Notepad.lv "kašķi" publiski, izsakamies

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Notepad.lv "kašķi" publiski, izsakamies

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159828
    Foxsk8
    Participant

    Atsauksme šeit: https://notepad.lv/forums/16910/******—majaslapu-izstrade/

    Shady: Ko es izdarīju vai nē, bet tu un Samurajs paši šeit atnācāt pēc brīvā prāta. Es nekad neesmu cēlis sevi augstu gaisā, vai publiski noniecinājis tevi, vai Samuraju, bet laikam jau pienāks tā reize, ka būs jāsāk arī tevi tirzināt un zākāt, ja jau tu īsti to nesaproti.

    – Tu pārmet, ka neviens nedara, tu raujies vaiga sviedros, etc. Varēji 3 gadus atpakaļ paņemt kādu mopsi, lai uztaisa tev ctrl.lv līdzīgu lapu un tur arī izpausties.

    – Es nekad sevi neesmu slavinājis, kā tu to šeit dari, man nav lielummānija, un visiem citiem liekas arī, ka varbūt nav attīstības, etc. Veči, man vairs nav 17 gadu 🙂 kad šis pasākums tapa. Un tas tapa, pozitīvi domājošiem cilvēkiem. Ja jau reiz šeit kāds vairs nav pozitīvi domājošs, var arī savu viedokli neizteikt, citi forumi mums arī eksistē.

    – Es Jūsu darbu novērtēju jau 3-4 gadus atpakaļ, ja ne ātrāk. Vienojāmies, ka mēs veidosim komūnu, un es Jums no labas sirds iedalīju katram pa vienu iedomāto notepad.lv portāla daļu, un arī lēmuma tiesības, domāt, darīt, pateikt nē, utt..

    – Es novērtēju arī Samuraja darbu un uzskatu, ka šis ir ļoti advancēts viņa “Privātais blogs”, kur zinošs cilvēks var izteikties, uzklausīt viedokļus, mācīties kopā arī ar citiem, apmainīties viedokļiem. Shady, tas ir slikti? Ja piem. man Samurajs būtu pasūtījis notepad.lv kodēšanu, es šeit arī apgrozītos, vai arī tad skaitītos, ka “background uzturēšana, kodēšana, 5 gadu garumā” neko nepaņem?

    – “Man ir pie kājas, banojiet mani ārā!”- citāts no Shady… Neviens tevi šeit negrasās banot, vai kā, un arī vārda brīvību saprāta robežās tev šeit neviens neaizliedz, tikai beidz te smērēt visu to netīro, visādus sūdus liekus liet uz saviem kolēģiem virsū. Katrs cenšas kā var. Es ne reizi tev neesmu pārmetis administrācijas darbu, vai nīdējis, piesējies pie kļūdām, tematiku, ziņu izvēlni, arī to es nekad neesmu darījis Samurajam. Bet beigu beigās Jūs te man sienat klāt visu ko var.

    Teikšu godīgi, ka man reāli nav iemaņu rakstīt rakstus, meklēt, tulkot ziņas. Katrs šajā vietā ir tur, kur viņš ir. Esmu tehnisks cilvēks, man ir savādāk. Tāpēc arī es esmu pateicīgs, un arī pārējie lietotāji ir pateicīgi satura cilvēkiem, gan administrācijai, gan arī rakstu autoriem, jo tikai mēs paši veidojam labāku vidi, kur komunicēt vienam ar otru, un uzskatu kā šādi kaut kādi izteikumi vienkārši visu to piegružo līdz besim. Banot, rediģēt, banot, rediģēt, atkal kādu viedokli izsaka, aiziet flame, utt.. Notepads nav vairāk tāds kāds bija agrāk. Agri vai vēlu tas notiek jebkur, bet tā kā mēs paši notepad.lv lietotāji esam atbildīgi par savu vidi, tad lūgums izturēties gan pret sevi, gan arī pret citiem ar cieņu, kaut arī kāds kaut ko ir uznīdējis ne pa ķeksi.

    #309364
    root
    Participant

    What are you, seven?

    #309365
    akms47
    Participant

    Foxi, tas links, kas tavā topikā ir ielikts – neeksistē. Nepūties, dzive ir drausmīga, laba tā ir tiem, kas tur saema mūsu naudu ēd. Esmu pateicīgs tev un Samurajam (atvainojiet admini, bet pieskatīt un banot ir vieglāk, kā veidot), par to ka tāds projekts kā notepad.el vē ir un dzīvo. Ar visiem +/- siem, ar visiem draņķim (arī mani), kas tur komentē. Savaldies. Š ī nav ne pirmā reize ne pēdējā, kad kādam kaut kas nepatiks. Tamdēļ nav jāmet plinte krūmos. Uzspļauj uz visu un turpini. Paldies.

    #309366
    nevertell
    Participant

    Vai tu mēģini pateikt, ka V4 aizkavēsies?

    Bet ja tā nopietni, neuztver te neko nopietni.

    #309367
    garaisezis
    Participant

    kaut kāds balagāna tirgus laukums….

    #309368
    Jaunzems
    Participant
    #309369
    Quagmire
    Participant

    Quote:

    paņemt kādu mopsi


    Kāds ar mani sakars?

    #309370
    shady
    Participant

    Lol, tajā tēmā paustā doma bija par to, ka man ir pilnīgi vienalga, ka viens no notepad komandas nodarbojas ar mājas lapu izstrādi. Es vienkārši neciešu, ka kāds reklamē maksas pakalpojumus uz cita rēķina. Bet tieši tā, bija pārpratīs viens komentētājs.

    Interes pēc pārlasīju tajā tēmā savu teikto un neatradu neko tādu, par ko Tev būtu jāapvainojas. Lai nebūtu tukša pļūtīšana, tad atradu divas frāzez tavā virzienā, iztirzāsim.

    Par to, ka man pie pakaļas, ka tu kodē mājas lapas: jā, bet tā tiešām ir. Mani vajadzētu uztraukt, ar ko tu pelni sev iztiku? Manis pēc pārdod kaut vai tamponus.

    Par to, ka netaizos kādam laizīt pakaļu: emm, tu gribi, lai tev laiza? Vai nu tev ir sakāpis galvā vai tev ir psihiski seksuālas novirzes.

    Nekur neatradu apvainojumus, ka foxis tur stulbs pamuļķis utml. Bet pēc šīs tēmas es jau sāku pārdomāt.

    EDITED: ak, jā, varbūt tavas jūtas aizskāra frāze, ka teicu par to, ka shady ar foxy nav šobrīd pelnījuši ne centa. Jā, un? Vai tad tā nav? Tu ķepas nolaidi jau ļoti sen un es nolaidu jau gandrīz gadu. Un vienīgais, kurs te plēš pakaļu pušu, lai šitā lapele neaizvērrtos ciet, ir samurajs.

    P.S-nedzēst un nepārvietot.

    #309371
    Aldis
    Participant

    Kas te notiek?! 😀 Itkā pieauguši džeki, bet cepās kā mazas meitenes… 😀

    – Protams, visiem žēl ka nav V4, bet lai arī kā visi ar to sadzīvo.

    – Shady piekrītu, spams jālikvidē un jānocērt pašā saknē

    – Visi grib rakstus, jaunumus un nezin cik autorus – situācija ir kāda ir, samurajs drukā pārējie lasa.

    – Nevienam nevajag lai admiņi kasās, kur nu publiski.

    #309372
    Foxsk8
    Participant

    Shady: Ko foksis te izdarīja, var pārfrāsēt uz jebkuru citu tēmu, kurā tu esi apspriedis manas spējas, par v4 kaķu koderu armijām, utt… Tas nav viens vienīgs topiks, tēma, komentārs, kurā tu vai kāds cits mani itkā noliek par nekā nedarīšanu. Skaties, platforma rūc jau 7.5 gadus.

    Tājā tēmā saskatīju lielumāniju no tevis, par to, ja kas nepatīk banojiet mani ārā, utt.. tas bija jāsaprot, ka tev viss ir pie kājas, kas šeit notiek, kas nē, ok man arī nebija laika, vai kā, bet nekad neesmu teicis, ka es aizeju, neko šeit nedarīšu, nesapratu kāpēc es notepad.lv tērēju tik daudz sava brīvā laika, utt… tas man veci ir zināms, un arī par visām mūsu pārējām privātām fišķām kas šeit nav jāiztirzā.

    Tev patīk kādam ko uzdzelt, utt… apņirgt, apspriest citu cilvēku spējas, varēšanu, gribēšanu un citus faktorus.

    Kāpēc nekomētēju tēmas, utt.. no ķirzakas ar laiku iemācījos vienu labu lietu, ja tev nav ko teikt, vai tu veido flame, vai tev nav vispār poņas par notiekošo, kā arī grāmatu neesmu lasījis bet viedoklis ir, es vienkārši arī šeit maz lienu tādās tēmās, iekšā, kā citi notepad.lv lietotāji.

    Aldi: Kas te notiek. Īsi un kodolīgi: Shady dabujis citu darbu, “Savā ziņā pateicoties notepadam un mana draugam”. Ir tagad veikala boss. Veido karjieru, pelna piķi, jūtas neatkarīgs, utt.. “Sakāpis gal’va” attapies pēc 7 gadiem ka pa free notepādā kapājis un pakāsis savu dzīvi, un tagad visi tie sliktie, samurajam neko neuzdrošinās teikt, bet mani var piesaukt jebkur, jebkad, jebkurā laikā. Katrs veido savu dzīvi pats, negribi, nepatīk, nav labuma, ej meklē skaties ko citu, visi tik priecāsies, bet nenāc un pēc tam nebrēc citiem, cik viss bija slikti, cik citi visi ir slikti, utt…

    Shady. Tu pats teici teici, ka NP tev laika nebūs, ka tu vairāk nerauasies, neko nedarīsi, utt… tev neviens to nelika darīt, tā bija tava brīvas gribas izpausme, un pārējiem tas vēlāk īsti nav jāklausās pārmetumu formātā.

    Citāds: “Par to, ka netaizos kādam laizīt pakaļu: emm, tu gribi, lai tev laiza? Vai nu tev ir sakāpis galvā vai tev ir psihiski seksuālas novirzes. “

    Par otru, lietu, man nevajag tavu pakaļu, man nevajag lai tu kaut kur lien. Es tev normāli pašās tēmas sākumā ko “interesantu” pateicu. Vēlāk tu mani piedēvē “Gejam”. Varbūt tev tiešām pārāk daudz sakāpis galvā.

    Shady, ja tev kas nepatīk runā tieši un konkurēti, nevis runā aplinkus vai kaut kādus gejiskos pakaļas gājienus te piesauc.

    Ja tev kāds šeit spiež, noriebies, apnicis, tad mēs varam iecelt Aldi par adminu, protams, ja viņš to pats vēlās.

    #309373
    Foxsk8
    Participant

    Dzeram tēju, alu, utt.. pīpejam zilo bondu. Vēl kas? Plašāks komentārs par situāciju zemāk. 🙂

    #309374
    Foxsk8
    Participant

    Nu lai tu uzliktu blogu, uztaisītu kādam no cilvēkiem savu platformu. Tā tas bija domāts.

    #309375
    shady
    Participant

    Vot, tagad gan es teikšu, ka esi dumjš, un vari apvainoties, jo tu nekā neesi sapratis.

    Jau kādu pusotru gadu atpakaļ mēs ar samuraju runājām par to, ka abi divi nespējam pavilkt notepadu informatīvā ziņā, ka abiem paralēli visam gāja dziļā pakaļā personiskās problēmas, kuras es te neapspriedīšu un samurajs jau deva mājienus, ka var izkrist no komandas, ja neatrisinās savas problēmas. Rezultātā pēc kāda laika izkritu es pats.

    Bet TU visa problēmu risinājumu piedāvāji, ka jātaisa v4 augšā. Wtf.

    Ne jau tev v4 tiek pārmests, viņš nafig nav vajadzīgs. Būtu salobojis dažas problēmas šinī pašā versijā un varētu dzīvot cepuri kuldams. Par to jau ir runa, ka tu v2 nekad nesuportēji, uzbliezi v3, kuri solīji pakāpeniski uzlabot, bet kā jau bija gaidāms, vienā dienā paziņoji, ka v3 ir mēsls, gaidiet v4.

    Super.

    Tas bija ras, ko tev visu laiku pieminējām. Bet tagad vispār, minētajā tēmā, par to nebiju domājis. Esi safārējies bik par agrākiem pārmetumies un nošāvis tagad greizi. Un tagad sapratu, ka tev pat nav nojēga, ko es domāju un ko daru.

    #309376
    SFiX
    Participant

    Žēl gan, man patika šis ziņu blogs.

    #309377
    Wallaby
    Participant

    Es kādreiz arī šeit sāku rakstīt, forši ar Samuraju kontaktējāmies. Bet pateicoties Foxk8 aizgāju… absolūta nevēlēšanās sadarboties, visu nepieciešamo/ vēlamo sola “būs nākošajā versijā”, turklāt atklāti vājš saita būvniecības darbs + absolūta kritikas nepieņemšana…

    Starp citu, nebiju kādu laiku bijis šeit, ir izmaiņas. Agrāk tomēr bija komanda, galvenais bija Samurajs, Foxk8 bija viens no viņa komandas locekļiem, kas nodarbojas ar lapas kodēšanas pusi. Tagad, kā te lasu: “tu un Samurajs paši šeit atnācāt pēc brīvā prāta”, “es Jums no labas sirds iedalīju katram pa vienu iedomāto notepad.lv portāla daļu”… Oooo. progress! Vēl pēc četriem gadiem gan jau Samurajs būs Foxim mājā pie radiatora pieķēdēts ar rokudzelžiem…

    Tagad redzu, to pašu, ko pirms četriem gadiem – Foxis ir piezīdies pie Samuraja darba, tikai nu jau Samurajs ir izspiests. Un Tādēļ sākas cemme, jo viens pats Foxis nevar nodrošināt notepad.lv, bet citi nav tik akli, kā Samurajs.

    P.S. Atkal visi gadiem gaida nākamo versiju? MUAHAAHAAHAAaaa

    #309378
    msh
    Participant

    PIZÄ¢EC [img]https://audi-style.lv/forum/public/style_emoticons/default/rofl.gif[/img] Prasās pēc popkorna 😀

    Savādāk pilnīgi jāpiekrīt ķirzakai. Š izofrēnija, vajāšanas mānija, skaudība, “sakāpis galvā” un tamlīdzīgas nesmukas lietas lien ārā no abiem fokša postiem.

    #309379
    Foxsk8
    Participant

    Lai nu kā būtu, nebūtu, nesēžu uz vietas.

    [img]https://www.bildites.lv/images/1bvhubfk0kzrspaxzzyj.png[/img]

    #309380
    Foxsk8
    Participant

    Neviens šeit nav piezīdies. Kā jau es teicu, šis ir samuraja “advancēts blogs”, nevis mans blogs, kur es kādam esmu piesūcies. Vajag izlasīt visu komentāru, nevis tikai fragmentus.

    #309381
    quizzical
    Participant

    Publiskā netīrās veļas mazgāšana. Nagijevam jāzvana

    #309382
    izluks
    Participant

    No sākuma domāju, ka esmu apmaldījies un kļūdas dēļ “iesērfojis” kādā no sievas forumiem… Pasmējos un skaļi to pateicu sievai… ak vai, nevajadzēja… Toties man pierādīja, ka “manos” forumos ir īsts tirgus, bet “viņas” forumos viss pa smuko un zolīdi!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā