Latvijā radītas datorprogrammas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Latvijā radītas datorprogrammas

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #330293
    Mr.Death
    Participant

    Pasjol nakuj notepadu ar sjito tagu filtreesjanas sisteemu – es pat tekstaa normaali knaabjiekavas nevaru iemest, ka jau noceerp puskomentaaru peec publiceesjanas :> Uzrakstiiju atbildi, otrreiz nerakstiisju!

    #330294
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tu ujobak pasaki vai tavs fetišs Kakostrofs bija pieejams 1998. gadā? Vai viņš bija pieejams 1994. gadā uz Windows 3.1 ? Tu tiešām esi atsaldēts!

    #330295
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pat C++ ja kompilēts ar VC sūdu tagad prasa M$ Visual C++ Redestroyable 2013 instalāciju. Tā ka slikti, bet ne tik ļoti..

    #330296
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu es jau tikai tāds diletants, tā kā nevajag manu sagatavotības līmeni pārvērtēt;). Bet nu vispār būtu interesanti paskatīties uz citu radītām lietām. P.S. Un kas te ar to ielogošanos, piecreiz jāielogojas lai kaut ko iepostotu.

    #330297
    usins
    Participant

    Nē nu šim ar pāris rindām bat faila pietiktu, tik ai ai terminālī būtu jāraksta vajadzīgie skaitļi… omaigod

    P.S.- pats arī rakstu. Pārsvarā uz pusdzīvā php tā lai webiski griežas… ir noliktavas, ražotnes, atskaišu ģeneratori.

    Bet kā iepriekš minēts, viss rakstīt tā lai strādā un zinu ka nav labākie risinājumi. Var labāk un efektīvāk. Bet kamēr darbojas ir ok un netraucē.

    #330298
    Andron MacBeton
    Participant

    Nē, protams, pirms Windows 18 latviski rakstīt nebija iespējams!

    https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=22339

    😀

    Es nez kā es dosā rakstiju latviski, man nav skaidrs. Laikam būšu nosapņojis. Es būšu arī nosapņojis kā Amritā drukāja DOSiskā viesu uzskaites programmā rēķinus latviski.

    LOL-o-caust un ROFL-copter! 😀

    #330299
    MeistarsUnVergs
    Participant

    System Requirements

    Supported Operating System

    Windows Server 2003, Windows Server 2003 Service Pack 1, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Service Pack 1, Windows XP Service Pack 2

    .NET Framework 2.0

    Atkal izgāzies kā pēc 2L bamšļa izstrēbšanas

    #330300
    untitled
    Participant

    Nu tā, ja kādam ir vēlme, variet savas programmas iesūtīt šeit: https://latviansoftware.wordpress.com/iesutit-programmu/

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā