Office 2010 murgs

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Office 2010 murgs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159616
    Nelabojams
    Participant

    Sveiki, tauta!

    Vai kāds nav sadūries ar šādu Word murgu iekš augšminētā ofisa?

    Ir izveidots stils tekstam, kuru izmanto tabulās. Viss ilgu laiku ir strādājis nevainojami, bet pēkšņi tabulās (ne visās!) teksts pārvērties par ALL CAPS, nomainot uz pretējo boldējumu (ja nav, tad uz bold, ja bold, tad uz normal). Stila pielietošana nelīdz, jāpārformatē ar rokām. 200 lappušu tekstā ar apmēram 50 tabulām tas ir visai nogurdinoši…

    Vēl viens gļuks – ir ar stila palīdzību uztaisīti numurēti saraksti. Kad kādam no tālākajiem sarakstiem grib atjaunot numerāciju, lai tā sākas ar 1, saraksta pirmā rindkopa nobīdās pa labi. Arī te definētā stila pielietošana nelīdz un jāformatē ar rokām.

    Vispār Office2000 bija pēdējais, kam stilu instruments normāli darbojās un bija ērti izmantojams.

    + maza aptauja ziņkārības apmierināšanai.

    #308003
    RicoPico
    Participant

    Fiksajiem pierakstiem of kors- Notepad. Tas gan absolūti nenozīmē, ka, ja šī vietne sauktos “WordPad”, tad es Notepad vietā izmantotu Wordpad. Nē, vienkārši Notepad ir fifīga un ņipra teksta uzmetumu atviktne. Vienīgi besī mūžīgais “Wrap Text” bugs.

    Kas skar Office tēmu, tad par 2013 labāk klusēšu, savādāk par mātesvārdu kvantumu nāksies izbanot pašam sevi. Tīri jauks un lietojams ir 2010 laidiens (īpaši Outlook).

    #308004
    ruukjis
    Participant

    Ar pirmo gļuku nav nācies saskarties, bet ar otro un vispār dažādiem formatēšanas gļukiem nākas saskarties visai bieži. Man personīgi nē, līdzīgi kā Rico pārsvarā izmantoju notepad, sev domātu īssziņu rakstīšanai, bet kolēģi un sieva bieži sūdzas par Office nejēdzībām.

    Varu vēl piebalsot Rico – 2013 Office likšu tikai tad, kad korporācija spiedīs, tas kantainais sūds mani kaitina jau ar izskatu vien, pagaidām esmu laimīgs ar 2010, un arī esmu īpaši apmierināts ar Outlook, šobrīd, IMO, labāka e-pasta klienta nav, esmu izmēģinājis The Bat! (pietrūka kalendāra), Thunderbitch ir vispār nelietojama miskaste un vēl pārīti, par kuriem labāk lai cilvēki neko nezin.

    #308005
    Aldis
    Participant

    Notepad, un ja baigi savajagas, tad kompī mētājas kingsoft office.

    #308006
    nevertell
    Participant

    Notepad ? Vēl pretīgāku teksta editoru iedomāties grūti. Ta jau pat nano ir entās reizes ērtāks.

    #308007
    RicoPico
    Participant

    Notepadam nav jābūt ērtam. Tāpēc jau tas ir Notepad. 😀

    Ja iekš win7 būtu pieejams cmd teksta editors, tad lietotu to. Jo autentiskāk, jo labāk. Turklāt notepadam ir arī nostaļģiska vērtība. Tajā es savulaik rakstīju HTML un PHP projektiņus.

    #308008
    ruukjis
    Participant

    Man nevajag bezgalīgu daili. Man vajag rīku, kurā es fiksi varu pierakstīt klausulē nosauktu telefona numuru/adresi/laiku. Normāli cilvēki tādas lietas pieraksta uz līmlapiņām, bet tā nu ir sanācis, ka man klaviere ir biežāk pie rokas kā pildspalva.

    #308009
    Crow
    Participant

    Notepad. Keep it simple, stupid.

    Formālus dokumentus savām vajadzībām (kas ir ļoti reti), ticiet vai nē, vairākumā veidoju uz Excel (kopš eksistē 2010) 😀 Aizņem nenormāli daudz laika, toties rezultāts ir precīzi tāds kā es iedomājos gara acīm. Pirms tam bakstījos ar Word kopš 97 un… nu jā… tā arī neesmu iemācījies Word pienācīgi lietot. Un bezkaunīgi melo vairums tie svoloči, kas raksta savos cē-vē, ka prot rīkoties ar Word 😀

    Darbā iraid Word 2010, bet dokumenti ir ļoti vienkārši, viena vai divas lapas un tās pašas pēc zināma parauga, tā kā tur viņš tiek lietots tāpēc, ka viņš tur *ir*, kā jau katrā cienījamā letiņu kantorī, kur programmatūras licenču cenas, ja tādas būtu, hurr durr, piectik pārsniedz paša aparāta vērtību :>

    Apsvēru savā laikā iemācīties LaTeX, bet nopuva rokas.

    #308010
    grisha
    Participant

    Ja winblowsaa, tad Wordpad parasti. Linuxaa Gedit vai Kate.

    Ar teksta formateeshanu nav iisti vajadzeejis saskarties, teksta redaktorus pamataa esmu izmantojis tikai pieziimeem.

    Vieniigo dokumentu, kas man bija vajadziigs peedejo gadu 10 laikaa, palidzeeja choms. “papiiru zhurka” (luudzu, nnjemt personiigi) nekad neesmu bijis. Taa pasaakuma dalja vienmeer ir riebusies un esmu no vinjas censties izvairiities, cik varu. Taa gan katra gaumes lieta… .

    #308011
    ruukjis
    Participant

    [ruukjis perversais]Ä€hahahāāā! Latex?! Varu saderēt, ka pirms rokām nopuva kas cits…zemāk… [/ruukjis perversais] 😀

    #308012
    Crow
    Participant

    Nez vai tikai sakritība, ka es tur otrā topikā par seksuālo represiju kā visu problēmu pamatu ierakstīju? :>

    [spoil]Gonoreja, gonoreja,

    Smej nelabais pie sevis,

    Gonoreja…

    Nēēē-lābi-lābāis… ♫-♪-♪[/spoil]

    #308013
    nevertell
    Participant

    Ļurināt jau var daudz par nostalģiju, bet savu darbu noutpeds dara ļoti sūkaini. Notepad++ jau ir entās reizes labāks, it īpaši ja raksta html’u nevis jade’u. Uz linux’a gedits ir entās reizes ērtāks.

    #308014
    RicoPico
    Participant

    Man palika interesanti- kas tieši Tev Notepadā nepatīk? Kas tur vispār var nepatikt vai patikt? Tas ir tups plain-teksta redaktors un nepretendē uz Miss-Universe skaistuma un ērtuma karalienes titulu.

    #308015
    akms47
    Participant

    Word 2007 doķiem un notepad vai notepad++ (ērtāks).

    #308016
    nevertell
    Participant

    Normālam teksta redaktoram jāzin vismaz kautkas par indentāciju. It īpaši, ja jāraksta kas vairāk, par pliku tekstu. Palīdz arī tas, ka dažādas sintakses atpazīst un iekrāso. Bet visvairāk man nepatīk vienkāršās lietas. Noutpeds ir windows integrētais tūlis jau gadiem ilgi, un jau gadiem ilgi ta nav bijis apdeitots. Nekāda integrācija ar neko. Tabu nav. Gribi saglabāt failu kā kautko citu kā .txt? Not in notped you won’t. Nu labi, to darīt var, bet tā ir sāpe. Nevajadzīga sāpe. Ja tas būtu vienkārš tekstfailu redaktors, es varētu ņemt pretī visu, kam iekšā ir string’i un rediģēt uz nebēdu. Bet tā nav. Lai arī liela saskarsme nav bijusi, cik esmu lietojis, ticu ka NotepedPlusPlus ir entās reizes labāks.

    Protams, jūs te daudz sakat, ka noutpedu lietojat kā pierakstu grāmatiņu. Prieks, bet dumji. Ir daudz labāki tūļi, lai paveiktu to, ko jūs darat ar plastmasas āmuru. Piemēram jums būtu arī iespēja gudri meklēt cauri jūsu piezīmēm, kas man šķiet ir ļoti ērti. Daiļpļūtu jau vienmēr var izvadīt par to, cik noutpeds ir mazs, ātrs, ar nekādu atmiņas footprint’u. Bet kas ta jums vainas, ļaudis ? Jau pie gigabaita ar atmiņu starpība starp notepad++ un noutpeģ ir mazsvarīga, taču veiktspēja tāpat vienāda, un, ja salīdzina produktivitāti, noutpeģs vispār nobāl. Jāpiebilst, es personīgi netriecu naudu atmiņas moduļiem, lai viņā kešotu tikai savu disku un /tmp, man patīk, ka atmiņā ielādē arī programmas. Zin, nevar visu dienu turēt savu mikrokerneli proča kešā.

    Es protams varētu daiļpļūtīt, ka starpība starp noutpedu un teksta redaktoru ir tāda pati kā starp vim un visual studio, bet mēs abi zinam, ka vim ir labāks. Noutpeģš man atgādina drīzāk grep, cat, cut, echo un >> iekš bash’a. Tikai ar iespēju apstrādāt txt failus, ja tu šo kopumu nemēģini bakstīt ar kakainu mietu.

    #308017
    Athlons
    Participant

    piezīmēm notepad – ātri, vienkārši, saprotami…

    dokušmentiem Word 2007 mājās, darbavietā, kāds nu ir uzlikts…

    imho office2007 bija solis augšup, kaut vai visu zākātās ribbon dēļ, bet ar 2010 ms to visu nolaida podā tieši interfeisa dēļ… in da 2010 piem. pazuda paskaidrojumi pie iespējām, ko aizstāja ātrumā neatšķiramas debīlas ikonas… plus parādījās bugs uz konkrētiem exeļa dokumentiem… par svaigāko BALTO office interfeisu, kas pilnībā iznīcina radzeni, neizteikšos… lai arī pluss ir skydrive integrācija…

    p.s. nekad neesmu sapratis cilvēkus, kas dokumentus veido ekzelī… bet es vispār cilvēkus nesaprotu…

    #308018
    Nelabojams
    Participant

    Redzi, tu skaties uz interfeisu, es skatos uz funkcijām. Word2003 un 2007 bija līdz pilnībai izčakarēts stilu instruments. 2010. tas ir savests daudzmaz lietojamā kārtībā, vismaz ir opcija nerādīt patvaļīgi sadefinētos stilus, kas sarodas, ja kaut ko vienā vietā mazliet izmaini standartstilā. Diemžēl joprojām stilu logs uzmācas ar idiotiskiem un pilnīgi neizmantojamiem (kaukādiem pokēm varbūt tikai) noklusētajiem stiliem, kurus tikai atsevišķi un pa vienam var izravēt laukā. Un to jādara katram jaunam dokumentam pat tad, ja tev ir savējie defaultie sadefinēti (varbūt kāds zina, kādu recepti…). Tas pats attiecas uz visām noklusētajām lietām, kuras nav ne konfigurējamas, ne aizvācamas (piem., iebūvētie lappušu formāti), bet var tikai savējās pievienot klāt un arī tad čerez žopu.

    Par ribboniem – ļoti labs interfeisa uzlabojums IMHO, tikai arī tie varētu būt labāk konfigurējami…

    Skydrive, tas vispār ir po. Elementāru drošības apsvērumu dēļ. Nopietnākos projektos mākoņus ir pat aizliegts lietot.

    #308019
    Athlons
    Participant

    kā jau pokem, man svarīga ir vizuāli tīkam un ērti lietojams interfeiss.. tas, ka dažām funkcijām ir kkādas nepilnības vai dumības, pat neesmu pamanījis…

    man jau, ka tik skaisti izskatās…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā