Pērku dažādas datordaļas.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku dažādas datordaļas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162538
    janis84
    Participant

    Intresē neejoššsas datordaļas:

    Mātesplates: 1.10.-1.80. eiro.gab.

    laptopa plates: 4.80. eiro.gab.

    Cpu: 16-40. eiro.kg

    RAM: 15.50. eiro.kg

    Videokartes: 4. eiro.kg

    PSU: 0.20. eiro.gab.

    HDD: 0.30-0.50. eiro.gab.

    CD:0.10. eiro.gab.šš

    datori (veci vai neejošššsi): 2.50-3. eiro.gab.

    laptopi (veci vai neejoššsi):2.50-3. eiro.gab.

    #327882
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kārtējais uzpircējs, kurš vēlāk strādājošo notirgo eBay un pārējo otrreizējai pārstrādei tālāk pa lielākām cenām.

    #327883
    janis84
    Participant

    tad ludzu nodod tur pa tev vēlamām cenām.

    #327884
    janis84
    Participant

    tavai zināšanai neko eBay netirgoju. Gan jau ka pats tirgo uz vella paraušanu ja spēj tik tālu aizdomāties?

    Tā teikt … lābak neizteikšos.

    #327885
    3Dklucis
    Participant

    Ka jau minēju vis kas ejos vai neejos naxuj muserā…..

    Sesdien vesels/darbojos kompis ielidoj musera jo pentium4 kam vinu vaig….tik tikai, labi ka bija iekš vina sata hdd to pievaķ parejo naxuj…kautko tur ubaggrašoties tanu pisss…

    Sakrajusies cupa ar AGP videnem ejosas neejosas tas ar pisiis araa- expresenes lai veel pataupaas…°

    Korpusi nu jaa kaiminam vienu apsoliju lai pastkasti uztais…parejie naxuj, turpat kur parejie hlami

    #327886
    janis84
    Participant

    NU un? Ko man tagad darīt? Kāda jēga cept bij tādu komentu? kam no ta labak paliek ka tu musorā lidini? Lidini laimīgs, ja jau tev tas sagādā prieku.

    #327887
    janis84
    Participant

    Dzēst tad komentu.

    #327888
    3Dklucis
    Participant

    ko pluuti ,es ievietoju paredzēta atkritumu kastē”kas tu debiils esi lai man uzliek sodu par to ka neieliku kaste metajot blaks-galīgi nedapists bietē Taa dirssst ka tu te pat aukša dirši tik varētu ja es visu to huinu iemestu krūmos

    #327889
    Athlons
    Participant

    Latvānijas fŠrumu vidi ļoti raksturojoša diskusija… tā turpināt!…

    #327890
    usins
    Participant

    Nu Jums žēl, ka uzpērk? Ir ir, pārdodiet , ja vēlaties. nē, ejiet garām un nelasiet. Š itādi šmurguļi pieriebušies, viss liek jums uzvilkties. Nepatīk, ej garām, nevienu te nesit, ka būtu jāpalīdz…

    #327891
    janis84
    Participant

    Aj nu točna. Ja par atkritumu izvešanu jāmaksā. Tad es vēl piedāvajum pats savākt un vēl maksāju pa tiem atkritumiem. Jo ko tad citu tie datoriķi “ēd” ka tikai no tā vien pārtiek. cīgas un tik pieplakuši pie kastes un kas vecs to ārā.

    #327892
    3Dklucis
    Participant

    Ta es tev kundi sadabūju-Re šis tev ados savējos https://notepad.lv/forums/4704/mans-veco-datoru-muzejs/

    😀

    #327893
    E-500
    Participant

    Quote:

    laptopa plates: 4.80. eiro.gab.

    [..]

    laptopi (veci vai neejoššsi):2.50-3. eiro.gab.


    Kāpēc, veseli laptopi lētāki par platēm, tur taču vēl vis kaut kas iekšā. Vai arī tev tieši tās plates vajag?

    #327894
    darklight
    Participant

    Jāni, nevajag taču ielaisties diskusijā ar atsaldētiem idiotiem!

    #327895
    janis84
    Participant

    Es vairs šeit neko nekomentēšu. Visi piedāvājumi un jautājumi pm vai [email protected] ja vajag iedošu arī pm savu numuru tikai rakstiet.

    #327896
    3Dklucis
    Participant

    Code:

    pm vai [email protected] ja vajag iedošu arī pm savu numuru tikai rakstiet.


    Jā dod tik šurp -es pados tālak VID/iem:D!

    #327897
    janis84
    Participant

    3D klucis. Jaa kaa tad. Vidiem devejs.Kada tev dala gar to vispar? Tev nav ienacis prata ka ja ir lielaki apjomi tad par to ari norekinaties tiks ar vid?

    #327898
    ruukjis
    Participant

    1. Shameless bump, jo kaut ko taču vajadzēja iečiepstēt, lai pisness ietu.

    2. Tu runā ar kluci – viņam ir lilā niks nevis tāpēc, ka viņš būtu īpaši gudrs, taisni pretēji ar lilā nikiem šeit tiek apzīmēti trešie tēva dēli, troļļi jeb vienkārši klauni.

    #327899
    janis84
    Participant

    Ruukjis, nezināju. VienkāŠ—ši nekas jau mums cits nav galvā kā tikai sava kabata un vidi tālāk netiekam pa naudu.

    #327900
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Vēlreiz atgādinu – tu esi ēbrejs kurš pa kapeikām uzpērk strādājošu tehniku, lai tālāk to pārdotu dārgāk. Tev šeit nav īstā vieta kur uzturēties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā