Notepad.lv saiets

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Notepad.lv saiets

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151623
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Vai notepad.lv rīko kkādus saietus,vaidzētu uzrīkot ,ko sakat ?

    kopistiski nobalsot par konkrētu datumu,vietu un aizet ….

    #240940
    Evers
    Participant

    Visi beidzot varēs izkauties! Operistu galdiņš pret Firefoxistu galdiņu utt. :>

    #240941
    root
    Participant

    Ideju atbalstu :>

    #240942
    Jaunzems
    Participant

    web33 wrote:

    Sveiki .

    Vai notepad.lv rīko kkādus saietus,vaidzētu uzrīkot ,ko sakat ?

    kopistiski nobalsot par konkrētu datumu,vietu un aizet ….


    ah tad tev pietiek drosmes tikties face-on-face?

    #240943
    daGrevis
    Participant

    *nodzeršanās* 😀 😀

    #240944
    daGrevis
    Participant

    Bet problēma: Augstais gals dzīvo Liepājā. Pārējie (lielākā daļa) – Rīgā. Kādam vajadzētu kur braukt… Bet uz vienu dienu – var jau… 🙂

    #240945
    Element
    Participant

    Atbalstu!

    #240946
    Crow
    Participant

    Naēē, mēs visi esam eksperti makarongalvas. Izkauties vien sanāks, bet tā kā esmu nedzērājs, tad es visvairāk dabūšu pierē 😀 Njā, enīvej, atbalstīt ir viens, bet reāli sarīkot tā, atrast kur un kad… close to impossible, nē?

    #240947
    aoma
    Participant

    Š ādi mēģinājumi bijuši jau neskaitāmas reizes, (citus portālus ieskaitot).

    Parasti viss beidzas ar teorētisku mutes virināšanu, bet, kad vajag sākt saskaņot galus, tad arī visi interesanti notinas kā žīdi pa Miķeļiem.

    (pieļauju, ka lielākie aktīvisti pat nesaprata manis doto alegoriju)

    #240948
    WerNeo
    Participant

    Gatavs piedalīties. Protams tikai vajag kādu organizatoru, kas gatavs sameklēt tusa vietu (tādu, lai no visiem nokļustams viegli)… Lai nav no Daugavpils kādam jādodas uz Ventspili (un otrādi). 🙂 Vajag arī uzreiz veidot sarakstu, kas būs… un vienoties par naudiņām, kas no katra dalībnieka.

    #240949
    elvisburdajs
    Participant

    Kāpēc ne! Tomēr aomam ir taisnība..

    #240950
    linx
    Participant

    Esmu par, tik vajadzētu tikties Rīgā, jo, ja braucam no dažādām LV pusēm, tad Rīga būtu vistuvāk visiem, lai tiešām nebūtu tā, ka no D-pils uz Ventspili jādzenās kādam 🙂

    #240951
    aoma
    Participant

    Rīga kā tusiņa vieta ir kārtējā laucinieku diskriminācija, tusam jābūt brīvā dabā, kaut vai Siguldā vai jebkurā citā skaistā Latvijas novadā.

    It kā jau teorētiski arī pats tam nebūtu pretī, bet būdams klīnisks skeptiķis, veiksmīgam saieta iznākumam neticu 😀

    #240952
    linx
    Participant

    aoma wrote:

    Rīga kā tusiņa vieta ir kārtējā laucinieku diskriminācija, tusam jābūt brīvā dabā, kaut vai Siguldā vai jebkurā citā skaistā Latvijas novadā.

    It kā jau teorētiski arī pats tam nebūtu pretī, bet būdams klīnisks skeptiķis, veiksmīgam saieta iznākumam neticu 😀

    Man nekas pretī nebūtu kaut vai Valmierā (jo pats no turienes nāku 🙂 ), bet tad sāksies fleims par to, ka vienam tuvāk, citam tālāk, nav godīgi un tamlīdzīga ņaudēšana. Labāk darīt tā – sadalīt ko kurš dara (protams no tiem, kuri plāno ierasties), tas, kurš atbild par vietas izvēli tad arī lai izvēlas labāko variantu priekš visiem 😉

    #240953
    web33
    Participant

    Tusam jānotiek pie dabas krūts,Rīga nebūs tā labākā vieta .+ ar visu galdu,pirti un .t.t. tā lai ir pa zolīdam. Samuraj dari kko ….

    P.S Laižu uz bauska country 😉

    #240954
    shady
    Participant

    Lielākai daļai ir ģimenes, darbs, otrs darbs – neatliek laika pat savām lietām. Braukt uz tādu “tusiņu”, kas prasa laiku, naudu un bez pazīšanās, noteikti atturēs lielu daļu portāla cilvēku. Negribu izklausīties “nepozitīvs”, bet aoma runā gudru runu. Ja tāds tusiņš notiks, tad visticamāk savāksies tie, kuriem vel joprojām veikalā pērkot aliņu paprasa pasi, un rezultātā būs viens dzerstiņš, un neklātesošo ap…šana. Un Nez kurš LV punkts būtu vidējais proporcionālais, ja ne Rīga, jo man liekas, ka Rīgas rajons ir bagātīgāk pārstāvēts, un braucot no V-pils Rīga ir tuvāk nekā, piemēram, Sigulda. Man jau nekas pretī, bet šaubos vai tur kas iznāks. Reālāk ir saorganizēties kādā alus sētā, jo kas tiks tiks, kas ne, paši vainīgi (neatkarīgas izmaksas no skaita). Un kad sapazīsies tauta tuvāk, tad var ziemā rīkot pirti, jo šitanī karstumā pat uz haļavu es neparakstītos līst pirtī.

    #240955
    Jaunzems
    Participant

    galvenais, lai tur būtu wi-fi 😀

    #240956
    migors
    Participant

    kā būtu ar teltīm? kādā visiem pieņemamā punktā? varam izveidot kadu aptauju kur uzdodam jautjums kurš būtu ar mieru un kur un tād jau ja ir skaits var vienoties tālāk 🙂

    #240957
    grisha
    Participant

    Labppraat pieteiktos, bet taallss ceeelljsh. Robertu ljoti gribeetos apskatiit vaigaa. Tik ljoti aktiivs jaunietis, tikai rezultaati nekad nav.

    #240958
    richijs
    Participant

    Reāli šadu tusu noorganizēt dibensāpes kvadrātā organizātoram, jo vienkārši kad vajadzēs vākties kopā gribētāji mistiski pazudīs… :mod:

    P.S Manas pārdomas:

    Par pirtīm jūsmo tikai tīņi, jo reāli nekas kruts jau nav pirtī labāk kautkādā kafē, krogā pasēdēt pie alus kausa parunāties un ar pa dienu, vakaru neviss visu nakti līdz rītam. Lai pēcāk no sievām draudzenēm nedabūtu zilu aci 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā