Tava tālruņa «firmware»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Tava tālruņa «firmware»

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #286188
    Gustins
    Participant

    HTC One X ar oriģinālo ICS – nesaskatu pilnīgi nekādu jēgu kautko mainīt 😉

    #286189
    system32
    Participant

    [img]https://webtrax.hu/myfacewhen/faces/lineart-memes/you-dont-say.jpg[/img]

    Tev telefons ir viens no jaunākajiem, un tur toč nevajag neko mainīt, protams, tad jau redzēs, kāds būs Android 5.

    #286190
    rizhee
    Participant

    nu diez vai būs drošāk, jo ne velti defaultā ir S-OFF…

    #286191
    Anonīms
    Neaktīvs

    6. – es nezinu kāds OS ir vecajām krāsainajām nokia 😀

    #286192
    Nettwerk
    Participant

    Aldis, ieteiktu iepaziities siikaak ar jailbreak buutiibu un tad rakstiit.

    #286193
    msh
    Participant

    Siemens M55 ar 11. firmwari. Nesen bija daži jauki modi, bet tā kā tie tika turēti aizdomās pie mobja izslēgšanās, pagājušonakt uzflašoju oriģinālu, vienīgi izlaboju klaviatūras izkārtojumu.

    #286194
    Athlons
    Participant

    līdzsvaram arī iespamošu…

    MeeGo, ka apdeitots uz 1.2… 😀

    #286195
    BERILS
    Participant

    kas tev tas par telefonu? visulaiku OC uz 1.2Ghz 😀 vecīt tu kautko pīpā , kā Jaunzems saka… App2SD fak a wat? EXT4….

    Ja tu bootloaderi nositi 3 reizes , vai tiešām tu esi radīts šim priekam 😀 ?

    #286196
    BERILS
    Participant

    HTC Liktenis (G7) iepriekš runnymede , bet tomēr 3.5 sense ir pārāk smags , un tagad sēžu uz insertcoin 2.1+3.0 sense . Esmu tīri apmierināts , tikai žēl ka led me know nestrādā.

    #286197
    vrt56
    Participant

    Lietoju sava telefona modeļa jaunāko, bet kura nav domāta priekš tieši mana telefona. Nenāca pie updeitiem, ar roku uzliku

    Symbian v 40.0.002, modelis Nokia X6

    #286198
    aoma
    Participant

    Pirms Monako GP neiespamot nav manā garā, vismaz 2 kastēm alus liktenis ir skaidrs 🙂

    Nav man telefona, kuram, cik saprotu, tik vienkārši var mainīt firmware, Nokia Classic 6303i, labāku man arī nevajag, savas funkcijas pilda ideāli.

    #286199
    Ralfie
    Participant

    Lietoju apgraizītu, nedaudz modificētu Slim ICS romu, tie kam SGS – sapratīs, kas tas ir par mežoni 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā