Parallels Desktop – divas pasaules ar Mac

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Parallels Desktop – divas pasaules ar Mac

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145695
    Faust
    Participant

    [imgl]https://img441.imageshack.us/img441/6688/macosx10321uf2.png[/imgl] Tagad ir iespēja aizmirst par sarežģīto izvēli – Mac ar tā pārāko dizainu un Windows ar tam piemītošo bagātīgo programmu klāstu. Tagad mēs varam dabūt abas operētājsistēmas uz viena datora: Mac OS X + Windows XP, vai pat Mac OS + prasīgā Windows Vista. Tas būtu lielisks dators, divas labas operētājsistēmas un daudz, daudz programmu…

    Jaunā programma Parallels Desktop ļauj vienlaicīgi darbināt abas OS, pie tam arī vienā logā.

    Vairākuzdevumu režīmu piemēri: rakstām E-pastu ar Outlook Express, vienlaicīgi rediģējot video ar Mac programmu iMovie vai arī strādājam ar Apple Mail un vienlaicīgi sekojam līdz hokeja mačam caur IE7.

    Fragments no Parallels Desktop apraksta mājaslapā:

    With Parallels Desktop for Mac, you can:

    * Run your favorite Mac and Windows applications at the same time without rebooting

    * Seamlessly connect to any network in both Mac OS and Windows using a shared network connection

    * Achieve a high level of performance for Windows on your Mac by leveraging Intel technology – an industry leading solution available on Parallels Software

    * Copy and paste items between your Mac desktop and your Windows desktop

    * Quickly create multiple virtual machines by using the new Parallels Installation Assistant

    * Create “Active” backups by using Parallels Desktop for Mac in conjunction with Parallels Compressor

    * Achieve optimal virtual machine performance and reduce disk space by 50% or more with the new Parallels Compressor

    Diemžēl Mac programmas nav freeware produkti, bet 15 dienu Parallels Desktop trial versiju var iegūt šeit: https://www.parallels.com/en/download/desktop/

    Pilna informācija un PDF manuāļi: https://www.parallels.com/en/

    Ekrānattēls:

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/67829paralells.jpg[/img]

    “Ja Jūs jebkad esat vēlējies izbaudīt divas pasaules, tad tagad Jūs to varat – ar Mac.”

    #166536
    usins
    Participant

    eee a MAC OS X nebija maksaas?? ja neee.. tad es saaku domaat, ka manaa PC atrdiisies veel viena vieta kaadai labai OS 😀

    #167336
    usins
    Participant

    eee a MAC OS X nebija maksaas?? ja neee.. tad es saaku domaat, ka manaa PC atrdiisies veel viena vieta kaadai labai OS 😀

    #166537
    shady
    Participant

    Mac OS nâk lîdzi ar visu Macu..jâ..tas ir maksas pasâkums, jo tu maskâ gan pa dzelþiem, gan software atbalstu.

    Bet, lai emulçtu OS X uz parastâ PC, tad tâ nemaz nav tik viegla padarîðana – cik nu dzirdçts no atsauksmçm.

    #167337
    shady
    Participant

    Mac OS nâk lîdzi ar visu Macu..jâ..tas ir maksas pasâkums, jo tu maskâ gan pa dzelþiem, gan software atbalstu.

    Bet, lai emulçtu OS X uz parastâ PC, tad tâ nemaz nav tik viegla padarîðana – cik nu dzirdçts no atsauksmçm.

    #166538
    Faust
    Participant

    Jâ, ðî ekskluzîvâ OS ir maksas, bet viòa ir TÂ VÇRTA. Lai gan ir tâda iespçja kâ melnais tirgus… :rofl:

    #167338
    Faust
    Participant

    Jâ, ðî ekskluzîvâ OS ir maksas, bet viòa ir TÂ VÇRTA. Lai gan ir tâda iespçja kâ melnais tirgus… :rofl:

    #166539
    usins
    Participant

    kopð aprîïa es 100% dziivoju legâli (kiber pasaulç), protams ja neskaita mâjâs… vçl joprojâm zagtais XP.. 😀

    #167339
    usins
    Participant

    kopð aprîïa es 100% dziivoju legâli (kiber pasaulç), protams ja neskaita mâjâs… vçl joprojâm zagtais XP.. 😀

    #166540
    Faust
    Participant

    Kopð kura aprîïa? Kopð pirmâ? 😀

    #167340
    Faust
    Participant

    Kopð kura aprîïa? Kopð pirmâ? 😀

    #166541
    usins
    Participant

    nu nee nopietni… uz MANA PC nav pilnîgi nevienas maksas OS!!!! Wiss ir 100% legaali!!!

    #167341
    usins
    Participant

    nu nee nopietni… uz MANA PC nav pilnîgi nevienas maksas OS!!!! Wiss ir 100% legaali!!!

    #166542
    fatduude
    Participant
    #167342
    fatduude
    Participant
    #166543
    Ogijs
    Participant

    Pats uz PC uzliku Mac OS X, vajag tikai procis ar SSE2 vai SSE3.

    #167343
    Ogijs
    Participant

    Pats uz PC uzliku Mac OS X, vajag tikai procis ar SSE2 vai SSE3.

    #166544
    usins
    Participant

    Ogijs wrote:

    Pats uz PC uzliku Mac OS X, vajag tikai procis ar SSE2 vai SSE3.

    Kâdi tie ir?? vari linku uz sarakstu iedot?

    #167344
    usins
    Participant

    Ogijs wrote:

    Pats uz PC uzliku Mac OS X, vajag tikai procis ar SSE2 vai SSE3.

    Kâdi tie ir?? vari linku uz sarakstu iedot?

    #166545
    fatduude
    Participant

    jopcik nu, tie nav legâli mac, kas liekas uz parastajiem pc!!! cik ta nu var!! tie ir krekotie tiger-x86. vienîgais legâlais veids kâ palaist mac uz pc ir iegâdâties paðu mac un sadabût emulatoru.

    bet ja nu es smagi kïûdos tad lûdzu: linku uz oficiâlu apstiprinâjumu ka ðâds mac-x86 ir oficiâli izlaists un cenu ðâdam produktam un kur to var iegâdâties!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā