Teamviewer lai lietotājs nemana

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Teamviewer lai lietotājs nemana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149831
    quizzical
    Participant

    Teamvieweram ir tāda iespēja, lai varēu pieslēgties, bet lietotājs to nemana?

    #215679
    Andress
    Participant

    Nesapņo…

    #215680
    reGative
    Participant

    njaa, redzams quizzical ir kāds ienaidnieks… Nekas, atnāc ciemos, pa kluso piesedies pie kompja un izdari savas lietiņas… 😀

    Bet ja nopietni, tad es arī izmantoju šo programmu, bet par tādu iespēju neesmu lietas kursā. Ja vēlāk kkur atrodu tādu iespēju, tā uzreiz ziņošu. Bet diezvai būs tāda iespēja.

    #215681
    quizzical
    Participant

    Radminam vareeja taa pievienoties, bet tas ir maksas. vajag tipo lai darbiniekus kontroleetu 🙂

    #215682
    Evers
    Participant

    quizzical, tam jau ir paredzētas citas programmas, zināju vienu labu, bet aizmirsu nosaukumu, ar kuru var ļoti ērti monitorēt un pie vajadzības kontrolēt visus datorus.

    #215683
    Wuu
    Participant

    quizzical wrote:

    Radminam vareeja taa pievienoties, bet tas ir maksas. vajag tipo lai darbiniekus kontroleetu 🙂


    Ļoti,ļoti nesmuki… Ja es uzzinātu ka kāds man ko tādu dara es viņam visu ģīmi izdauzītu, bez jautājumiem!

    #215684
    Sandris73
    Participant

    Ir specialas hakeru programmas, kas paredzetas lai var pieslegties citam datoram. Un to cilveks pat nepamanis. Tikai programmas nosaukumu neatceros.

    #215685
    TokRa
    Participant

    Vajadzēs vienu PC ar ārējo IP adresi, kurā jāuzstutē VPN serviss, kaut vai prastais pptpd.

    Darbinieku datoros veidojam automātisko savienojumu līdz vpn serverim, tādējādi iegūstot iespēju piekļūt pa tiešo darbiniekam datoram neatkarīgi no IP adreses, pat ja tā mainās un ir pelēkā.

    Turpat darbalopiņu datoros uzliekam nepieciešamo funkcionālitāti nodrošinošo softu: vnc, terminal servisus, ftp… ko vien vajag.

    Var iztikt arī bez teamviewer.

    #215686
    quizzical
    Participant

    Nu, vajadzēs iztikt bez VPN, jo to jau vajag tikai lokālajā tīklā. Laikam būs vien jāpaliek pie tā paša Radmin.

    #215687
    ob1
    Participant

    Kādreiz šitādu prikolu ar VPN izpildīju – users bija nesaprašanā – kāpēc pele pati no sevis skraida pa ekrānu.

    😀

    #215688
    drunk_lizard
    Participant

    Sandris73 wrote:

    Ir specialas hakeru programmas, kas paredzetas lai var pieslegties citam datoram. Un to cilveks pat nepamanis. Tikai programmas nosaukumu neatceros.


    kaads veertiigs padoms!!!

    iesaku sjo briiniskji advanceeto lietotaaju nekaveejoties paaugstinaatr par saita headadminu!!

    #215689
    Eric
    Participant

    Sandris73 wrote:

    Ir specialas hakeru programmas, kas paredzetas lai var pieslegties citam datoram. Un to cilveks pat nepamanis. Tikai programmas nosaukumu neatceros.


    Sandris pazaudējis savu filmu kolekciju un tagad kļuvis par IT entuziastu?? 😀 😀 😀 😀 😀

    Vispār jau algot cilvēku, kas no 9:00 – 17:00 skatās uz pirkstiem pārējiem varētu sanākt dārgāk nekā pieciest, ka darbinieki browsē dr.lv + delfi ziņas darba laikā. Ar atsevišķu indivīdu pārmērīgu vēlmi draugoties var cīnīties ar administratīvām metodēm.

    Atceros, ka kādā forumā lasīju par stāstu iz dzīves, kurā vadība izvēlējās nevis bloķēt “nevēlamās” lapas, bet gan balstoties uz prokša logfailiem atvilkt no algas draugos nosēdēto laiku. :lala:

    #215690
    Mr.Death
    Participant

    73 gadiigo Sandri par prezidentu! :>

    #215691
    Kon
    Participant

    Indīgā Īve

    #215692
    ob1
    Participant

    Par darbinieku kontrolēšanu – ja vien šamējie darba kompi neizmanto torentiem (tā, ka sēdina tīklu), tad lai jau iet tajos draugos… vajag arī kādu atslodzi, lai darbotos produktīvi…

    Ja jau darba devējs rēķina tās minūtes, kas aiziet uz draugu apmeklējumu, kāpēc nesāk ar kompju optimizēšanu? Samērā viegli var izrēķināt, ka neoptimizēts kompis dienā piebremzējot rada aptuveni 10 minūtes gaidīšanas laiku (bieži vien pat vairāk). Kad saskaita cik laika (naudas) tiek patērēts gadā, tad sanāk visai apaļas summas…

    Š o argumentu par kompja bremzēšanu, savukārt var izmantot, lai izsistu no bosa niknāku dzelzi. Manējais boss žmiedzās uz kārtīgu dzelzi, bet ,kad es viņam piestādīju aprēķinu par to cik izmaksā laiks, ko es pavadīšu gaidot uz kompi, bez vārda runas dabūju jaunu kompi ar SSD.

    😀

    #215693
    Wuu
    Participant

    Es šodien izkrāpu 120Ls, darba vajadzībām 😀

    #215694
    Sandris73
    Participant

    Kapec jus uzreiz man brukat virsu. Forumi ir paredzeti lai viens otram palidzetu ar savam zinasanam. Es centos pastastit ka ir tadas programmas. Ir tadi hakeri kas jums smejeiem pasiem datora varetu ieiet un ielaist virusu. Man darba pat ir viens tads kurs sataisit mak visadus brinumus. A jus “profini” smejaties.

    #215695
    WerNeo
    Participant

    Administrācija? Es drīkstu pajokoties nedaudz?

    #215696
    Wuu
    Participant

    Sandris73 wrote:

    Kapec jus uzreiz man brukat virsu. Forumi ir paredzeti lai viens otram palidzetu ar savam zinasanam. Es centos pastastit ka ir tadas programmas. Ir tadi hakeri kas jums smejeiem pasiem datora varetu ieiet un ielaist virusu. Man darba pat ir viens tads kurs sataisit mak visadus brinumus. A jus “profini” smejaties.


    Varbūt lai tas “Hazors” sataisa tev vismaz tādu “brīnumu” kā garumzīmes 😀

    #215697
    neitrons
    Participant

    Sandris73 wrote:

    Kapec jus uzreiz man brukat virsu. Forumi ir paredzeti lai viens otram palidzetu ar savam zinasanam. Es centos pastastit ka ir tadas programmas. Ir tadi hakeri kas jums smejeiem pasiem datora varetu ieiet un ielaist virusu. Man darba pat ir viens tads kurs sataisit mak visadus brinumus. A jus “profini” smejaties.


    olallā dritvaimao šitajiem sīkajiem h4k3riem jau darbs ir? this is Latvia 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā