Notepad.lv IT ziņu raidījums sadarbībā ar RadioNSM

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv IT ziņu raidījums sadarbībā ar RadioNSM

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #253247
    shady
    Participant

    Ieraksts uz 26.novembra raidījumu ir atrodams šeit:

    => https://www.failiem.lv/list.php?i=ehxhhk

    #253248
    root
    Participant

    Thx, please continue failing.

    #253249
    shady
    Participant

    Ļoti atvainojos visiem tiem, kuri šo raidījumu gaidīja un klausījās vai nu pa taisno pieslēdzoties pašam radio, vai vēlāk noklausoties ierakstu, ir jāsaka, ka sadarbība ar RadioNSM tiek pārtraukta.

    Biju jau iecienījis pats šo radio ikdienā, jo piedāvāja labu mūziku, bet ne visiem projektiem klājas viegli.

    Bet dzīve tāpēc neapstājas un gan pēc laika būs jauna sadarbība jaunā izpildījumā. Izmantošu iespēju un pajautāšu portāla lasītājiem – varbūt jums ir kādi priekšlikumi, jo esat iecienījuši kādu interneta radio?

    #253250
    root
    Participant

    Un ko es jums mīlīši teicu? 😀

    Nekas, mamma izdzīvosies no slinkuma, pabeigs jauno radio portālu un līdz ar jaunu sezonu- jauns radio darbības princips. Š is mums būs jau 2. gads interneta ēterā zem LIR nosaukuma, un domāju, ka neviens neiebildīs, ja ar jauno gadu it ziņu veidošanu uzņemsies LIR un tava māte 😀

    #253251
    pats_Toms
    Participant

    Manuprāt, to visu vajag nedaudz sagrozīt. Tas ko darīja tie čaļi iepriekš ir vienkārši wtf… tur nav ne kvalitātes, ne ņergām saklausāmas informācijas. Es darītu tā, censtos to visu vairāk vai mazāk padarīt izklaidējošu. Lielais vairums radio klausītāju neklausās, lai dzirdētu ziņas. Pietam ja to vada kāds, kas pie mikrofona raustās kā mazs bērns uz skatuves viss tiek sabojāts vēl vairāk. Kaut ko stāstot to vajadzētu darīt vairāk vai mazāk ar kaut kādu personīgo attieksmi un nobērt ne tikai faktus, bet ja ir iespēja pieminēt arī kkādu lietotāju attieksmi vai viedokli pret to visu jau tikai vien tikai dēļ tā, ka bieži vien gadās saskatīs komentārus, kuri jaunumu padara pretrunīgu un interesantu.

    #253252
    Foxsk8
    Participant

    Robert uz priekšu. 🙂 Es jau neko neteikšu, ka šo hraku jau paredzēju pašā sākumā. Tā tika viss salielīts, utt.. bet nu redz, nekā. Vienkārši reāli arī iemesli netika minēti, es domāju, ka tur drīzāk lietotāji sakāpa uz nerva DJiem un tāpēc arī nevēlējās vairāk neko darīt.

    #253253
    samurajs
    Participant

    Mammuci, uz priekšu! Tu vienalga mums labākais šai jomā… vismaz būs jautri! 🙂

    #253254
    WerNeo
    Participant

    Neesmu nevienu raidījumu tā arī noklausījies. Neraža! 🙂 Bet ja sadarbība turpmāk būs ar Robertu. Gribētu viņu aicināt raidījumos neizteikt savu dziļi subjektīvo viedokli par tēmām. Es ieteiktu, lai diktors neuzspiež savu viedokli tautai (žurnalists, savā ziņā, ir tautas ietekmētājs). Balss jau puisim ir laba (daiļrunība gan ne vienmēr nozīmē gudrību). 🙂 Izteicu tikai viedokli, ar mērķi, lai jums sadarbība labāka un vortāls – kvalitatīvāks.

    #253255
    reGative
    Participant

    njaa, nu tas RadioNSM man neizskatījās labi. Un tak uzminēju! Tāds radio nekur neder. Un es noklausījos 1 ierakstu, un nolēmu, ka sadarbība nebūs īsa…

    #253256
    Kon
    Participant

    kmon, Es paskatījos to disko žokeju klāstu iekš RadioNSM, tur dominē maloļetkas.

    P.S

    galvenajā lapā vēlaizvien rādās links uz viņu lapeli pa labi no KONKURSSSSSS

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā