivitātes VeloTūristi sāks Austrijas Alpos – tām droši vari pievienoties arī Tu!

    Slēposim un snovosim slavenajā ziemas kūrortā Zillertal, kur ir 169 kalnu pacēlāji un kopējais nobraucienu garums virs 640 km

    Nebūs apdalīti arī distanču slēpošanas piekritēji – kopējais trašu garums pārsniedz 200 km, tās ir perfekti sagatavotas (nogreiderētas) klasiskajai slēpošanai un slīdsolim.

    Viss vienuviet!

    Brauksim ziemas visinteresantākajā laika posmā, proti, Ziemassvētkos, tāpēc būs mums gan piparkūkas, gan eglīte gan Austrijas Alpi – rokas stiepiena attālumā. Brauciena dalības maksa – 285Ls.

    Ja esi izdomājis pievienoties, droši dari tā, un pēc iespējas ātrāk dod ziņu, jo vietu skaits ir ierobežots.

    Zvani (26478123) vai raksti ([email protected]). Sīkāku informāciju par VeloTūristiem un braucienu varēsi atrast mājaslapā.

    #217256
    drunk_lizard
    Participant

    spams saskanjots ar administraaciju?

    #217257
    RicoPico
    Participant

    Man alpi kaut kā vairāk ar slēpošanu asociējas, nevis ar velosipēdu.

    Otrkārt, pirmo reizi dzirdu par tādu tūrisma kompāniju. Zin kā var uzrauties uz tādiem kantoriem? Samaksā piķīti, un pēc nedēļas firmele pačabējusi. It sevišķi šajos laikos, kad visi viens otru grib piekāst. Nekādas uzticības.

    #217258
    WerNeo
    Participant

    Aptaujas izvēles iespējas plašas… Aļa “Vai nu draudzējies ar mums, vai sēdi mājās” 🙂

    #217259
    KaNeiet
    Participant

    Man laikam bojāts monitors – kā rādija “duadzēšos”, tā rāda. Ko tas nozīmē – bail pat iedomāties.

    Citādi gan tādas aktivitātes – (velo un slēpošanu, nevis spamu) atbalstu.

    #217260
    WerNeo
    Participant

    KaNeiet. Cilvēks pārdrukājās. 🙂 Tev tā negadās?

    #217261
    KaNeiet
    Participant

    gdaš

    Bet – ne tad, kad reklamēju maksas pakalpojumus.

    #217262
    WerNeo
    Participant

    Forši Tev! 😀 Jāiet strādāt reklāmu biznesā.. Savādāk, tur arī nereti gadās, ka autors domā vienu, bet kaut kur “pa ceļam ielavās” kļūdiņas.

    #217263
    KaNeiet
    Participant

    Tas tāpēc, ka pārāk ekonomē. Vismaz man tā tomēr ir darvas karote – kaut vai medus mucā. Tas liecina par paviršu attieksmi pret potenciālo klientu, kas var izpausties arī pamatpakalpojumā.

    Vispār esmu strādājis arī tajā – pārtraucu kad projekts beidzās.

    Par tēmu un saistībā ar IT:

    “Sīkāku informāciju par VeloTūristiem un braucienu varēsi atrast mājaslapā.”

    vismaz man neizdodas – ne tikai sīkāku, bet vispār nekādu.

    #217264
    WerNeo
    Participant

    Pareizi spried! Pārdrukājās kāds cilvēks izdevniecībā un korektors to nepamana(nejauši).. tātad, par maz viņiem maksājam. 🙂

    Labi. Saruna ne par tēmu sanāk. 🙂

    #217265
    Foxsk8
    Participant

    Spams tak 😀

    #217266
    Evers
    Participant

    Nesaprotu šos cilvēkus, kas, man liekas, to vien meklē kur kādam piekasīties par kļūdu rakstībā vai gramatikā. Tas ir izteikts pedantisms, un cilvēki ar tādu īpašību bieži pārstāv citu orientāciju. Datuvī ar šitā piekasība sit augstu vilni.

    Es spēju vairumos gadījumu saprast rakstīto un domu, arī ja tur ir kļūdas. Nezinu, varbūt esmu kāds īpašais ar tādu spēju.

    #217267
    samurajs
    Participant

    Spams tas nav, jo atrodas pareizajā sadaļā – Izklaide.

    Protams, par infas pareizību administrācija neatbild – katrs uz savu atbildību 🙂

    #217268
    m_janis
    Participant

    Hmmm, kā gan ir jāmeklē, lai neatrastu :devil: ?

    https://www.veloturisti.lv/kalnu-distancu-sleposana-austrija-alpos-2009.html

    Es gan kalnos neatzīstu ne slēpes, ne velo. Mugursoma plecos, ja vajag, virves, āķi un dzelkšņi – un uz priekšu (t.i. uz augšu).

    #217269
    KaNeiet
    Participant

    m_janis wrote:

    Hmmm, kā gan ir jāmeklē, lai neatrastu :devil: ?


    Kā gan jālasa, lai nepielektu, ka stāsts nav par meklēšanu, bet par to, ka lapa vispār nebija pieejama?

    Tagad lasāmais apraksts labs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā