Palīdzat izvēlēties mobilo.

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Palīdzat izvēlēties mobilo.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145957
    deivs001
    Participant

    Tātad ir pagājis jau krietns laiks kopš tika iegādāts mans pašreizējais telefons SE K750i, bet laiks iet uz priekšu un vēlos kādu citu modelīti. Sapņu telefons jau pagaidām ir SE K850i, bet tas pat pagaidām nav nopērkams.

    Tātad varbūt varat ieteikt kādu telefonu pēc pieredzes, kas ir labs un izdevīgs pirkums. Gribētu, lai tam būtu:

    – jauks ekrāns ar 240 x 320 pikseļu lielu ekrānu un 256k krāsām,

    – fotokamera, videokamera,

    – iespēja ievietot atmiņas karti,

    – FM radio, kvalitatīvs mp3 atskaņotājs, kā arī Bluetooth.

    Zīmolam nav nozīmes visu nosaka cena un funkciajas. Varbūt, ka kāds arī pārdod viedtelefonu, smarphone vai kumunikatoru.

    #169985
    Sid
    Participant

    Vēljoprojām neesmu sapratis cilvēkus, kas maina telefonu tikai tāpēc, ka tā funkcijas skaitās novecojušas. Telefons tak ir domāts zvanīšanai, ņe tak ļi? Anyway, brālis nopirka mazcenā šitādu, viss, ko nosauci, tur ir iekļauts, vienīgi nezinu vai displejs ir ar tādu izmēru..

    #169986
    Jonis
    Participant

    Š ausmīgi labs padoms, Nokia 5700, (bet sūdīgi, ka viņam nav TIKAI 256 tukst, bet 16 milj. krāsu :), cena, manuprāt superīga tādam. Apsties 🙂 Pats labprāt tādu ņemtu, :duno: šausmīgi kvalitatīvs mp3, kā nevienam, jo izmanto k-kādu tur special mūzikas čipu, ahujel. Un vispār, es domāju, nākotne pieder smartphoniem :die:

    #169987
    deivs001
    Participant

    Ir lieta, lai būtu iespēja izmantot iespējas ko piedāvā operatori. Kam tad attīstās pakalpojumi, lai kāds ar visiem nagiem turētos pie vecā?

    #169988
    Sid
    Participant

    No offence, bet es uzskatu, ka taas attiistaas prieksh tam, lai mazveertiibas kompleksu nomociiti muljkjiishi tos pirktu 😉

    #169989
    samurajs
    Participant

    Nekas īpaši radikālāks par SE K750i par saprātīgu cenu nav dabūjams. Neko īpašu no funkcijām klāt nedabūsi, ja nu dizains varbūt tev apnicis… piekrītu, tas K750i nekāds spīdošais nav.

    #169990
    shady
    Participant

    Iepriekš sajaucu postus (iepostēju vienā citā topikā, bet nu ok..atkārtošos)

    Ja es pirktu tel, tad ņemtu ko plānu, jo neciešu, ja spiežas laukā..

    https://boot.lv/index.php?pg=202&news_id=2161

    +

    https://www.ss.lv/lv/communication/mobile_phones/samsung/X820/index.html

    #169991
    deivs001
    Participant

    Joni tad pardod n73 un nem 5700,bet man tomer nepatik pec skata. Izskatas ka NLO. Bet parametriem cepuri nost!

    Pagaidam izvele uz siem trim kritusi:

    HTC Tytn;

    QTEK S200;

    Blackberry 8800. Kads var padalities dzives pieredze?

    #169992
    usins
    Participant

    Ehh man mobila nobruka un nopirku sev Nokia 6300- pagaidām nenožēloju- labas kvalitātes mūzika un visp- telefons atbilst manām prasībām. Viegli personalizējams :). Iesaku ja vēl nav nopirkts. Ja liepājā- tad RIMI pretī kasēm tajā tele2 veikalā- lētākais variants- 156ls 🙂 tā virs 169ls 🙂 rīgā visp 189 ls maksā. 🙂

    #169993
    deivs001
    Participant

    Yess! Nu jau 3 dienu dzīvoju ar šo tālrunīti:

    [img]https://www.valcenter.ch/images/grandes/qtek_s200.jpg[/img]

    Esmu apmierināts ar funkcionalitāti. 🙂

    #169994
    Foxsk8
    Participant

    Š eit ir mans variants, kas jau reizi ir bijis šeit:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=318

    Nokia 5500 Sport. Viss ir aprakstīts, tajā linkā.

    #169995
    Jonis
    Participant

    deivs001 wrote:

    Joni tad pardod n73 un nem 5700,bet man tomer nepatik pec skata. Izskatas ka NLO. Bet parametriem cepuri nost!

    Pagaidam izvele uz siem trim kritusi:

    HTC Tytn;

    QTEK S200;

    Blackberry 8800. Kads var padalities dzives pieredze?


    Domāju jau tā, bet tam N73 baigi labā tā kamera, jau pieradis esmu.

    #169996
    deivs001
    Participant

    Pēr abus 😀

    Vienu kā fočiku, vienu ka atkaņotāju un Nokia 3310 kā telefonu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā