Par iereibu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Par iereibu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #165751
    usins
    Participant

    Wari kaut wai baïíus stibît, bet tu tik un tâ 100% neattîstîsi tos muskuïus, kuri domâti sitiena spçka asumam, âtrumam, tavi sitieni bûs lçnîgi un smagi, bet labâk ir daudz un spçcîgu sitienu pa korpusu, lai apjûk un tad beigâs viens pa íobi, bet vislabâk viens labs sitiens pa apakðþokli vai starp acîm 😀 tad ir autâ 😀

    P.S- Jâtaisa savs Fight Club :D:D

    #165754
    drunk_lizard
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Krievi piesçjâs?

    Mans manuâlis

    1. 18 gadi – iegâdâjies gâzes pistoli jebkurâ mednieku veikalâ un ielaid lodi kâdam.

    2. Atskaldîs tevi, iespçjams otreiz vairs neaiztiks

    3. Jo vairâk baidîsies, jo vairâk arî tev piesiesies

    4. Nerunâ latviski, kaut vai centies krieviski kaut ko mûldçt.

    5. Nedod naudu, jo redzçs, ka iedevi vienu reizi, tad arî otro reizi iedosi. Lai pâði òem, protams ja var.

    6. Ja dzîvo tavâ rajonâ – neej un nesûdzies policijai, savâc normâlus dþekus un pa vienam izskaldi

    7. Protams, ja tu esi sasists un vajadzîga medicîniskâ palîdzîba, nekavçjies un dodies uz slimnîcu.

    8. Ja krievi tev dzenâs pakaï, skrieni un dauzies kaut vai gar dzîvojamo mâju logiem, tas sacels nelielu trobeli un viòi pamuks.

    9. Ej kâdos paðaisardzîbas treniòos (bokss, utt…) tad arî varçsi cînîties kaut vai pret 2/3 cilvçkiem

    10. Labâk sçdi iekð best.oo.lv un nerâdies laukâ, protams ja negribi dabot no kâda pa galvu 😀 😀 😀


    muaaahhhhhhhhh

    siiks dolbaks….

    #165756
    shady
    Participant

    drunk_lizard – Sodien neesi labâ noskaòojumâ;)

    #165758
    usins
    Participant

    nu sk drunk_lizrd vnk pats neko nejçdz!!!! Newajag pârâk gudri runât ja! te ir tikai varianti..

    #165760
    melnakeda
    Participant

    njaa..kaadu laiku nebiju pie pc..paskatos visi kko runaa par urlam man ar kkas japasaka.. 😀

    es esmu metaalists un es biezhi saku naawi urlam.. 😀 bet es veel nereizi neesmu sakeeries nearvienu.. 😀

    tas par taam dreebem ..es ar esmu pamaniijis 😀 nike vai addidas izstraadajumi parasti staiga ar trenuskaam.. 😀

    par tiem sunjiem 🙂 man pasham majas ir rotvelers un vel pie vecmuteres nu ja es kkur ietu un man kads piesietos tad vinjam paliktu dazi caurumi pakalja 🙂 jo mans suns ir dresets un klausa uz komandam.. 🙂

    Aaa un Urlaam naawi

    #165762
    marr
    Participant

    es, piemçram, tuvâkajâ laikâ jebkuros apstâkïos izvairîtos no tâdiem cilvçkiem, jo kâ reizi pçdçjo nedçïu pavadîju slimnîcâ, lai iztaisnotu savu degunu 😀 Lauzts deguna kauls katrâ ziòâ ir pietiekams iemesls, lai kâdu laiku izvairîtos no tikðanâs ar svîtrainu treniòbikðu valkâtâjiem 😀

    p.s. un nç, manu degunu nesalauza treniòbiksçs tçrpts jaunietis :p

    #165764
    melnakeda
    Participant

    noperc taadu kartiigu íçdi nopeerc spaikus ko var uzvilkt uz pirkstiem savac kaadu barinju draugus un paskaldi vinjus .. 🙂

    #165766
    usins
    Participant

    Besî ârâ bandu kari..:( tiem nekad naw gals, un pçc tam izrâdâs, ka pats bija vainîgs un tagad vçl draugus sasita.. 🙁

    #165768
    melnakeda
    Participant

    :D:D nenu es jau nedomaaju bandu karus.. es domaaju lai vinsh atriebjas par to lauzto degunu un izlauzh vinjam locekli.. 🙂

    #165770
    usins
    Participant

    Un domâ ar to viss beigsies? Ja man kâds tagad ar baru ietu vursû es token to bara lîderi vismaz mçìinâtu sasist!

    #165772
    deivs001
    Participant

    marr wrote:

    […] Lauzts deguna kauls katrâ ziòâ ir pietiekams iemesls, lai kâdu laiku izvairîtos no tikðanâs ar svîtrainu treniòbikðu valkâtâjiem 😀 […]


    IR jau divu veidu cilvçki: 1) Nobîstas par pâri darîjumu, 2) Atriebjas kâdam citam no lîdzîgâ sociâlâ slâòa cilvçkiem vai arî ideâlâ gadîjumâ tieði tam paðam cielvçkam. Es neesmu par vardarbîbu, bet…

    melnakeda nejau vienmçr izbrauksi ar savie “spaikiem”. Pârâk daudz sadomâsies pats savâs ribâs var dabût savus spaikus un tas nav patîkami es domâju. Pietiekami sâpîgi jau ir pirkstu kaulus atsist, sliktâkajâ gadîjumâ salaust.

    #165774
    usins
    Participant

    Nu nezinu, aizstâvoties man vienalga, vai es atsitu tos pirkstus- þçloðos nâk dienâ 😀

    man nav jâbaidâs vai man bûs zilums utt.. 😀 Vajag sevi prast aizstaaveet!!! un pats biistamaakais ierocis esi tu pats 🙂

    #165776
    marr
    Participant

    FYI: degunu salauzu spçlçjot basketbolu, tâpçc nevainoju nevienu par to, ka tas tâ notika.

    Un par izvairîðanos pieminot doma bija – “negribçtos satikt, lai nebûtu iemesls pârbaudît viòu diplomâtijas spçjas” :p Jo ir smagas aizdomas, ka ðâdas spçjas viòiem nav.

    #165778
    usins
    Participant

    Diplomâtijas spçjas viòiem ira- sarunâs ka atdosi naudu un mobilu bez rubaka :D-sarunu ceïâ- par valodu neatbildot :D:D

    #165779
    samurajs
    Participant

    Vçl tâds zîmîgs variants: 1 apkodies urla nekad klât nesiesies, drîzâk ieraus asti pakaïâ. 2 urlas var pusaudzim atòemt mobilo… Kad urlu ir 5+, tikai tad viòi kïûst îstie varoòi… 😛

    #165781
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Vçl tâds zîmîgs variants: 1 apkodies urla nekad klât nesiesies, drîzâk ieraus asti pakaïâ. 2 urlas var pusaudzim atòemt mobilo… Kad urlu ir 5+, tikai tad viòi kïûst îstie varoòi… 😛

    NU tas atkarîgs no vecuma, un diennakts laika 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā