Notepad.lv saiets

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Notepad.lv saiets

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #240979
    grisha
    Participant

    Nettwerk, veel ir Andza no buuta, Arii vinjsh pa sho pusi kuljaas. LIigo sveetkos biju piemirsis par vinju. VAirak gan iisti nav neviens praataa patreiz.

    #240980
    Aldis
    Participant

    So.. datums, laiks? 😀

    Varētu uzcept kopīgi šasliku… =] (Tikai pagaidām kad būs vēsāks laiks). Tagad tik pa ūdeni vien gribas dzīvoties! 😀

    rini, nav jau problēma ar tiem taviem gadiem.. =] galvenais ja smadzeņpods Tev normals.. tad okei! 😉

    #240981
    samurajs
    Participant

    Es veidoju liepājnieku saietu tuvākā laikā pēc principa: cik būs, tik būs. Nekādu droppo grandioso, nevienu neapgrūtinot, vnk sapazīties pie Užavas alus kausa. Visgrūtākais jau sadabūt rokā foxi, jams visaizņemtākais, 6 bērni jāvāc un 8 goves jāslauc 😀 Ja sadabūšu – būs atsevišķa konkrēta tēma.

    Apzinos, ka no visas Latvijas savākt varētu būt par daudz problemātiski. Pirmkārt – kurš šai nenormālā karstumā gribēs kur braukt?

    #240982
    WerNeo
    Participant

    Ehs… a es jau gandrīz sāku čemodānus krāmēt.

    #240983
    elvisburdajs
    Participant

    WerNeo, Brauc uz Rīgu, arī mēs kko sadomāsim 😀

    #240984
    Aldis
    Participant

    Ja Ikšķilē iegriežaties, dodiet ziņu. 🙂

    #240985
    WerNeo
    Participant

    Ja Rīga… Varētu noorganizēt ekskursiju pa RIX un aviomuzeju (izmaksas nelielas). Pēc tā, varētu arī pa alus kausiņam kaut kur (vai pa sulas glāzei. Kas kuram tuvāks). 🙂 Varu uzņemties pat organizatoriskos darbus, ja ir interesenti.

    #240986
    elvisburdajs
    Participant

    Aldi, Es pa vasaru dzīvojos netālu, dārziņos.. Ikšķile turpat aiz salaspils vien ir.

    WerNeo, Labprāt.. 🙂

    #240987
    Aldis
    Participant

    elvi, droši – es pats ar velo bieži pārvietojos caur salaspili uz rīgu. (Pasportot arī noder) 🙂

    #240988
    rinis
    Participant

    Par Rīgu es atbalstu, bet jārunā tiešām kāda brīvāka diena, nu labi no darba atprasītos un tiktu, bet tikai ja kāds paņemtu mani stacijā, ja nē būs pagrūti man nokļūt uz vietām kas ir ārpus vecrīgas.

    #240989
    Slaviks
    Participant

    Izskataas, ka jums buus jautrs pasaakums.

    Par cik esmu jauninjais shajaa lietaa, tad pajautaashu vecbiedriem. Vai es driikstu pievienoties uz sho jautro pasaakumu?

    No shejienishiem esmu bildee redzeejis Wallaby un d_l. 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā