Notepad++ vs. Dreamweaver

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148042
    daGrevis
    Participant

    Vēlējos uzzināt to, kurš labāks priekšs mājaslapu izstrādes… Notepad++ vai Dreamweaver… Pats atbalstu Notepad++, jo nepatīk man tie liekie 400 MiB, kas ir Dreamweaver, un viss kas vajadzīgs jau ir… Sintakses iezīmēsana (HTML, CSS, JS, PHP, C++), vairāku tabu iespēja un var reizē apl;ukot divus logus… Kas Dreamweaver ir tāds īpašs? Tas, ka var uzreiz aplūkot kā tas izskatās vizuāli? Man nav problēmu atvērti FF un uzspiest F5… Ai, daidz te nespriedīši, tikai vēlos dzirdēt jūsu domas…

    Notepad++ vs. Dreamweaver :punch:

    P.S. Prasu tādēļ, ka viens no portāla gf*.lv īpašniekiem man nekādīgi nevēlējās piekrist, tādēļ vēlos noskaidrot taisnību…

    #189824
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt pameiģini šo te:

    EditPlus:

    https://www.editplus.com/

    Pats lietoju jau ilgu laiku, plus ja nu ko specifiski lielu vajag, kādu layout uzmaut, kādus css palabot, paeksperimentēt, lietoju kaut ko labāku par DW

    https://www.microsoft.com/expression/products/overview.aspx?key=web

    Tiešām labs softs. Iesaku nostīties to intro video.

    #189825
    Aldis
    Participant

    Es paC stradaju uz Notepad++ jau man skjiet gadu, esmu apmierinats, un patikami ka kodu ko esmu rakstijis, nav man gjenerejis nekas cits, ka tikai es! 🙂

    Otrkart Notepad++ ir brivais, OpenSource atskiriba no Dreamweaver, ka ari nebremzee [ka to dara visi adobe produkti]!

    Un ja nevajag obligati vizualo html izvadu jau pasha programmaa, ka arii uzgjenerejamas templates , tad jega no tiem liekajiem 400mb! Performances zinja, cik uz notepad++ var atvert lapas, failus? Un cik uz Dreamweaver?

    Kā arī notepad++ neaprobezojas tikai ar web skriptu atpazishanu, tur kautvai C++ sintaksi ver valja, viss skaisti izkrasojas, ertak stradat!

    Otrkart, ja nemaldos dreamweaver standarta ka Editable logaa neparada precizi to kaa lapa renderojas dabaa uz browsera, ka to dara piemeram mozilla, un labs web developers, lapu testes (spaidis F5) uz vairakiem browseriem [vismaz 3jiem – MFF, IE, un tresho pec izveles – safari, opera vai hroms, pavisam jauki ja vel kadu mobiilo devaisu uz wi-fi piepakjer un paskatas – iPod Touch, iPhone, vai kadu jaunaku telefonu]

    #189826
    Aldis
    Participant

    Quote:

    https://www.microsoft.com/expression/products/overview.aspx?key=web

    Tiešām labs softs. Iesaku nostīties to intro video.

    Daudzsološi – uz mozillas… 😮

    [img]https://bildites.lv/images/02dmtcedtquhnkxz3cm9.jpg[/img]

    #189827
    Foxsk8
    Participant

    Muļķības. Uz FF viss ir okey. Ja lieto kādu Mac, or kaut ko citu, tad jau gan būs ar FF problēmas.

    #189828
    daGrevis
    Participant

    Man gan viss labi atvērās, tikai nevaru noskatīties video – nav piemērota neta, tagad… 🙁

    #189829
    Aldis
    Participant

    o! man ari atveras, lietoju XP 😀 laikam nu pat kautko vinji mainija sava lapaa.. vienigais kaapostu tik lielu negribu izgruust par programmu Full Version $299 USD 🙁

    #189830
    QueenZ
    Participant

    Es lietoju Coda, gandriiz taads pats kaa notepad++ ir arii DW uzlikts, to izmantoju reti.

    #189831
    Creep
    Participant

    foxsk8 wrote:

    https://www.microsoft.com/expression/products/overview.aspx?key=web


    Man hroms saka: Vai, šī saite, šķiet, ir bojāta!

    #189832
    Aldis
    Participant

    Nu microsoftam laikam sava Web dev projekta lapa nav iisti izdevusies – ka jau augstak savu skriinu iemetu 😀 kas sanaca ejot ieksha tajaa adresee.. 😀

    #189833
    Foxsk8
    Participant

    Nez, man viss ir okey, un viņu softam nav ne vainas.

    #189834
    Aldis
    Participant

    Heh, un tiko sasmejos, manai meitenei LU maaciis FrontPage 2003, kautgan parejo maca uz Office 2007 😀 😀 un vsp.. 😀 Man skjiet FrontPage macit ka pamatu web izstradei man skjiet ir tas paC kas datorgrafikjim paintu 😀

    Vareetu topiku paplashinat – notepad++ vs Dreamweaver vs parejie softi 😀 😀

    Piemeram, vai ir vel kads kas izmanto FrontPage? 😀

    #189835
    Creep
    Participant

    Frontpage mācīt: nu tas tiešām ir nevis neitrāli vai labi, bet gan slikti. Cilvēks sāks pierast pie tā super debīlā koda un visulaik tādu rakstīs.

    P.S. Cik zinu, nav frontpage 2007…

    #189836
    Loading
    Participant

    Aldi, bet nav citu variantu. MS ir uzdāvinājis skolai licenzi uz FrontPage un šie tik lieto…

    #189837
    Aldis
    Participant

    Nu microsoft visur LV ir salidis! :/ Pats agrak piedalijies biju “zelta skudraa”, konkursa vidusskolniekiem! Un cik atceros man parmeta, ka esmu taisijis cita programma [nu tas tapec ka uz notepada parastaa izvaacu visu lieko lauka] 😀 Un laikam pie head man tiesam likaas lieks! 😀 😀

    Bet tagad pateicos tam, ka nenjeemu pa pilnu organizatorus, un pats attiistiijos talak! 😀

    #189838
    Creep
    Participant

    Kas tas tāds un ko šams ziemā ēd? :duno:

    #189839
    Aldis
    Participant

    Š ādu biju domājis! 🙂

    Code:

    Edit: Nu jā, es nevaru nodemonstrēt, te vai nu ir kautkāda aizsardzība vai kā, nevaru ne code, ne parastā teksta kodu pievienot :/

    https://frontpage-advice.blogspot.com/2004/10/frontpage-meta-tags.html <-- shos biju domajis

    #189840
    QueenZ
    Participant

    Aldis wrote:

    Nu microsoft visur LV ir salidis! :/ Pats agrak piedalijies biju “zelta skudraa”, konkursa vidusskolniekiem! Un cik atceros man parmeta, ka esmu taisijis cita programma [nu tas tapec ka uz notepada parastaa izvaacu visu lieko lauka] 😀 Un laikam pie head man tiesam likaas lieks! 😀 😀

    Bet tagad pateicos tam, ka nenjeemu pa pilnu organizatorus, un pats attiistiijos talak! 😀

    O jopcik, es arii Zelta Skudraa piedaliijos. Bija obligaati jaaveido ar Pront Page. Dabuju 7tiito vietu, tas pats kas manaa klasee dabuja laikam 9. vietu un vinja brachka dabuja 5. vietu, vinjam vel bija jaaprezentee 🙂 Es atceros tajaa pasaakumaa uz visiem IE saliku savu lapu kaa defaulto :D:D:D

    #189841
    Foxsk8
    Participant

    Konkurss ir konkurss, bet nu uzspiest lietot WIN softu nav reāli. Vot reāli man ar šitā pat tehnikumā bija, ka lika veidot visu ar parasto notepadu, bet es saku, nafig nevar lietot piemēram to pašu editPlus. Es učukam 30 min klārēju, ka man nafig nevienā darba vietā, ja man būs jāstrādā piemēram tas pats kaut kāds php jākodē, neviens ar piespiedu varu man nelieks lietot softu, kas man nepatīk, ja viņam ir alternatīvas, kur reāli gala produkts no tā nemainās. Cīnījos kā velns. Š ams teica, nu jā tur jau tev sintakse iezīmējās, utt… Es viņam teicu, bet loģiski, ja es dien dienā strādāju ar kodiem, dienu dienā redzu vienu savu editoru, pie kā ir pieradums jau, tad pekšņi man iedod parastu sūdu un saka, taisi augšā, protams, pasūtīju pie velna, un uztaisīju pa savam. Pēc lekcijām učuks piedāvā jau web haltūras, lai viņam tur šo to pakodē 😀 😀 Jebogu, tādu āpsi sen nebiju redzējis.

    Taka reāli tie učuki paši vecu info no lisa savilkuši, materiālus sagatavojuši un vairumā, paši no web kodēšanas zin tikai kā pareizi izvietojās tagi, pirms lekcijas, netā nokačā kādu piemēru ar paskaidrojumiem, un tad to līko piemēru arī caur FrontPage māca skolēniem. 😀

    #189842
    Aldis
    Participant

    Viens jautajums tadam pasham uchukam – ka uz parasta notepada, kas integreti nak liidzi windai var saglabat formaatu – UTF-8 without BOM? [tas pec butibas saskaroties ar PHP ir nepiecieshams – veidojot ipashi multi valodu majas lapas]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā