Viedokļi: Ūdenspīpes.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Viedokļi: Ūdenspīpes.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145980
    normis_161
    Participant

    Gribēju zināt kā ir jūsu attieksme pret ūdenspīpēm. Vai jūs lietojat tās, kā arī jā, tad ar ko, bet ja vispār nē, tad gribētos zināt kāpēc.

    Š eit ir divi raksti par ūdenspīpēm, precīzāk, par to kaitīgumu:

    1. https://www.udenspipes.lv/kaitigums.htm

    2. https://www.apollo.lv/portal/life/32/articles/84197

    #170179
    deivs001
    Participant

    Nelieoju. Laikam jau tikai principa pēc, jo ja to lietotu reizi mēnesī gan jau ka nebūtu daudz kaitīgāk kā dzīvot.

    #170180
    usins
    Participant

    kādreiz pīpēju, bet tagad paldies nē- atmetu :D.

    #170181
    shady
    Participant

    Hms…interesanti raksti…

    #170182
    normis_161
    Participant

    Un kāds ir tavs viedoklis par ūdenspīpēm shady?

    #170183
    shady
    Participant

    Neesmu lietojis..

    Nu nez..līdz šim esmu dzirdejis, ka kaitīga nav, bet tagad? hms..

    #170184
    azazul
    Participant
    #170185
    rajah
    Participant

    bet kad tāds zelta mantas lietotājs uzpūš savu zelta elpu virsū :grr:

    #170186
    normis_161
    Participant

    Izskatās, ka tev rahaj ir negatīva attieksme pret to?

    p.s. Būtu labi ja nākošās atbildes būtu garākas nekā viens teikums… 😀

    #170187
    osh
    Participant

    Esmu aktīvs cigarešu smēķētājs, bet šitās ūdenspīpes es pasūtu 3 mājas tālāk.

    Manuprāt, tās figņas domātas, lai cilvēki varētu pastilot un sajusties baigi kruti. Ja pīpē, tad pīpē. Ja nepīpē, tad nahren nesmēķētājam vajadzīga kaut kāda ūdenspīpe? Es šeit redzu tikai izrādīšanos.

    #170188
    samurajs
    Participant

    Man pietiek ar cigaretēm, nekādus papildus indēkļus nevajag. Apzinoties, cik tas ir kaitīgi, iesaku visiem: ja neesi sācis – nesāc! :die:

    #170189
    zhagis
    Participant

    azazul wrote:

    Pipe’s i zelta manta [img]https://fc02.deviantart.com/fs12/i/2006/274/4/b/_headbanger__by_zacthetoad.gif[/img]

    Jā jā!Vot sekcijā es to verķi točna noliktu.Bet vālēt ākstu ar to padumjo uzparikti nekad netaisos.Neatzīstu cigārus,parastās pīpes.

    Lai netraucētu citiem līdzcilvēkiem uzvelku parasto cigareti,un man ar to pietiek.

    Kas grib-var dzīt miļķi ar ūdens pīpēm.Varbūt kādam atkal kārtējāis modes kliedziens.Tad tik uz priekšu:)

    Autor!

    Tāda nu ir mana atiesme par tēmu.

    #170190
    Loading
    Participant

    Protams, ka man negatīva attieksme. Kursa biedri jau zin….

    Kādēļ? Kādēļ sevi speciāli bendēt? Kaifs jau nekāds nerodās, vienīgais uz brīdi jūtamies krutie pacani. Stilīgie pacani. Pēc pāris reizēm sāksies atkarība.

    Naudiņas ilgāk makā turās. Nevajag tik bieži drēbes mazgāt. Nav jākaunās ar kādu cilvēku runājot. Autobusā nav jākaunās, ka drēbes smird.

    Smēķējot mēz nogalinam līdzcilvēkus. Pasīvā smēķēšana 🙂 Olē… Odoils uzvar!

    #170191
    normis_161
    Participant

    Manuprāt, kādreiz jau var uzpīpēt ūndespīpi, piemēram, kaut kādos tusiņos, bet ja to darītu gandrīz katru dienu, tad gan man tas liktos, ka tas būtu par traku!

    Drēbes un elpa jau pēc tem nesmird, protams izņemot tad, ja sēž kaut kādā sīkā istabā un pats visu laiku to pīpē.

    Runājot par atkarību tur diez vai var izveidoties. Pārāk maz nikotīns. 😀

    Var teikt kad kaut ko dara, tad jau tās sarunas vieglāk rosās. Piemēram, vienam manam attālai paziņai ir dažreiz sānācis noslēgt līgumus tad, kad viņi kopā ar otru pīpējuši cigaretes.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā