Notepad.lv radio

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Notepad.lv radio

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #177539
    karnaiss
    Participant

    quizzical wrote:

    gudrs jau tu neesi 😀


    Ja, bet toties vins ir admins! 🙂 😀

    #177540
    shady
    Participant

    Quote:


    Ja, bet toties vins ir admins! 🙂 😀


    Tu domāji tā, ka viņam ir pirmtiesības uz to gumijas veceni?:D

    #177541
    QueenZ
    Participant

    Nee nu normaali, pashi te galiigi aizbraucaat offtopikaa, bet tad kad es aibraucu offtopikaa, mani ar orkjestru grib aizdziit 😀

    #177542
    Foxsk8
    Participant

    QueenZ wrote:

    Nee nu normaali, pashi te galiigi aizbraucaat offtopikaa, bet tad kad es aibraucu offtopikaa, mani ar orkjestru grib aizdziit 😀

    Sorry man. Ja tēmu pusstundā piedzeni pilnu ar vidēji 20 komentiem, sajūta, ka forums kaut kāds čats ir. Tas taču nav normāli.

    #177543
    Foxsk8
    Participant

    karnaiss wrote:

    quizzical wrote:

    gudrs jau tu neesi 😀


    Ja, bet toties vins ir admins! 🙂 😀

    Tu maldies, viņš un shady ir notepad līdzīpašnieki.

    #177544
    Loading
    Participant

    Jūs neapmierina pašreizējais PLAŠ AIS klāsts officiālo radio staciju? https://eradio.lv/ , protams, arī WMP ir radio kanālu saraksts un vēl šo interneta radio. Vai tiešām vajag skriet visiem līdz. Radiet ko tādu, kas ir nebijis. Kā te viens izteicās interneta TV. Š…emam video un safilmējam katrs savu apskatu par kādu ierīci un būs jums labs interneta TV.

    #177545
    Foxsk8
    Participant

    Es piem, kameras priekšā i nelīstu, domāju, ka kāds cits no notepada arī nefilmēs sevi, lai pēc tam citi par viņi ierēktu vai kā savādāk pazemotu. Jo ja apskatu veido, tad jārunā tev ir skatītājiem, nevis fonā kaut ko burkšķēt.

    #177546
    Mad182
    Participant

    Jā, vēl tikai torrent trakeri un dc hubu tā vien prasās…

    #177547
    karnaiss
    Participant

    nu es varetu vasara prieks Notepad uztaisit cs:s vai cs 1.6 serveri, bet tas tikai uz vasaru jo tad nets bus normals ;. ,bet nedomaju, ka ipasi te kadam tas cs:s vai cs 1.6 interese 🙁

    #177548
    Sid
    Participant

    Dieva dēļ…

    #177549
    karnaiss
    Participant

    Es kautko nevieta pateicu? Ja negribes, tad netaisisu 🙁

    #177550
    quizzical
    Participant

    šobrīd šeit, par ideju, kas citiem neliekas tik laba, visi mēģina kautko nodirst 😉

    #177551
    Sid
    Participant

    Nudien, ak es Sātans! Kā gan es varēju nolikt ideju par CS servera turēšanu IT lapai :oUn vispār – stick to the topic.

    #177552
    quizzical
    Participant

    Sid wrote:

    Nudien, ak es Sātans! Kā gan es varēju nolikt ideju par CS servera turēšanu IT lapai :oUn vispār – stick to the topic.

    nav jau runa tikai par tevi. Bet uz to CS 1.6 serveri jau vareja atbildēt arī savādāk. 😉

    un piekrītu

    Sid wrote:

    Un vispār – stick to the topic.

    Labak slēgt ciet, kamēr nav kāds vel izkāvies 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad.lv radio’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā