Notepad sestdienas diskusija – "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad sestdienas diskusija – "quo vadis, daiļdi*sēj?"

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 74 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #274472
    daGrevis
    Participant

    Dažiem, ir, ļoti patiešām, vienalga. Vai, nu iemācījāmies skolā – vai nu, nē. 🙂

    #274473
    Jaunzems
    Participant

    daGrevis laikam arī negāja skolā…

    #274474
    daGrevis
    Participant

    Kas ir būt bijusi skola?

    #274475
    ruukjis
    Participant

    Es dievinu šo forumu. No sākuma mēs nosodam msh, par to, ka viņš ir šausmīgs trollis un vispār neciešams tips, pēc tam izplūcamies par mašīnām – japāņi vs vācieši un visbeidzot noslēdzam topiku ar atzinumu, ka visi esam analfabēti… ja es kādam mēģinātu iestāstīt, ka tas notiek viena pavediena ietvaros, man neviens neticētu… 😀

    #274476
    Evers
    Participant

    offtopikā ir spēks 😀

    #274477
    msh
    Participant

    +1 😀

    #274478
    Jaunzems
    Participant

    Īsts Notepad topiks 😀

    #274479
    shady
    Participant

    Un tagad jūs paši redzat – vai tas ir normāli?

    #274480
    msh
    Participant

    Ja nepatīk, kļūsti par zviedru, vācieti, angli, krievu, brīva tava izvēle :p

    Jā, tas ir normāli.

    #274481
    Izliecies
    Participant

    Labs ir–lai iet par tēmu, man ir noskaņojums. Pastāstīšu, kas man liekas nepareizi Notepad…

    1. Zināt, visvairāk kaitina tā jūsu atsaukšanās uz entuziasmu. Ja dari kaut ko entuziasma vadīts, tad dari to tā, lai citiem prieks (ja vēlies darīt sevis padarīto redzamu citiem) vai arī nedari vispār, vai ignorē citus, līdz tiem iepatīkas tas, ko dari–būsi ieguvis domubiedru. Attieksme jums tāda, it kā bez Notepad pienāktu pasaules gals… nebūs tā 🙂

    2. Par dizainu. Te atkal uzpeld “entuziasma” greizā izpratne. Taisa un taisa, bet nevar sataisīt, lai cilvēkiem nebūtu sūdzību 🙂 Neesmu dizaina speciālists, ar web izstrādi man arī praktiski sakara nav (vairākas reizes mēģināju mācīties HTML–neveiksmīgi), taču domāju, ka ikvienam redzams, ka izskatās te viss galīgi nepareizi. Ja nevari izdarīt lietu, kas pašam patīk un ir tuva, kārtīgi, nu nedari vispār.

    2.1. Ieteikumi: izcelt nevis vienu galveno rakstu, bet vairākus–gluži kā tas ir Tom’s Hardware, TechSpot, AnandTech. Slaideris it kā ietaupa vietu, bet funkcionālāks ir uzreiz pieejams izvietojums.

    2.2. Īsziņas pati par sevi ir laba doma, bet īpaši neatšķiras no parastām ziņām, jo uz linka tāpat jānospiež, bet garumā īpaši neatšķiras. Manuprāt, labāk būtu, ja viss īsziņas teksts būtu pieejams uzreiz. Tāpat droši vien no īsziņām būtu lielāka jēga, ja tās stāvētu pa vidu–tuvāk visiem pārējiem rakstiem, nevis pašā malā, kur drīzāk būtu jāatrodas sadaļām, kas saistītas ar forumu. Tāpat lietotāja interfeisu varētu pārcelt uz pašu augšu, lai neaizņem lieki vietu tur, kur varētu atrasties noderīga informācija.

    3. “IT portāls pozitīvi domājošiem cilvēkiem”? Un viss? Tas taču neko nepasaka par portāla mērķi. Ja jums ir cilvēki, kas kaut ko saprot no IT (samurajs) un cilvēki, kas darbojas ar PR un IT kompānijām (shady), jābūt taču kaut kādam virzienam, kādā darbojaties. Vai arī vienkārši tā–kas ir, par to rakstām? 🙂 Labs piemērs ir BB Torch apskats. Nu nezinu, pamatojums apskatīt vecu ierīci likās diezgan sierains.

    4. Atkal par tehniskām lietām, par kurām man, protams, nav nekādas sajēgas… 🙂 Forums ir galīgi sapists. Sadaļu ir tik daudz, pogas “View New Posts” arī nav, turklāt visa platforma ož pēc 2000. gada… 🙂 Kas liedz paņemt sakarīgu WordPress tēmu un pielikt normālu forumu klāt, IPB ķipa? Tas gan laikam ir par maksu, bet tāpēc jau mēs te diskutējam.

    Protams, gudri dirst nav malku cirst 🙂

    #274482
    shady
    Participant

    Izliecies:

    1) Īsti neizpratu tavu domu. Jā, mēs visi to daram aiz entuziasma un cenšamies arī zuklausīt citus, bet lieta ir tāda, ka visiem nekad neizpatiksi. Tāpēc katrs administrācijas lēmums nav jāapsriez publsiki – jo lielāks bars, jo grūtāk ir ko novadīt, tāpēc lēmumus pieņemam savā lokā un tos daram zināmus mūsu lasītājiem / lietotājiem.

    2) Dizains ir gaumes lieta. V3 manā izpratnē nav tikai dizaina maiņa, bet gan pavisam cits koncepts (grid skats, u.c. jaunievedumi). Piekrītu, ka viss nav pabeigts un uz visiem pārlūkiem tas neattēlojas perfekti – foxim tur vēl daudz darba.

    2.1) Sākumā bija ideja par vairāku rakstu attēlošanu, bet pēdējā brīdī izmainījām mazliet konceptu un šis “viena raksta bloks” šobrīd kalpo, lai attēlotu to, kas ir apakšējās kolonnās (jo It Ziņas un Raksti ir izcelti tāpat). Tā kā apakšā ir Testi un PR (un PR mēs tik īpaši izcelt nevēlamies), tad atliek izcelt Testus. Jā, var izcelt vairākus testus, bet tā kā testi tiek publicēti ne biežāk kā 1x nedēļā (vai retāk), tad, manuprāt, pietiek ar pēdejo testu.

    2.2) Īsziņas nav gan vienāda garuma ar parastām ziņām, tam nepiekrītu. Tas, ka īsziņas varētu vairāk izcelt, tam piekristu, bet par to būs jādomā laiakm ejot.

    3) “It” vārds drīzumā tiks izsvītrots laukā vispār. Devīze tiks mazliet pārveidota, bet visā visumā, ja kādam interese kas vairāk par portālu, tad to parasti skatās “par mums” sadaļā: https://notepad.lv/about.php

    4) Par tehnisko izpildijumu atbild foxis, kā jau tas ir norādīts mūsu klasifikācijā: https://notepad.lv/contacts.php

    No paša phpbb ir palikuši tikai struktūra, viss ir pārtaisīts pa jaunu – kā jau foxis teica. Citu dzinēju pagaidām nav plānots izmantot.

    #274483
    samurajs
    Participant

    #274484
    Izliecies
    Participant

    Btw, kas ir nepieciešams, lai varētu uzdrukāt īsziņu?

    #274485
    Kon
    Participant

    bļaa, sabrauca man augumā :>

    nojāta žurka un japāņu mikrobs bija analoģija

    aoma vai msh topikā ieteica nelekt augstāk par savu pakaļu un nopirkt lētu mēslu, ja nevar atļauties 4to īfonu

    es piekritu topika autoram, ka labāk braukšu ar vecāku prestižāku mašīnu, nevis ar ziepjutrauka plastmasas 1.2l kartona kuiņu. AKA uzsvars bija jāliek uz mikrobu nevis šķībacainajiem :>

    SPAMMMZZ NEREALNO RULLJIITT

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 74 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā