Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #181828
    archeens
    Participant

    Ak šausmas salvi vēl tizlāku otmazku es nebiju dzirdējis. Tev gadienā viss nehostējas zem majas dsl tur?

    Kads sakars apollo.lv un draugiem.lv ar taviem serveriem hahaha.

    Labak butu pierakstījis pie i-radio ka viņš nestrādās kā vajag, raustīsies, uzkārsies.

    Un vispār kur ir tava license uz e-radio server uzturēšana, tas ka dati tiek pludināti nenojūsu servera neko nenozīmē.

    #181829
    Salvis
    Participant

    grisha wrote:

    Tas tavs serviss, kaads bija pirms gadiem trim, chetriem, taads vinjsh ir tagad.


    Dīvaini, ka tu pārzini no.lv pakalpojumu kvalitāti četru gadu garumā. Noteikti esi no.lv ilglaicīgs klients!

    grisha wrote:

    Toreiz jau choms atmuka pie manis no tevis, jo vinjam bija populaara lapa, kura nu jau ir veel populaaraaka, jo vinjsh vairaak nestraadaaja, nekaa straadaaja. Toreiz pahosteeju pie sevis vinju, kameer shie nedabuja normaalu hostingu, kuru veelarvien izmanto.


    Nu man prieks, par to džeku kurš vairāk nestrādā kā strādā. 😀 Gan jau, ka nespēja samaksāt 0,20Ls mēnesī, tāpēc aizgāja pie bezmaksas hostētāja. Tā jau ir ar tiem, kas vairāk nestrādā kā strādā…

    grisha wrote:

    Pirms paaris meeneshiem man arii pazinja panjeema tavus pakalpojumus i-radio jomaa, arii bija ljoti neapmierinaats.


    Nu ja ir neapmierināts ar kautko, tad jau jāsūdzas pakalpojumu sneidzējam, neviis pingvīniem Austrālijā.

    grisha wrote:

    Tad kaa da sunja peec tautai piedaavaa hosteet i-radio? KO Tu ar shito teikumu vispaar gribeeji pateikt? 100 klausiitaajus shis nevar pavilkt?


    Es gribēju teikt, ka kad pakalpojums tika izveidots tas netika veidots kā “web radio”, kur samet 9000 MP3 dziesmas uz servera un tad tik iet uz riņķi, bet gan normāls radio, kur cilvēks pieslēdzas ar Winamp vai kādu citu softu, kas komunicē ar shoutcast serveriem un raida, un taisa savu interneta radio.

    grisha wrote:

    NEz kaa buus, kad kaads tev paprasiis TV tieshraidi internetaa? PAr ko vinjam buutu jaamaksaa 42 lati? PAr to ka kaa servers vai nets netur, taa vainojam pasuutiitaajus?


    Nezinu gan. Cik atceros, tīkls tiek monitorēts 24/7 un ja gadījumā pietrūks kapacitātes, spečuki radīs risinājumu. Interneta TV ir kas cits – citi serveri, citi izdalītie kanāli.

    grisha wrote:

    Un jaa, kaapeec sleep cenas? Speciaali ierakstiiji vinjas baltas?


    Cenas netiek slēptas. Visas cenas ir BEZ PVN (vismaz kādreiz tā bija).

    grisha wrote:

    KO tev nez tas PKGTERM noziimee? Kaadu tur saiisinaajumu esi izgudrojis?

    PIedevaam savaa lapaa enkodingu vispirms salabo.


    Acīmredzot kāds PHP strings nav nodefinēts, nodošu ziņu lai salabo. Kādu enkodingu tu vēlētos? Ķīniešu? Varbūt UTF-16? Varbūt kungs vēlas UTF-8? Atverot lapas source redzu charset=windows-1257.

    grisha wrote:

    PAraadi labaak bildes no savas serveru telpas… .

    Publiceesi saveejaas, publiceeshu ar saveejaas. Es gan ar hostingiem nenodarbojos komerciaali. TIk atbalstu saveejos.


    Aizej uz Pērses ielu 2 un paskaties. Datu centra iekšējās kārtības noteikumi neļauj ar fotoaparātiem vazāties un vest cilvēkus eksukrsijās.

    foxsk8 wrote:

    Kāpēc tieši 17 sant. Kāpēc ne 35 vai 20, etc.


    Savulaik tā arī maksāja 2,5GB tīri diska vietas, veikalā. Kapēc prasīt vairāk?

    archeens wrote:

    Tev gadienā viss nehostējas zem majas dsl tur?


    Zini.. Ir vēl trakāk! 🙁 Pādējo reiz kad taujāju cilvēkus, kas administrē kārbas, tas viss atradās Pasienē pieslēgts pie GPRS interneta.

    archeens wrote:

    Kads sakars apollo.lv un draugiem.lv ar taviem serveriem


    Tu vispār izlasiji manu jautājumu vai arī tikai pārlaidies pāri tekstam un viss?

    archeens wrote:

    Un vispār kur ir tava license uz e-radio server uzturēšana, tas ka dati tiek pludināti nenojūsu servera neko nenozīmē.


    Par nepieciešamajām licencēm un atļaujām atbild pakalpojuma izmantotājs. Pakalpojuma sniedzējs jau tikai nodrošina retranslāciju.

    #181830
    archeens
    Participant
    #181831
    deivs001
    Participant

    Š is jau gan man galīgi nepatīk!

    Ja salīdzina kaut ko sliktu, ar nākušu no laukiem.

    #181832
    samurajs
    Participant

    Salvis – tev jāuzliek hostinga cena sakarīga – kā visiem, tad nekāps augumā. Bet no otras puses – tad būs arī jāuzņemas atbildība.

    Protams, ka 17 sant. hostings nerada nopietna pasāciena iespaidu.

    Un no tāda arī neko nevar prasīt. Un tas rada attiecīgus secinājumus.

    #181833
    Loading
    Participant

    Ko jūs ēdaties? Tam No.lv reklāmas nodaļas vadītājs neeksistē vai ir pilnīgs iesācējs.

    #181834
    Wuu
    Participant

    Lietoju ,vienmēr ir atbildēts uz jautājumiem un palīdzēts… Man jau liekas kau daudziem vienkārši skauž vai pokemonisks sindroms 🙂

    Kāda samaksa tāda arī prece!

    Kādam nepatīk nopērk optron serveri ,pievelk mājās 100mb/s netu un priecājas… Nevis kunkst ,naudu negrib maksāt ,bet ledenes sūkāt gan grib…

    #181835
    Foxsk8
    Participant

    Webs totāli viņam pēc ***** neko nevar saprast, jebogu, kam ir galva uz pleciem, tas toč nejies pa 17 sant hostēties. Ja mūs notepad.lv pat nano.lv nevarēja ideāli nohostēt, kur nu vēl tāds pagrīdes salvis varēs kaut ko nopietnu nohostēt, sūtīt PM.

    Tad nu ja nu kādam interesē daudz stabilāks hostings, ar suportu un normālu cenu, nevis 17 sant, kas liekas tik smieklīgi, ka daudzi uzķerās un kaut kādu herņu.

    TB. salvi, no keywordiem nav nekādas tolkas, laikam SEO ziņas sen neesi dzirdējis.

    Vienozīmīgi esmu grīčas pusē. Protams, katram ir sava izvēlne, parastu html skici, demo versiju pie salvja var hostēt, bet neko nopietnāku.

    Salvi, 😀 Parūpējies par sms drošību, mana vecā nodarbošanās dažreiz noder. P.S. Daži jau zin par ko es runāju 😀 😀 😀

    #181836
    Salvis
    Participant

    Varbūt arī 0,17Ls bez PVN neievieš sevī lielu uzticību, tomēr, patreiz aiz loga ir finanšu krīze etc., kas skar arī tos, kas uztur mājas lapas. Tad lūk: tas pats no.lv necietīs salīdzinājumā ar kautkādu kantori X, kas piedāvā 5x uzskrūvētas cenas.

    foxsk8, ja tu apmaldies iekš no.lv, tad lūdzu, neapmeklē nevienu interneta veikalu. Mja, tu savā hostinga lapā neapmaldies, vai ne? Ar ko tavs hostings ir labāks? Laikam ar to, ka atrodas ASV teritorijā un atrodas kāda džeka garāžā. Un supports kāds – tavs? Nu jā – tavs hostings būs labāks nekā mans, jo tas ir tavs un tu uzliec 500% uzcenojumu.

    Varu teikt, nevajag gudri runāt to ko nezini un neesi pārbaudijis. Viena lieta ir personīgā sliktā pieredze, otra lieta ir dzirdēt ko tante Š…ina no Daugavpils stāstīja brālēnam Vasīlijam un tas savukārt teica darba kolēģim Anatolijam kurš tālāk to ierakstija savā blogā.

    foxsk8, skaties, ka reiz ar “savu sms drošību”, reiz neiekulies “nelielos” tiesu darbos.

    #181837
    Sid
    Participant

    Salvi, Tu nu te būtu tas, kurš kādam par tiesu darbiem un drošību aizrādītu, heh.. Es īstenībā nesaprotu, kāpēc neviens no tiem klientiem, kas reiz bija no.lv, Tevi neiesūdzēja. Laikam jau tur neviens nopietns projekts nekad nav atradies. 😀

    #181838
    Salvis
    Participant

    Sid, ko tu pīpē? Es par drošību ne pusplēstu vardu nebildu.

    Laikam mani neiesūdzēja un neiesūdz tāpēc, ka nav jau par ko.

    #181839
    samurajs
    Participant

    Salvi, normālam hostingam nepieciešams 24/7 supports, resp. tev jāalgo 4 darbinieki, kas maiņās tur dežurētu (vai nu maz kas?).

    Pie cenas 0,17 Ls tev vajag ap 10,000 klientu, lai to nodrošinātu.

    Tu varbūt teiksi, ka tev ir tik daudz?[img]https://www.bildites.lv/images/9mpe1iivxspayvt0mlw6.gif[/img]

    #181840
    Salvis
    Participant

    Klientu skaits, ienākumi, apgrozījums etc. ir uzņēmuma iekšējā darīšana un ir konfidenciāla.

    Taču tu esi ieciklējies uz 0,17Ls mēnesī. Tas nav labi.

    #181841
    grisha
    Participant

    Salvi, Tu esi nepaarspeejams. Veel tikpa tuvu ir nano.lv, kas man mieriigi daliija sveshu klientu paroles bez jebkaadaam probleemaam.

    Nezinu gan kaapeec Tu domaa ka 5x uzskruuveetas cenas? Tev jau vienalga. Paaris datorus uztureet jau nav daargi.

    Nesaprotu ko Tu tur mudjies ar i-radio, ja pats neko no vinja nesaproti. i-radio ir TIKAI servera uztureeshana, bet kaapeec Tupin ekshaa kaut kaadu dziesmu kopeshanu uz kaut kurieni… .

    Quote:

    Nu man prieks, par to džeku kurš vairāk nestrādā kā strādā. Gan jau, ka nespēja samaksāt 0,20Ls mēnesī, tāpēc aizgāja pie bezmaksas hostētāja. Tā jau ir ar tiem, kas vairāk nestrādā kā strādā…


    Nee, toreiz nospraaga servers, un nav taa vieniigaa reize, uz nedeelju un Tu nekustinaaji ne ausi, laikam uz korkja biji uzkaapis un pametis visu novaartaa.

    UN arii nesenchoms meegjinaaja ar tevi sakonakteeties, bet arii nesekmiigi. Tagad vinjsh izmanto citus, daargaakus, bet stabilus pakalpojumus.

    Kaada sisteema tad tiek monitoreeta 24/7? Tu laikam nemaz neguli. Nevajag staastiit mulkjiibas, ka kaads monitore visu laiku visus tavus servisus.

    Labaak pastaasti ko labu pa sevi nevis tikai runaa apkaart par citiem. Nu un ka ir ekonomiskaa kriize? Tad taapeec buutu jaaizveelas nekvalitatiivs hostings?

    Tu jau sen ar saviem darbiem esi pieraadiijis ka nespeej piedaavaat hostingu. Diemzheel savu vaardu esi nomelnojis tik noppietni ka nav nemaz tev jeega te ko taisnoties.

    Un nee, pats nekad neesmu ne tavus ne arii citus hostingus izmantojis. Pats speeju nodroshinaat ar savaam kasteem un savu netu.

    no.lv wrote:

    Interneta televīzija

    Tiešraide internet? ar FLASH

    Raidiet internet? izmantojot jaun?k?s tehnolo?ijas. Ar FLash Video j?s varat p?rraid?t daudz kvalitat?v?ku att?lu un ska?u, neaiz?emot lielu daudzumu interneta kan?la. Jūsu maksa 25.00Ls

    PKGTERM Ik mēnesi

    Pieteikties tūlīt!

    Tiešraide internet? ar Windows Media

    Jūsu maksa 42.00Ls

    PKGTERM Ik mēnesi

    Pieteikties tūlīt!

    Shitais izskataas peec normaala enkodinga? Pats TU neko nesaproti.

    Quote:


    grisha rakstīja:

    Un jaa, kaapeec sleep cenas? Speciaali ierakstiiji vinjas baltas?

    Cenas netiek slēptas. Visas cenas ir BEZ PVN (vismaz kādreiz tā bija).

    grisha rakstīja:

    KO tev nez tas PKGTERM noziimee? Kaadu tur saiisinaajumu esi izgudrojis?

    PIedevaam savaa lapaa enkodingu vispirms salabo.

    Acīmredzot kāds PHP strings nav nodefinēts, nodošu ziņu lai salabo. Kādu enkodingu tu vēlētos? Ķīniešu? Varbūt UTF-16? Varbūt kungs vēlas UTF-8? Atverot lapas source redzu charset=windows-1257.


    PAt sheit tev ir domstarbiibas atbildees, jo nespeej apkopot domu. Vienaa teikumaa staasti ka cenas nesleep, kaut gan vienkaarshi redzeet vinjas nevar, naakoshaa ko stulbi blato par enkodingu. Es arii atveeru sourci, tur ir windows=1257, bet kaapeec raadaas kjeburi garumziimju vietaa?

    #181842
    Foxsk8
    Participant

    Salvi, vispirms pierādi, ka es runāju taisnību. Tiki parauts uz muļķi. 😀

    Kas attiecās uz manu servisu, mums pagaidām ir no 18 – 20 stundu supports, ar sms notifikācijām, kam kāda problēma, tā uzreiz uz trubu sms atlec un vari uzreiz cilvēkam atbildi aizsis un risināt radušos problēmu, ja tāda ir radusies. Cena arī ir normāla, sākot no 1 Ls mēnesī var dabot 1GB servera vietas un visu pārējo bez ierobežojuma, ierobežojums uz trafiku, bet ja nu to vajag palielināt, tad to izdaram bez maksas.

    Un kas teica, ka mums serveri atrodās kaut kādā garāža? :duno:

    Tu savu lapu salīdzini ar kaut kādu interneta veikalu, tad tu galīgi no web lietām neko nerubī. Ja tev var kaut ko atmaksāt tiešsaitē, tas uzreiz nenozīmē, ka tas uzreiz ir neta veikals. Pričom tu vispār savu lapu ar neta veikalu salīdzini. Nejiet runa par apmaldīšanos, bet gan par info.

    Uzspiežu uz 17 sant hostinga, kur apraksts kaut kāds, kas man pienākās iekš 17 sant, vai varu mysql lietot, kas ir ierobežots utt… Izskatās, ka pasūta kaķi maisā.

    Quote:

    Mūsu Web lapu veidnes, flash veidnes un pārējie produkti ir jau gatavi Web dizaini, kurus iespējams izmantot par pamatu ātrai un augstas kvalitātes Web lapai. Mūsu Web lapu veidnes, flash veidnes un pārējie produkti ir pilnībā pielāgojami un gatavi tūlītējai lejupielādei. Mēs SIA SalviNET darām visu iespējamo, lai sniegtu Jums augstākās kvalitātes Web veidņu dizainus.

    Izskatās, ka te ir bezcerīgi kaut ko skaidrot.

    Citu veidotas templates tu uzskati par savām? WTF?

    Code:

    Mūsu Web lapu veidnes, flash veidnes un pārējie produkti ir pilnībā pielāgojami un gatavi tūlītējai lejupielādei.

    :duno:

    #181843
    grisha
    Participant

    no.lv wrote:

    Mūsu Web lapu veidnes, flash veidnes un pārējie produkti ir pilnībā pielāgojami un gatavi tūlītējai lejupielādei.

    O jaa, shis tieshaam uzjautrinaaja 🙂 . Aizsuuta uz kautkaadu aarzemju lapu, kur veel jaamaksaa citiem par to lapu. Protams, nav jau zinaams cik iisteniibaa vinji no taas kartes novilks… .

    Brr, kolhozs par kuru veel nauda jaamaksaa.

    #181844
    Salvis
    Participant

    grisha wrote:

    Veel tikpa tuvu ir nano.lv, kas man mieriigi daliija sveshu klientu paroles bez jebkaadaam probleemaam.


    Varbūt, nesalīdzināsim no.lv ar kādu citu – pilnīgi atšķirīgi kantori. Ja tev kāds ir nodarijis pāri, nevajag visu vainu novelt uz no.lv. no.lv klients paroli var dabūt tikai uz savu e-pastu ar kuru viņš ir reģistrējies sistēmā vai arī autorizējoties sistēmā caur helpdesku, kur klients tiek identificēts.

    grisha wrote:

    Nezinu gan kaapeec Tu domaa ka 5x uzskruuveetas cenas? Tev jau vienalga. Paaris datorus uztureet jau nav daargi.


    Tieši tā – man ir pilnīgi vienalga. Esmu valdes priekšsēdētājs un tie kas bīda no.lv projektu rūpējas par viņu – plāno cenas, pakalpojumus, etc.

    grisha wrote:

    Nesaprotu ko Tu tur mudjies ar i-radio, ja pats neko no vinja nesaproti. i-radio ir TIKAI servera uztureeshana, bet kaapeec Tupin ekshaa kaut kaadu dziesmu kopeshanu uz kaut kurieni… .


    Bet vai tad es teicu savādāk? Interneta radio pakalpojums ir tikai un vienīgi servera uzturēšana kurai klients pieslēdzas ar savu programmatūru un raida datus uz serveri, bet serveris šos datus nosūta klausītājiem.

    grisha wrote:

    Nee, toreiz nospraaga servers, un nav taa vieniigaa reize, uz nedeelju un Tu nekustinaaji ne ausi, laikam uz korkja biji uzkaapis un pametis visu novaartaa.


    Š is varētu būt dienas citāts. Vismaz teikuma otra puse – noteikti. Ja arī pirms pieciem gadiem es atbildēju klientiem, tad tagad es par to nesatraucos – ar to tagad nodarbojas citi. man ir pietiekami daudz svarīgāki darbi.

    grisha wrote:

    UN arii nesenchoms meegjinaaja ar tevi sakonakteeties, bet arii nesekmiigi. Tagad vinjsh izmanto citus, daargaakus, bet stabilus pakalpojumus.


    Ļoti interesanti kā viņš mani mēģināja sakontaktēt? no.lv lapā, izrādās, pat skype ir ieviests.

    grisha wrote:

    Kaada sisteema tad tiek monitoreeta 24/7? Tu laikam nemaz neguli. Nevajag staastiit mulkjiibas, ka kaads monitore visu laiku visus tavus servisus.


    Ja tu nespēj pieņemt, ka kāds varētu arī monitorēt sistēmu darbību, tad tā jau ir tava problēma. Un viennozīmīgi – es personīgi to tiešām nedaru nevienu minūti dienā – to dara tie, kuriem tas ietilpst darba pienākumos.

    grisha wrote:

    Tad taapeec buutu jaaizveelas nekvalitatiivs hostings?


    Ja tu visu laiku iegrābies – tad tā arī ir tikai un vienīgi tava problēma. No.lv ir lēts, bet ne nekvalitatīvs.

    Ak, mī un žē – ja tev ir iedzimts naids uz mani vai arī esi dzirdējis no tantes Š…inas, ka no.lv ir slikts un esi tik iespaidojams cilvēks – nu nelieto, bet tāpēc nav jāizplata baumas.

    foxsk8 wrote:

    Un kas teica, ka mums serveri atrodās kaut kādā garāža?


    Es teicu. Vienkārši vēlējos pievērst uzmanību faktam, ka Latvijā tu vari pārbaudīt faktus – dators gozējas mājā zem galda vai datu centrā, tad servisam ASV tu nevari tik vienkārši pārbaudīt.

    foxsk8 wrote:

    Tu savu lapu salīdzini ar kaut kādu interneta veikalu, tad tu galīgi no web lietām neko nerubī. Ja tev var kaut ko atmaksāt tiešsaitē, tas uzreiz nenozīmē, ka tas uzreiz ir neta veikals. Pričom tu vispār savu lapu ar neta veikalu salīdzini. Nejiet runa par apmaldīšanos, bet gan par info.


    Ieteiktu pārlasīt paša rakstīto un papildus pakonsultēties ar Latviešu valodas skolotāju.

    P.S. Atradi pie kā piesieties “Mūsu web veidnes”. Vidējam lietotājam neinteresē vai šo veidni ir izstrādājis Mr. Big vai Mr. Small. Ja vajag lapai dizainu – tad arī nopērk un lieto.

    #181845
    Salvis
    Participant

    grisha wrote:

    Aizsuuta uz kautkaadu aarzemju lapu, kur veel jaamaksaa citiem par to lapu. Protams, nav jau zinaams cik iisteniibaa vinji no taas kartes novilks… .


    Ja tu tik ļoti baidies: reģistrējies – uzraksti supportam lai par tādu un tādu veidni izraksta rēķinu grāmatvedībai un miers. Kad samaksāsi, ja vajadzēs – nosūtīs tev to veidni pat CD diskā pa pastu.

    #181846
    Foxsk8
    Participant

    Atradis kur piesieties, pie latviešu valodas, kad vairāk nekā cita nevar pateikt.

    P.S. Tad izņem laukā vārdu Mūsu, ja pats tā saki. Tas maldina klientus. Vispār var redzēt, ka tev ir vienalga par tavas firmas labklājību. Uz ātro visu samuģerē un skaiti naudu.

    Tēma slēgta.

    Ja nu kāds grib, tad ar Salvi var sarakstīties caur PM.

    #181847
    samurajs
    Participant

    Fox, ja tu slēdz tēmu ar savām admintiesībām, tas nozīmē, ka esi zaudējis – tev nav vairs argumentu!

    Tā kā hostinga tēma ļoti aktuāla LV, tad atvēru tēmu tālākai apspriešanai.

    Salvi, pakar mani, bet kaut maziņu blogu hostēt par 17 s/mēn. – tas rada nenopietna, smieklīga servisa iespaidu. Jo pat bankas pakalpojumi par pārskaitījumu ir ievērojami dārgāki.

    Varbūt tu ņemtu vismaz 1 Ls/mēn., bet par to klients dabūtu kaut kādas garantijas?

    Zini – darām tā: Tu ieliec NODERīGOS LINKOS reklāmrakstu par savu servisu, arī par to, kādi uzlabojumi gaidāmi nākamajā gadā utt. Mūsējie notestēs un ievērtēs. Var jau būt, ka esi labojies un serviss tagad normāls. Negribas jau kašķēties visu mūžu, no tā labāk nevienam nekļūst…

    Un ar valdes priekšsēdētāja amatu šai gadījumā nevajadzētu plātīties. Tikpat labi es varētu teikt, ka mani no “Notepad’ partijas gatavo ievēlēšanai Saeimā:D

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Tēma ‘Nozaudēju e-no.lv acc passw! neizdodas sazināties ar vadī’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā