Pērku dažādas datordaļas.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku dažādas datordaļas.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #327901
    ruukjis
    Participant

    Un tu esi analfabēts.

    #327902
    aoma
    Participant

    Kā tur bija tas pantiņš – nestrīdies ar idiotu? Š os divus tak neapklusināsi.

    #327903
    janis84
    Participant

    Meistars žēl, ka tu nemāki lasīt, ka es uzpērku neejošu tehniku vai vecu kura savu laiku nokalpojusi, es nesparotu no kurienes tāds sašutums?

    Lielāko daļu pa velti pieņem nolietotu elektrotehniku, te cilvēks jums naudu vēl pa lūžņie piedava, bet vēl baigais sašutums. Ir arī protams sapratīgi cilvēki, kuri saprot, ka tāda veca datortehnika nav izmetama, kur pagadās un vēl saņem par to atlīdzību, gluži normāli ir ka es pieņemu par noteiktām cenām.

    Bet šeit es sapratu ka šeit nav jēgas, te tikai visi domā kā izmest atkritumos veco tehniku kur pagadās, jo pa tādām “kapeikām” neiešot nekur vest, tad jau izmest labāk, jo nevienam tad tāpat nevajag to veco nolietoto datortehniku, bet tā vietā, lai saņemtu, kaut kādu naudu ņem un izmet.

    Pie tam baigi neapmierinātie un izgāž savu žulti par to, ka jums piedāvā par to veco datortehniku maksāt, bet redz tad, kad jums atbrauc pakaļ atkritumu izvedēji, kas prasa par lielāku konteineru papildus maksu, tad redz tur var maksāt un tie ir “labie”.

    Te nav jēgas, tāpēc tēmu vajadzētu slēgt un ne ar vienu šeit negribu diskutēt vairāk par to un te nebij vispār šī tēma, lai par diskutētu.

    #327904
    aoma
    Participant

    Tēmu nevajadzētu slēgt – pašam ir kādi 5 neejoši laptopi + lielās kastes + visādi printeri utt., no kuriem labprāt atbrīvotos, diemžēl ceļa izdevumi… Dzīvoju Pūres pagastā

    #327905
    janis84
    Participant

    aoma. Atsūti PM varbūt ko izdomātu. CIk daudz vēl kas ir bez laptopiem?

    #327906
    janis84
    Participant

    Iespējams ceļa izdevumi atmaksātos.

    #327907
    janis84
    Participant

    Nosutīju atbildes PM ar kontaktiem, nezinu vai saņem, pie nosūtītajām nav.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā