Notepad.lv IT ziņu raidījums sadarbībā ar RadioNSM

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv IT ziņu raidījums sadarbībā ar RadioNSM

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152683
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_radionsm_1.png[/imgl] Ne visiem cilvēkiem patīk lasīt garus apskatus un ziņas internetā, vai nav laika to darīt. Tieši tāpēc ir tapusi sadarbība ar RadioNSM, kurš piedāvās mums īsu audio materiālu, kur apkopots interesantākais IT pasaulē.

    Raidījumu ik nedēļu varēs noklausīties tiešraidē: piektdienās, 19.00

    Bet tiem, kuriem nebūs tāda iespēja atrasties interneta tuvumā, to varēs noklausīties ierakstā, kuru ievietošu pēc raidījuma tepat forumā.

    Online RadioNSM andrese: https://radionsm.lv/

    Portāla Notepad.lv IT ziņu kopsavilkuma veidošanu raidījumam uzticu mūsu lietotājam: daGrevis

    #253208
    shady
    Participant

    Š eit var noklausīties ierakstu uz jau bijušo raidījumu: https://www.failiem.lv/list.php?i=wwvijy

    Tā kā šonedēļ ir svētku nedēļa, tad 19.novembrī varēsiet dzirdēt šo pašu ierakstu arī pa radio.

    #253209
    samurajs
    Participant

    Noklausījos. Bija, kas tur patika, un bija, ko vajag pielabot. Savas domas izteikšu adminforumā.

    #253210
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tas pats, kas samurajam.

    #253211
    daGrevis
    Participant

    Ir klausāmi. xD Jācenšas laboties no kļūdām… 🙂

    #253212
    reGative
    Participant

    Vienreiz jau sadarbība ar LIR nobruka, un ko tad no šitiem gaidat? Man jau nav nekas, bet tas viss ir tik stulbi…

    #253213
    Foxsk8
    Participant

    Sadarbība ar LIR nevis nobruka, bet gan tur bija nedaudz cits stāsts. Pamatojums, kāpēc pasākums ir stulbs, tad jau tu varēji minēt, ka visi podcast veidotāji, un pārējie arī ir stulbi.

    #253214
    web33
    Participant

    Es būtu priecīgāks ja shady uztaisīs kādu video test,protams ja tas ir iespējams.

    #253215
    Element
    Participant

    Ir OK!

    #253216
    Jaunzems
    Participant

    Kā jau teicu, bet tiku pārtraukts, gabals patiesi klausāms.

    #253217
    elvisburdajs
    Participant

    Jāatzīst ka konkurentu sniegums nav peļams. Tomēr LIR nekur nav pazudis un ap janvāri domājams nostāsies uz pekām.. 😀 Protams, tas lielā mērā atkarīgs no root.

    #253218
    zivs
    Participant

    Fona mūzika ir pārāk skaļa/uzkrītoša, bet tā visādi citādi – īkšķi augšup, kā smejies! Tiesa, varētu būt kaut kādas jūtamākas pauzītes starp katru ziņu, jo tagad tas viss birst mazbezvai kā no caura maisa. Drusku varētu arī piestrādāt pie ziņu īsajām versijām, jo brīžiem likās, ka saīsināts ir tā, lai akcentētu, ko darīja NP ar produktu, nevis kāds bija produkts. Ja ievadā jau dzirdējām, ka ziņas tapušas sadarbībā ar NP, tad to nav uzstājīgi jāatkārto arī pašās ziņās! 🙂

    #253219
    dzhonsons
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Kā jau teicu, bet tiku pārtraukts, gabals patiesi klausāms.

    #253220
    Wuu
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Jāatzīst ka konkurentu sniegums nav peļams. Tomēr LIR nekur nav pazudis un ap janvāri domājams nostāsies uz pekām.. 😀 Protams, tas lielā mērā atkarīgs no root.


    Nez, man liekas Matīsiņam sanāca labāk. Un gribētos redzēt normālu podkāstu ar kādu 3 notepadiešu sajietu, kāda jēga nolasīt vecās tēmas, pietam pilnīgi bez jebkādām emocījām?

    #253221
    WerNeo
    Participant

    Ieraksta nav no šodienas raidījuma? Gribētos noklausīties, ko runā.

    #253222
    zivs
    Participant

    Wuu wrote:

    Un gribētos redzēt normālu podkāstu ar kādu 3 notepadiešu sajietu, kāda jēga nolasīt vecās tēmas, pietam pilnīgi bez jebkādām emocījām?

    Pirmkārt, sajiets rakstās kā saiets. Otrkārt, ziņām IMHO ir jābūt bez emocijām. Tās ir [neitrālas] ziņas, nevis personīgā viedokļa kladzināšana. Personīgo viedokli vari grabināt savos “sveiki komūna, kas notiek, šoreiz parunāšu desmit minūšu garumā par to, kā man sanāca šmucīte gultā un kas nevienu neinteresē” apskatos un es savos apskatos par “nevienam neinteresējošos apskatos par spēlēm, par kurām random pirmspubertātes spēļu zaglim ir vienalga”.

    #253223
    Wuu
    Participant

    Zivs, iespējams, bet ne šādā formātā. Fonā jābūt viennozīmīgi neuzkrītošam ritmam loopā un ziņas vajadzētu atdalīt ar kaut kādu pauzi vai skaņas signālu. Savādāk nevar saprast kur sākas un kas kad beidzas.

    Vai arī iespējams es neesmu mērķauditorija 🙂

    #253224
    samurajs
    Participant

    Mjā, IT ziņu fonā būtu jāskan IT mūzikai, piem.

    https://www.youtube.com/watch?v=fOhHP-gbWtI&feature=related

    Ar ko sliktāka par bum-bum? 😀

    #253225
    Foxsk8
    Participant

    Kā jau minēju, man kad prasītos ēteras laiks laiks ilgāks, kaut vai tās pašas 30 minūtes.

    Ziņas, kādas 2 – 3, muzons, 2 – 3 ziņas, muzons. Nevis uz 10 minūtēm tauta pieslēdzās, un pēc tam to Radio vienkārši pamet, robčiks mācēja pieturēt klausītāju un raisīt kādu interesi to klausīties.

    😀 😀 Varbūt kāda meiča varētu tās ziņas pavadīt 🙂

    #253226
    daGrevis
    Participant

    Samurajs, par to fona mūziku – piekrītu! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā