PS3 laušana, svētie kari, visāda muldēšana, etc. :>

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles PS3 laušana, svētie kari, visāda muldēšana, etc. :>

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257230
    Kon
    Participant

    Nē nopietni, PC kā platforma smagi iesūkā, Es, kad biju sīks pumpains geimeris, ar pirmajām divām soņkām, ko tik nepārdzīvoju, bet uz datora tik fallout un CS iepatikās, gavno.

    #257231
    nevertell
    Participant

    Nemaz nav uzkrītoši.

    Labdien, jaunskungs, man lūdzu pāris tūkstošu PS3.

    Jums kādas spēles arī vajadzēs ?

    Nē, vispār, ja drīkst jautāt, lētāk nesanāk, ja es ņemu bez kontrolieriem ?

    #257232
    Crow
    Participant

    Diezgan dramatisks piemērs. Bet tāpēc jau teicu “hvz”! Varbūt būsi ievērojis, ka citos gadījumos esmu 100% pārliecināts par savu taisnību, bet šajā nē? Pierunāji, padodos! :p

    KoJan, brīnišķīgs dzīvesstāstc! Padalīšos ar savējo, publikai par prieku un asarām:

    Pats uzaugu, šaudīdams pīles & shit uz žilitona un pirmajos pumpainības gados dzenāju pirmo soņku. Viss, ko varēja dabūt tirgū vai no čomiem, bija kruts, šķirots tika maz, emocijas sita augstu Vilni, Vilnis bija dusmīgs. Otro personīgā īpašumā dzenāt “nepaspēju”, man sākās PC ēra. Atpakaļ pie konsolēm kaut kā nevelk. Nu ja piķis no d*rsas kristu, tad dažu ekskluzīvu dēļ tāpat iegādātu gan x-kasti, gan PS3… Ace Combat, Gran Turismo, Forza, Alan Wake varbūt.

    Daudz smirdošas whiskas ir uz visām platformām. Man uz PC pilnīgi pietiek ar to labumu, kas ir – minētais Caurkritis, GTA + modings, ne-japāņu RPG. Pēdējās uz konsolēm ir konkrēts retums.

    [spoil]Un uz CS pakritu tikai tad, kad augstākajā mācību iestādē lekcijas izrādījās vēl lielāks gavno. Pirms tam, tāpat kā tagad, lamāju visus cē-es-šņikus par pokēm un lohiem :>[/spoil]

    Un, protams, PC superīgā fīča – pati vienkāršākā pieeja “patestēšanai, vai man patiks [līdz esmu divreiz izgājis un apnīk]”. :lala:

    #257233
    Kon
    Participant

    Crow paldies par flashback 😛 https://www.youtube.com/watch?v=ViosXXjybuQ

    btw trešā spēle, ko spēlēju uz pirmās :>

    2. gran turismo nāca pirmajai līdzi, ideāla spēle. Caurkrits .. power armor + plasma rifle = virtual orgasm (P.S Trešo Esmu spēlējis tikai kādu stundu, paša dators nevelk :))

    #257234
    nevertell
    Participant

    Ko jūs tajā caurkritī esat ieraudzījuši, man nekad nesaprast.

    #257235
    Kon
    Participant

    Man vislabāk patika tas, ka spēle ir tik nelineāra, ka Tu pat vari uzlikt mīksto uz galveno spēles kvestu tā vietā tirgojot vergus, špricējot psycho kā arī dedzinot bērnus un citus NPC :>

    #257236
    Crow
    Participant

    😀

    #257237
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Wuu: Naē, LAN ir kruc, to var spēlēt ģimenes lokā, klusi, pie kamīna, kā tur tālāk bija. Pārējie MP vienādi tizli :devil:


    Beidz locīties! Esmu šogad nopircis Bad Company 2, Modern Warfare 2, Starcraft 2, Medal of Honor, Black Ops, Mass Effect 2 un Need for Speed: hot perShit + papildus DLC. Varu tev pateikt , no lana tur nav ne smakas. Konsules FTW, tādā ziņā.

    Vienīgā spēle šogad ko uz PC ir jautri spēlēt divatā ir Tomb Rider. Bet tāpat ir jāiegādājas divi Xbox 360 jostiki lai varētu spēlēt normāli. Bet ar Allu, aiziet uz nebēdu. Izņirgties var pa pilnu programmu :>

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=E9eV4XXPsLU[/youtube]

    EDIT: Ups aizmirsu par vienu citu uber spēli! Kā tā varēju…

    Iesaku visiem! https://store.steampowered.com/app/18040/

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7Qbwa4Pgm7E[/youtube]

    #257238
    nevertell
    Participant

    Wuškin, tu esi iegādājies ļoti daudz mēslu maisā. Ar to arī tevi apsveicu, jo tagad tādus pašus mēslus turpinās taisīt.

    #257239
    deivs001
    Participant

    Piles medit ir klasika 🙂

    #257240
    Creep
    Participant

    Vienigā spēle, ko man ir paticis spēlēt onlainā nevis ģimenes/draugu lokā ir quake live. Tā vispār šūteri neiet pie sirds bet nu ir dažas spēles, kas ir tīri okei. Un wuškin: lara croft and the guardian of light ir pieejams gan priekš konsulēm, gan priekš datora. Un abos variantos ir dabonams arī nelegālā bezmaksas ceļā. Un no online tur, cik man zināms, nav ne smakas, tiesa pati spēle brīnišķīga. Pašam kā xbox 360 īpašniekam, tiri labi patīk forza un dažāda veida beat-em up spēles (piemēram Castlevania – lord of shadows un Devil may cry 4). Lai ari kompis ir |+/- spējīgs darbināt jaunās spēles, tomēr tīri sen to nav darījis. Vienīgais, kas uz šamā tiek rukāts no spēlītēm ir tieši SEGA spēles (piemēram micro machines un battletoads). Anyway, stāsta morāle, vairumā gadījumu multilayer, kas nav pazīstamo lokā, smird pa nopietno. To pašu quake ir daudz jautrāk spēlēt paziņu lokā.

    #257241
    Evers
    Participant

    Nesen nopirku Team Fotress 2, nenožēloju, nav pazīstamo tur, bet komandas darbam tur ir diezgan liela nozīme, vismaz salīdzinot ar CS, tāpēc arī liekas interesanti…pagaidām.

    #257242
    nevertell
    Participant

    TF2 ir viena no 5 spēlēm, ko es šogad nopirku.

    #257243
    Creep
    Participant

    Tiešām tas team fortress tik labs? Skatos, ka iekš game.co.uk oranžā bundža maksā 10 mārciņas, iespējams, ka tiešām varbut varētu ieķert… Ja man patīk quake, patiks ari TF? Kā ar straf jumpingu un rocket jumpingu? Cik dzirdēts, tur ari tādi esot…

    #257244
    Crow
    Participant

    Man tā besī tie plastilīna cilvēķeļi, mhhh 😀

    #257245
    usins
    Participant

    teikšu tā, pleisis smuki noder, lai kaut ko lauztu vaļā, jo vairāki ps3 kopā sniedz mizlonīgu jaudu, daudz lielāku, nekā PC par tādām pašām izmaksām. Tapēc būs daudzi, kuri priecāsies dabūt atlauztu PS3 un veikt sarežģītus aprēķinus, piemēram kā Folding @ home (viņiem protams ir sava app priekš PS)

    #257246
    Evers
    Participant

    Creep wrote:

    Tiešām tas team fortress tik labs? Skatos, ka iekš game.co.uk oranžā bundža maksā 10 mārciņas, iespējams, ka tiešām varbut varētu ieķert… Ja man patīk quake, patiks ari TF? Kā ar straf jumpingu un rocket jumpingu? Cik dzirdēts, tur ari tādi esot…

    Nu man Quake nepatīk, pārāk straujš un haotisks, lai gan, ja tā padomā, TF2 ar nav nekāds lēnais, domāju, ka tev patiktu. Jā, tur var ar Soldier klasi taisīt raķešlēcienu un ar Demoman granātlēcienu, dažiem tas padodas makten labi, un man tas kaitina 😀

    Es tev ieteiktu naski nopirkt caur Steam, uz svētkiem atsevišķs TF2 maksā nieka 3.75 Eiro, es pirku bez atlaidēm. Pilns Orange Box maksā ar atlaidi – 11.49 eirikus.

    #257247
    nevertell
    Participant

    F@H jau ir uz natīvi ps3, tur, kur viņus izmantoja klāsteros, nevienam neintresē par psn un spēlīšu spēlēšanu, tapēc tur jau nav “OtherOS” atslēgts.

    #257248
    rasty
    Participant

    Mazliet par temu, bet ari tomer off-topic. Sanaca (likas rokas) netisam uzlikt psp phat oficialo sistemu. Kads riga var pa kadiem 5-10ls atkodet un paradit ka tas jadara?

    #257249
    nevertell
    Participant

    Biolatā ar šito ņemās, cik dzirdēts, tad tas atrodās Bērnu pasaulē. Es gan domāju, ka ar gūgli un rokām var visu izdarīt par brīvu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā