Pētam Nokia 5500 Sport

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Pētam Nokia 5500 Sport

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #167420
    samurajs
    Participant

    Telefons patiesi labs. Bet ko viòi tâ spieþ uz tâm GPRS klasçm? Man ir po… cik tas GPRS internets âtrs, datu pârraide notiek galvenokârt tikai caur Bluetooth vai USB.

    #166621
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Telefons patiesi labs. Bet ko viòi tâ spieþ uz tâm GPRS klasçm? Man ir po… cik tas GPRS internets âtrs, datu pârraide notiek galvenokârt tikai caur Bluetooth vai USB.

    Man ganm svarîgâk tas, cik âtri es varu e-pastu sûtît saòemt.. mms ar labi noder. Man kâdreiz bija siemens CX65 un tam es pieslçdzu visu kas bija iespçjasm ar neta lietâm. Bija baigi labi un âtri uzzinât jaunumus no pasta un datora.. 😀

    #167421
    usins
    Participant

    samurajs wrote:

    Telefons patiesi labs. Bet ko viòi tâ spieþ uz tâm GPRS klasçm? Man ir po… cik tas GPRS internets âtrs, datu pârraide notiek galvenokârt tikai caur Bluetooth vai USB.

    Man ganm svarîgâk tas, cik âtri es varu e-pastu sûtît saòemt.. mms ar labi noder. Man kâdreiz bija siemens CX65 un tam es pieslçdzu visu kas bija iespçjasm ar neta lietâm. Bija baigi labi un âtri uzzinât jaunumus no pasta un datora.. 😀

    #166622
    Devil
    Participant

    nu es neko sliktu par sho modeli newaru teikt!!!pasham arii ir!!!

    #167422
    Devil
    Participant

    nu es neko sliktu par sho modeli newaru teikt!!!pasham arii ir!!!

    #166623
    usins
    Participant

    Devil wrote:

    nu es neko sliktu par sho modeli newaru teikt!!!pasham arii ir!!!

    fox jau no tewis ar ietekmeejaas.. :rofl:

    #167423
    usins
    Participant

    Devil wrote:

    nu es neko sliktu par sho modeli newaru teikt!!!pasham arii ir!!!

    fox jau no tewis ar ietekmeejaas.. :rofl:

    #167424
    brivprac
    Participant

    a ko sakat par 5500 music? :ooo:

    #166624
    brivprac
    Participant

    a ko sakat par 5500 music? :ooo:

    #167425
    usins
    Participant

    brivprac wrote:

    a ko sakat par 5500 music? :ooo:


    https://www.dual.lv/lat/phones/nokia/index.php?2970

    #166625
    usins
    Participant

    brivprac wrote:

    a ko sakat par 5500 music? :ooo:


    https://www.dual.lv/lat/phones/nokia/index.php?2970

    #167426
    brivprac
    Participant

    usins wrote:

    brivprac wrote:

    a ko sakat par 5500 music? :ooo:


    https://www.dual.lv/lat/phones/nokia/index.php?2970

    apraksts jau zinâms un ir paspaidîts ar. bet vairâk interesç ko citi par viòu sak?

    cik saprotu tad atðíirîba ir tikai krâsâ un komplektâcijâ nâk lîdzi 512mb mini SD + maciòð?

    #166626
    brivprac
    Participant

    usins wrote:

    brivprac wrote:

    a ko sakat par 5500 music? :ooo:


    https://www.dual.lv/lat/phones/nokia/index.php?2970

    apraksts jau zinâms un ir paspaidîts ar. bet vairâk interesç ko citi par viòu sak?

    cik saprotu tad atðíirîba ir tikai krâsâ un komplektâcijâ nâk lîdzi 512mb mini SD + maciòð?

    #167427
    brivprac
    Participant

    tomçr nespçju atturçties un nopirku ðo noku, tikai music versiju, jauka jauka lietiòa, tikai pieskârien jûtîgâs komandas negrib darboties, un skaòas kvalitâte ir tikai apmierinoða uz orìinâlajâm austiòâ..

    #166627
    brivprac
    Participant

    tomçr nespçju atturçties un nopirku ðo noku, tikai music versiju, jauka jauka lietiòa, tikai pieskârien jûtîgâs komandas negrib darboties, un skaòas kvalitâte ir tikai apmierinoða uz orìinâlajâm austiòâ..

    #167428
    Foxsk8
    Participant

    Sveicam Nokia 5500 klubâ. Ja kaut kas interesç, droði raksti ðeit, vai forumâ pie mobilajiem.

    #166628
    Foxsk8
    Participant

    Sveicam Nokia 5500 klubâ. Ja kaut kas interesç, droði raksti ðeit, vai forumâ pie mobilajiem.

    #167429
    brivprac
    Participant

    viòam ir iespçjams uzinstalçt kko lîdzîgu gps,

    nepçrkot papildus GPS modulis LD-3W, visas instalâcijas ko novilku netâ priekð Symbian S60 nelîmâjas kopâ ar telefonu? :hmz:

    #166629
    brivprac
    Participant

    viòam ir iespçjams uzinstalçt kko lîdzîgu gps,

    nepçrkot papildus GPS modulis LD-3W, visas instalâcijas ko novilku netâ priekð Symbian S60 nelîmâjas kopâ ar telefonu? :hmz:

    #167430
    Ogijs
    Participant

    Ðitas labs telefons. Izkrita no kabatas 2. stâva balkonâ, uz betona nokrita, nekâ nenotika :]

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā