Problēma ar office 2010

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Problēma ar office 2010

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157299
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Ieslēdzot office word 2010 uzmetas tāds error un pēc pāris sekundēm izslēdzas words.Uz exel un pārējiem tāda nemetas tikai uz word.pārinstalēju office bet problēma nav pazudusi ..

    [img]https://www.bildites.lv/images/ztjqf19q7mwdaaczusyg.jpg[/img]

    #291080
    m_janis
    Participant

    Ko saka Event Viewer ? Problēma visiem, vai tikai atsevišķiem dokumentiem? Un jā – Office “pirkts” torrentos, vai oriģināls ?

    #291081
    Andron MacBeton
    Participant

    Libreoffice vajag lietot.

    #291082
    Nettwerk
    Participant

    MacBeton tu ir mud**s. Butu tada problema ar Libresi, tad pirstu ka vajag lietot StarOffice vai sazin ko veel kaadu BetonWordMc. Word vienmer ir sis error, pat ja vienkarsi atver tukshu, tas ir bez jebkadiem dokumentiem. Vai paradas neatkarigi no taa ka tu veido jaunu dokumentu vai papildini kadu. Palasi seit:https://social.technet.microsoft.com/Forums/nb-NO/word/thread/9acb3eaf-0b9b-452c-a1b0-88cad50b02f4

    #291083
    jurgenz
    Participant

    Man reiz līdzīgi simptomi bija. Gan šādi, gan reizēm startējās, bet nevarēja saglabāt. Problēma bija tāda, ka tas bija laptops un wordam kaut kas nepatika ar bluetoothu. Un tas bija jānahrenizē kkur pie worda settingiem.

    #291084
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bai neticās, kas zilzobs var traucēt/iespaidot M$Office.

    Es variāk sliecos uz “m_janis” domugājienu attiecībā uz Offisa izcelsmi. Gļukaina versija būs “nopirtka” torrentos. 😉

    #291085
    valters.vasilis
    Participant

    Google Drive vajag lietot.

    #291086
    Anonīms
    Neaktīvs

    … vai SkyDrive, kas nu kuram tuvāks.

    Vienīgi ir daudz mīnusu šiem bezmaksas on-line rīkiem – tie ir diezgan “pliki” (pivot teibeļus vai macros`us nepadarbināsi), bet ikdienas vajadzībām – der ar atliektiem galiem.

    #291087
    web33
    Participant

    Tāda pati versija stāv uz cita pc un tur viss kārtība – versiju par gļukainu office var atmest .

    #291088
    Anonīms
    Neaktīvs

    Mēģināšu pafilozofēt par tēmu:

    1) Dzelži tie nav – atmetam

    2) OS versijas (to apgraizījumi/ierobežojumi/atslēgtie serivis) vai citi softi, kas var traucēt – par maz informācijas, tapēc atmetam.

    3) “stāv uz cita pc ” – nav arguments, jo neticu ka tev ir 1:1 divas vienādas darbstacijas.

    Mans verdiskts/spriedelējums:

    a) atgriežamies pie: dabon citu Office 2010 instalāciju.

    b) pārinstalējam windu

    c) m_janis runāja, par Event Vieweri – pa retam, arī tur var atrast atbildes.

    P.S. a pupi labi…

    #291089
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    juregnz pareizi saka – visdrīzāk tas ir bluetooth, tiešāk sakot ofisa add-ons, kas sūta info uz zilzobi. Attiecīgi – jāatslēdz tas add-ons un viss.

    #291090
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja tā tiešām ir/būs – jauns know-how +1

    Pieņemu likmes:

    Zilzobs:kkas cits

    12:1

    Autor! – feeback`u studijā…

    #291091
    jurgenz
    Participant

    Tu neesi īpaši gudrs laikam.

    Win reinstall pie office gļukiem? 😉 😉 nopietni? 😉 😉

    Tas, ka tu nezini par bluetooth “Add-in” gļukiem, nenozīmē, ka tādi neeksistē (apmēram tā izklausās, ka tu tā domā).

    Autoram – https://answers.microsoft.com/en-us/office/forum/office_2010-word/word-2010-64-bit-crash-whenever-open-a-doc-or-docx/23ceac25-1e51-4faf-ad64-f20a3a8828bd

    #291092
    Anonīms
    Neaktīvs

    jurgenz! Nepārliecināji.

    OS reinstlal nekad nevienam nav kaitējis.

    Joprojām neticu “Word 2010 64 bit crash whenever open a doc or docx” un Jšu zilzobja gļukam.

    P.S. Par to vai gudrs, negudrs – ne Tev spriest. Interesē tikai un vienīgi Tavs problēmas risinājums.

    #291093
    Triggers
    Participant

    Betona tipiskā darba diena.

    1.zvans.

    Man te problēmas ar MS Office… Izmanto OfficeLibre !

    2.zvans

    Man te kompis nestartējas … Apple ir jālieto !

    3.zvans

    Mans Windows neatrod printeri … Linux jāliek !

    4.zvans

    Man mobilais bieži zaudē zonu … Ierīko Lattelekeom !

    #291094
    jurgenz
    Participant

    Jāni, lieta tāda, ja tu lasītu manu pirmo komentāru, kur es minēju, ka es pats personīgi esmu saskāries ar šo problēmu, nevis veicis minējumu, ka tāda problēma kaut kur meklējot googlē varētu eksistēt, tad varbūt varētu sākt ticēt, ne? Ja tev, piemēram, firefox nokrašotu adobe flash gļuku dēļ, tu arī pārinstelē windowsu,jo “tas taču nenāk par ļaunu”.? Man nepārinstelēts win7 stāv kopš 2009. gada oktobra un ar gļukiem tieku galā tos novēršot nevis pārinstelējot. Iztaisno rokas.

    #291095
    Anonīms
    Neaktīvs

    Puika. Rokas taisnoju 3x dienā, pieskatos ap 150 darbstaciju. Tevis piedāvātais risinājusm Office&Bluetooth ir tuvu tam, kas šodien notika stratosfērā. Es tikai piedāvāju variantus, a tu “makebetonēji”, sorry.

    #291096
    jurgenz
    Participant
    #291097
    Anonīms
    Neaktīvs

    Rīt uztaisīšu notepadiešu irckanālu ar cerberi – varbūt nepazudīsim tulkojumā, jo tava roka cauri galvai izskatās slikti, lai kādu taisnību aizstāvētu….

    #291098
    Perdams
    Participant

    Tukšpļūti, kurā vietā tu apkalpo tos 150 wrkstn?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā