Teamviewer lai lietotājs nemana

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Teamviewer lai lietotājs nemana

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215698
    TokRa
    Participant

    Darbā ir jāstrādā !

    #215699
    drunk_lizard
    Participant

    kapeec?

    #215700
    Mr.Death
    Participant

    Sandris73 wrote:

    Kapec jus uzreiz man brukat virsu. Forumi ir paredzeti lai viens otram palidzetu ar savam zinasanam. Es centos pastastit ka ir tadas programmas. Ir tadi hakeri kas jums smejeiem pasiem datora varetu ieiet un ielaist virusu. Man darba pat ir viens tads kurs sataisit mak visadus brinumus. A jus “profini” smejaties.

    HahahahaHAahahahaHahahahaha! :> Jaa un man maajaas skapii ir pasleepusies arii melnaa daama. Es vinju katru vakaru no taa izvelku un piepuusju. :>

    #215701
    TokRa
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    kapeec?


    Lai būtu, no kā šai stulbajai valstij nodokļus maksāt.

    #215702
    iKey
    Participant

    tur ir jāmāk rīkoties ar programmatūras caurumiem, lai ielīstu kāda kompī viņam nemanot

    #215703
    linx
    Participant

    Mr.Death wrote:


    HahahahaHAahahahaHahahahaha! :> Jaa un man maajaas skapii ir pasleepusies arii melnaa daama. Es vinju katru vakaru no taa izvelku un piepuusju. :>

    Lūk tie ir zelta vārdi 😀 .. es tev quizzical pastāstīšu kā izkontrolēt darbiniekus – un tātad, visefektīvākais līdzeklis būtu iet un paskatīties vai nesēž draugos un kā ieraugi, tā ar “es es es er” laika skolas metodēm.. paņem ar lineālu un pa pirkstiņiem uzšauj 😀

    #215704
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    paņem ar lineālu un pa pirkstiņiem uzšauj

    ar husvarnieku nozaagjeet un pautus piesiet pie cpu ventilatora :>

    #215705
    linx
    Participant

    Mr.Death wrote:

    ar husvarnieku nozaagjeet un pautus piesiet pie cpu ventilatora :>

    Un ja nu džedaju māsters būs pirms tam ticis pie to datoru optimizēšanas un nogriezis pusjaudu ventilatoriem? Ventilatori nespēs iegriez tādu “kravu” 😀

    #215706
    iKey
    Participant

    Uztaisat principu līdzīgu šim :devil:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=D28FkfJiauk[/youtube]

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā