SSD Diska izvēle laptopam.

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) SSD Diska izvēle laptopam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157316
    Nettwerk
    Participant

    Laba diena biedriem. Jautājums nav sarežģīts, bet gan prasa esošo SSD diska lietotāja viedokļus, vai plašāku informāciju. Tad nu lasot pa interneta plašumiem vairākos portālos nelabprāt iesaka OCZ ražotāja diskus. Bet pameklējot vēl tiek ieteikts Intel un Samsung ražotie. Tātad esmu apstājies pie šādiem modeļiem:

    Intel 330 Series 120Gb 2.5″ (Cena 74.99): https://www.amazon.co.uk/Intel-Series-120GB-Solid-State/dp/B007P3RMLU/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1350402594&sr=8-1

    Un otrs ir Samsung SSD 830 2.5″ SATA III 128Gb (Cena 84.96): https://www.amazon.co.uk/Samsung-2-5inch-Desktop-Accessory-Norton/dp/B005OK6VTA/ref=sr_1_17?ie=UTF8&qid=1350402760&sr=8-17

    Kam ir pieredze lūgums padalīties ar informāciju. Protams atvērts viedoklis arī no citu ražŠtāju SSD lietotājiem.

    #291239
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ir laba pieredze ar Intel 500`o un 300`o sēriju.

    Ir sliktāka pieredze ar OCZ.

    btw, tevis izvēlēto Intel modelīti var dabūt pa kapeiku lētāk te pat LV. + tur shippingu var pieskaitīt.

    #291240
    Willis
    Participant

    🙂 Esi mierīgs, vajag tikai ienākt šeit un pirkt nevis caur eBay.com , bet caur eBay.DE un viss būs bumbās, bez nekādiem šipingiem !

    (par kurām bumbām Wuu ir domājis 🙂 )

    #291241
    Nettwerk
    Participant

    Tā kā esmu UK, tad man piegāde neko nemaksā, tāpēc neiespringstu uz to. Es primāri iepērkos amazon jo garantija tur būs, otrkārt iespēja tikt apkrāptam ir par 90% mazāka kā ebay.

    #291242
    Willis
    Participant

    Atsūti ASUS Xonar DX audiokarti pa normālu cenu kā LV (~45.Ls.), 🙂 es samaksāšu !

    #291243
    ruukjis
    Participant

    SandForce bāzētajiem SSD ir problēmas ar Trimu, respektīvi tie ir ātri tikai līdz pirmajai pierakstīšanas reizei, pēc tam viņu ātrums krītas un pēc Trima atjaunojas tikai uz 80%. Tāpēc es ieteiktu ņemt to pašu Samsung, tas šobrīd pēc testiem ir otrajā vietā (uz reiz aiz Corsair performance Pro).

    #291244
    shadow118
    Participant

    Es arī domāju pirkt SSD, kādas ir atsauksmes par Kingston HyperX? un vispār par Kingston kā tādu?

    #291245
    Willis
    Participant

    Ja reiz runa ir par SSD diskiem, es arī iebāzīšos ar savu jautājumu, draugam ir kompis ar līdzīgiem dzelžiem kā manējais, tikai mazliet vecāku CPU, Gigabyte plati un viņš lieto Windows 7 32 Bit OS, ja viņš ieliks teiksim Kingston Hyper X 3K, 120GB pa 73,63.Ls, viņa spēļu dators ies ātrāk ?

    Vispār jau budžets ir max.70.Ls, +73 ir ar domu ka citās bodēs varēs nopirkt lētāk .

    #291246
    shadow118
    Participant

    Salidzini.lv lētākais – 65Ls, un tas vēl ir ar 3.5 kit (HyperX rakstās kopā)

    #291247
    Willis
    Participant

    Quote:

    HyperX rakstās kopā

    Pareizi, rakstās kopā, 5 .

    #291248
    ruukjis
    Participant

    Kingston HyperX nav nekas īpašs, starp modernajiem SSD diezgan viduvējs un arī bāzēts uz nelaimīgā SandForce.

    =>Willis

    Ko nozīmē “dators ies ātrāk”? Ja tu domā vai spēlēm pacelsies FPS, tad atbilde ir nē. Ielādes laiki, programmu stratēšanās, respektīvi viss kas saistīts ar lasīšanu no cietā paātrināsies.

    #291249
    Willis
    Participant

    Tas ka lasīs visu no cietā diska it kā te pat forumā jau bija izrunāts agrāk, taču ja ir uzinstalētas vairākas spēles smagas spēles, SSD pavilks nolasīt arī tās ?

    Ir dažas spēles kuras aizņem ap 20Gb …

    #291250
    ruukjis
    Participant

    Kāpēc lai nepavilktu? Tieši lasīšana, (gan paralēlā lasīšana, gan lasīšanas ātrums) ir SSD stiprā puse.

    #291251
    shadow118
    Participant

    Bet no lētā gala jau visi būs uz SandForce bāzēti, ne? Un kā ir, ja salīdzina HyperX ar V200+?

    Un vēl jautājums – no cik sākas tādi, kas skaitās virs “diezgan viduvēja”? (nu, piemēram, 120 gb variantā)

    #291252
    Willis
    Participant

    Vienkārši man bija šaubas, ka ātrāk atver programmas OK, taču spēlē ir n-tās reizes pilnāka ar skaņas specefektiem, krāsām utt. .

    🙂 Vairāk jautājumu nav !

    #291253
    Nettwerk
    Participant

    Esmu nu nāku pie jums atkal, bet jau ar citu/iem jautājumiem. Esmu nu iegādājies SSD un viss jau darbojas, tad jautājums sekojoš, kā pareizi sagatavot disku darbam, tas būtu lai disks vienmēr darbotos tik pat labi kā sākumā. Vai vispār ir nepieciešams optimizēt Windows atslēdzot servisus, tikai diska dēļ. Vai tomēr nav tas nepieciešams un windows pats prot labi optimizēt diska darbību.

    #291254
    Ceplis
    Participant

    Ja Win7, tad pamatlietas tas pats māk sakārtot.

    Bet te – https://www.lancelhoff.com/tweak-to-optimize-ssd-performance/ – un te – https://thessdreview.com/ssd-guides/optimization-guides/the-ssd-optimization-guide-2/ – var palasīties par pārējām lietām (protams, tam visam pieejot apdomīgi un kritiski).

    Diska defragmentāciju atslēdzot viennozīmīgi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā