Par iereibu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Par iereibu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145611
    deivs001
    Participant

    Daþi ieteikumi iz dzîves.

    1) Neielaidies ar viòiem sarunâs.

    2) Ja kâds uzmetas par lielo brâli un apíer tevi. Neaizmirsti piefiksçt, kas darâs tavâs kabatâs.

    3) Esi veikls un uzmanies no viòu roku vçcieniem,

    4) Neiedomâjies, ka roku paspieðana viòiem nozîmç pamieru, Ja noticçsi, ka viss bûs labi viòi to izmantos un aptîrîs pinlîbâ tevi.

    5) Centies neiet ar viòiem aprunâties aiz stûra.

    6) Esmu pamanîjis, ka viòiem ir tieksme noskaidrot tavu vârdu un telefona numuru. Ieteikums tâds – izdomâ.

    7 Esi visu laiku modrs, jo izrâdâs arî viòiem nav pazîstama godîga kauðanâs. Ja nepatiksi pa diviem ar bez sirdsapziòas pârmetumiem atspârdîs.

    😳 Neturi visu naudu vienâ vietâ, bet gan sadali pa kabatâm, Tas dos iespçju iztukðot tik vienu kabatu un atdot daïu naudas tik.

    9) Netici nekam ko viòi saka,

    10) Centies uzturçties vietâ, kur kâds redz tevi, Pretî veikalu skatlogiem, pie klubu durvîm, kur grozâs apsargi.

    Manuâlis tapis pçc personiskâs pieredzes ðodien.

    #165713
    samurajs
    Participant

    Tam visam piekrîtu izòemot vienu: te runa nav par krieviem, bet par urlâm. Normâlie krievi visi nebût nav cûkas…

    #165715
    deivs001
    Participant

    Negribu neko sliktu teikt par krieviem, bet laikam jau ir tâdi krievvalodîgie. Laikam jau tâ saucamâs urlas, bet tai paðâ laikâ man palîdzçja krievu cilvçki. Pat pavadoni lîdz mâjâm norîkoja. Krievu tautîbas bokseris pavadîja. 😀 Varu bût lepns tagad 😀

    #165717
    Foxsk8
    Participant

    Krievi piesçjâs?

    Mans manuâlis

    1. 18 gadi – iegâdâjies gâzes pistoli jebkurâ mednieku veikalâ un ielaid lodi kâdam.

    2. Atskaldîs tevi, iespçjams otreiz vairs neaiztiks

    3. Jo vairâk baidîsies, jo vairâk arî tev piesiesies

    4. Nerunâ latviski, kaut vai centies krieviski kaut ko mûldçt.

    5. Nedod naudu, jo redzçs, ka iedevi vienu reizi, tad arî otro reizi iedosi. Lai pâði òem, protams ja var.

    6. Ja dzîvo tavâ rajonâ – neej un nesûdzies policijai, savâc normâlus dþekus un pa vienam izskaldi

    7. Protams, ja tu esi sasists un vajadzîga medicîniskâ palîdzîba, nekavçjies un dodies uz slimnîcu.

    8. Ja krievi tev dzenâs pakaï, skrieni un dauzies kaut vai gar dzîvojamo mâju logiem, tas sacels nelielu trobeli un viòi pamuks.

    9. Ej kâdos paðaisardzîbas treniòos (bokss, utt…) tad arî varçsi cînîties kaut vai pret 2/3 cilvçkiem

    10. Labâk sçdi iekð best.oo.lv un nerâdies laukâ, protams ja negribi dabot no kâda pa galvu 😀 😀 😀

    #165719
    nitro
    Participant
    #165721
    deivs001
    Participant

    Sîkums, ka piesçjâs, bet es paliku bez vakariòâm, Gaju iepikrt paiku un saíçros pie veikala. Cîsiòus un siïíes salâtus atstâju uz o,kalpaka ielas :D. Vismaz kâdam bomzîtim tiks kârtîga paika.

    foxsk8

    Labi padomi izòemot 6. Jo tâ var tikt nebeidzamâ riòíî, ka viens otru pa ielâm medî.

    Ðîs dienas ekstrçmâs atpûtas izmaksâja ap 10 latiem un saplçsta maka. Patikâs jau tas, ka blakus esoðâ kluba apsardze iejaucâs, kad ðamçjiem neizdevâs maku atòemt un divata metas virsû. Ðis vakars tîri jautrs bija visâ kopumâ. Pluss ar pavadoni devos uz mâjâm, vienu no kluba apsargiem,

    Mani tomçr apbrîno kâdi viòi visi vienâdi. Tagad ìçrbjas vestçs, cepurçs (nike) un maikâ ar garâm rokâm, ko velk zem vestes, Vienam aiz gara laika saskaitîju 5 Nike simbolikas uz apìçrba. Man jau liekas, ka nevajag tik uzkrîtoðî. Pats interesantâkais sâkas, kad viòi tev piesola to un to, ka tas un tas notiks ar tevi. Maza aizdoma, ka nâkamajâ rîta nesaprot, kur viòi atrodas.

    #165723
    Foxsk8
    Participant

    Es pa to rajonu vispâr nerâdos. 😀

    #165725
    deivs001
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es pa to rajonu vispâr nerâdos. 😀


    Nu tad vakariòas tev nespîd! 😀

    Nemaz jau nav tik traki Laumas rajonâ, kamçr es dzîvojos ðis tâds tik otrs starpgadîjums. Bet bija gadîjums, ka paziòam centrâ, kâpòu telpâ, pâris dþeki salasîjâs zâlîti uzpîpât.

    #165727
    usins
    Participant

    Karoèe krievi nav tâdi kâ par viòiem runâ- protams ir savi eksemplâri arî starp latvieðiem 🙂

    NU ja kas ja mâki runa krieviski- bet ja mâki normâli

    Nebaidies, nerausties, kad viòð izsaka divdomîgas frâzes 🙂

    Skaties droði, bet ne tâ itkâ gribçtu izaicinât, bet liec saprast, ka joku nebûs(Ja konkrçti uzbâþas:) )

    Nu un visbeidzot- katru ºîtu un vakaru atpumpçjies vismaz 30 reize nopçrc kkâds normâlas hanteles un trençjies, lîdz jûnijam jau bûsi nostiprinâjis rokas un sitieni bûs stiprâki 😀

    #165729
    nitro
    Participant

    usins Krievi nav urlas – urlas ir krievi. Alternatiiva: OS nav Linux vai Windows vai veel kkas bet Linux un tas veel kkas ir OS.

    #165731
    Hamlets
    Participant

    foxsk8 wrote:


    1. 18 gadi – iegâdâjies gâzes pistoli jebkurâ mednieku veikalâ un ielaid lodi kâdam.


    Âtrâk, ka paðam ielaidîs.

    #165733
    usins
    Participant

    Kas jûs pavisam jau esat?!?! Ðitâ no urlâm baidâs, mçs vçl ar viòiem basi uzlaiþam un sabâþam 😀 un viòi nekaujas.. es vienkârði ar viòiem krieviski parunâju…

    Situâcija (Latviski patulkoðu):

    URL-Nu kas i ko? Derçtu ko Padarît.

    ME:Nu jâ! KO vajag?

    URL- (biki apjucis ka es krieviski tekoði) (pats neesmu latvietis :D)NU varçtu uzrut basi,

    ES- nu ok! Mçs tik iesildîsies

    URL- labi mçs pagaidîsim

    Spçles rezultâts- URL komanda papisa kâ maziòie.. 😀

    Karoèe ja viòi saprot, ka nebaidâs no viòiem un viòi nejûtas droði- vai nupa visiem virsû 😀 vai mierîgi aiztîsies 😀

    #165734
    deivs001
    Participant

    usin kas tev baidas te?

    Nejau visi prot runat krieviski un nejau visiem ir ta drosme ta pïâpât pulkstnes 21:00. kad tumð ârâ.

    #165737
    shady
    Participant

    Quote:

    Daþi ieteikumi iz dzîves.


    Jopcik – kâ tu vçl dzîvs, ja tos 10 punktus esi izturçjis:D

    Nekâdas gâzenes – ar to var nonâkt kârtîgâ íezâ.

    1) Gâzes pistolei ir savi nosacîjumi – ne tâ pielietosi vai pats dabûsi gâzi acîs.

    2) Ja viòam bûs ierocis, viòð vnk tevi noðaus, jo nezinâs – vai tev gâzene vai îstâ – un viòam bûs taisnîba (tâpat kâ policists noðâva bçrnu ar rotaïu pistoli)

    #165739
    usins
    Participant

    Sâk izklausîties, ka drîz bûs normâls karð pret URl 😀

    Es piesakos :D:D

    Bet gâzeni gan man kâds aidosiet :D:D

    Blç nu gan- 1. alumînija likums- nestaigâ viens, ja nejûties droð un miers!!!

    #165741
    deivs001
    Participant

    Gadâs shady, gadâs. Un jâpiekrît vien ir par to gâzeni, jo pats var ribâs mazliet svina dabût. Man jau itka piesolîja, tik tagad jâgaida. 😀 Es tak dzîvojot viòu rajonâ utt.

    Usin a ko man darît, ka neîstâ laikâ sanâca iziet uz veikalu. Nav jau tâ, ka bail bûtu, bet sanâca bût neîstâ vietâ, neîstâ laikâ. Tas ar viss!

    #165743
    shady
    Participant

    Quote:

    Usin a ko man darît, ka neîstâ laikâ sanâca iziet uz veikalu. Nav jau tâ, ka bail bûtu, bet sanâca bût neîstâ vietâ, neîstâ laikâ. Tas ar viss!


    Iegâdâjies rotveileri – un neviens urla tev klât nenâks;)

    [img]https://www.theparadise.lv/Z-pasaule/Sunji/Bildes/rotis.JPG[/img]

    #165744
    deivs001
    Participant

    a man jau ir ðitâds:

    [img]https://best.oo.lv/bildes/images/25092Arcijs(4).JPG[/img]

    [img]https://best.oo.lv/bildes/images/779Arcijs(6).JPG[/img]

    [img]https://best.oo.lv/bildes/images/90139DSC00087.JPG[/img]

    Vienîgâ problçma, ka uz laukiem, jo pilsçtâ man negribas turçt suni, Vienkârðî zçl viòa.

    p.s.

    pret urlâm vajag pitbulu [img]https://idata.over-blog.com/0/29/63/89/pitbul.jpeg[/img]

    #165747
    usins
    Participant

    Es saku- samazini laiku ko pavadi pie kompiisha un saaaccilaat kaut vai taas pashas hanteles.. 😀

    Ieteicams 2 hanteles katra pa 10 kg kâ min – âtri uzkaèâsi rokas, un neviens negribçs smçrçties, ja redzçs, ka rokas kaèâtas- padomâs ka ej cîòas,un urlas ar nav tik stulbi lai sistos un zaudçtu

    P.S- Liela daa url un krievu trençjas vai nu bokðâ vai savâdâkâ cîòu veidda

    Es piem esmu gâjis karate, box 😀 apnika, bet paòçmienus mâku..:D ar to pietiek 🙂 tag tik jâsâk uzlabot fiziskais, skriet ar vajag, lai noíertu tos pretekïus vai arî miktu 😀 atkarîgi no situâcijas 😀

    #165749
    deivs001
    Participant

    Neuzskatu ka fiziskais man slikts, bet treniòi jau gan nenâktu par sliktu. Kâ nekâ katru gadu jau ir jaukie lauku darbi :D.

    Neesmu izstîdzçjis cîsiòð! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā