Liela daļa PC servisu – krāpnieki vai nejēgas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Liela daļa PC servisu – krāpnieki vai nejēgas?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #328690
    romajo
    Participant

    Nu, java jau nu gan nav ne kāda panaceja, kam obligāti jābūt uz kompja, man tādas kujņas nav bijis, nav un domājams, ka arī nekad nebūs. Bez winrar mājsaimnieces arī var iztikt, tā pat viņas nekad nesapratīs, ko ar to iesākt, pamatā viņas iztiek ar iebūvēto arhivatoru, es gan uzlieku arī winrar, vairāk jau tādēļ, ka pašam uz doto brīdi tas ir nepieciešams. W10 ir defenderis, tas pats mse un likt kko papildus neredzu jēgu.

    #328691
    Foxsk8
    Participant

    Pats tu esi zābaks. Es saku, ka raidījumā teica, ka tur nelegāls win stāv virsū, bet pateica, ka viņš bija legāls, bet to jau mēs neredzējām, un tā flasha jau pēc būtības ir kā disks, instalē cik uziet. Tur viss tak ir tik liela falsifikācija, sabotāža. Visvairāk, kas man uzkāpa uz nerva, ka šis tumšais raidījuma specs piesauca google, youtube lietošanu, ka redz visi esot zābaki, viņš vienīgais gudrs.

    #328692
    ruukjis
    Participant

    Ko tu tur murgo?! Tu pļerksit, ka ar Win Flash to nevar izlabot, lai gan raidījumā diezgan skaidri parādīja, ka var. Nu un tad, ka neredzējām licenci? Kā tu zini, ka tā bija falsifikācija? Licences uzlīme var būt zem baterijas vai vispār nebūt uz kompja. Un kā tu izsecināji, ka tur ir OEM? Viss, ko tu tur esi sarkstījis ir slima eža murgi.

    Vai tu to raidījumu vispār noskatījies? Noskaties vēlreiz un paklausies kāda kontekstā tiek piesaukta google. Savādāk izskatās, ka esi dzirdējis kaut kādus pusteikumus.

    #328693
    Mr.Death
    Participant

    Ja prioritaari jaizdabuu kursa darbs:

    1) piesleegtu pie USB bridge cieto, izdabuutu kursa darbu

    2) veiktu SMART un lineaaro testu, pasniegtu klientam izdrukas uz papiira (jaa, prasiitu 1-3 stundas, kameer tests iziet, bet bez sjii neiztikt, ja grib kaut cik objektiivus rezultaatus – to ka tur aktiivaa partiicija nomainiita, zin tikai tie kas mainiija, nevis kaads random datorspecs).

    3) peec SMART un lineaaraa uztaisiitu gan startup repair, gan chkdsk, gan sfc /scannow

    Visticamaak es iegaaztos ar to, ka uzliktu kompim papildus programmatuuru / atjauninaajumus, kurus peec maniem ieskatiem taa kaa prasiitos. Uzprasiitu ap 15-20 eur kopsummaa, bet laikam buus sevi jaatrennee paarprasiit klientam “Vai juus veelaties atrisinaat tikai konkreeto probleemu, vai varbuut veel ir jaaveic kaadas papildu paarbaudes / jaaizpilda prasiibas?”.

    #328694
    Mr.Death
    Participant

    paldies par komplimentu, betoncjik! tiekamies tavaa pritonaa, lai varu tevi kaartiigi izdupseet, mhhhh :>

    #328695
    Andron MacBeton
    Participant

    A tu nekalibrētu kvantu koherences jonizatoru?

    Pa 20€ vajadzētu būt cenā iekļautai vismaz jeblanācijas klefistācijai.

    #328696
    albertino
    Participant

    es jau celtniekmeisters, taapat kaa tu gatermeisters jeb zaģmeisters

    #328697
    3Dklucis
    Participant

    Es tak tupeļ meisters… brivos brīžos piexaltureju par elfu it sevišķ pirms ziemassvetkiem!!!

    #328698
    3Dklucis
    Participant

    Baigie speciālisti salasījušies.it sevišķi liepājas superbetons-To ka tur sajūgs piiiiizģec neviens neiedomājās :D!

    #328699
    Haiduk
    Participant

    un komentārs pa tēmu? zinu, nesagaidīšu.

    #328700
    cesedy
    Participant

    Nē, iesākt varētu ar tevi, nenobriedusī cāļa smadzene.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā