Vīnē nodokļu maksātāju naudu tērē homo-foriem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vīnē nodokļu maksātāju naudu tērē homo-foriem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160917
    Crow
    Participant

    [align=justify]Biedrs Shady teica štruntu iepostēt forumā, nu tad es tā arī daru.

    Tātad: Vīnē, saistībā ar bīstami tuvu esošo tuvojošos Eirovīziju 2015 un, iespējams, vīrusu šizofrēnijas iespaidā 63 sasodīti tūkstoši eināru (EUR) nodokļu maksātāju naudas iztērēti 120 jauniem svetoforiem, kuros ierastajiem sarkanajiem un zaļajiem cilvēciņiem nule piebiedrojas arī… zilie.

    Rau, šitā izskatās:

    [img]https://i.imgur.com/hSDC6xQ.jpg[/img]

    [align=justify]Vai nau jauki? Tā esot, kā saka deputāte Maria Vassilakou (Končita II), domāts parādīt, cik Vīne ir šai ziņā progresīva, kā arī ir sekundārs mērķis – piesaistīt satiksmes dalībnieku uzmanību. Pilotprojekts vilksies līdz jūnijam, kad tiks analizēti – mind the pun! – rezultāti. Par laimi, ir tomēr jau iesākta tiesvedība par līdzekļu izšķērdēšanu un pretrunu ar satiksmes noteikumiem.

    Tikai šī akurāt neir pirmā reize, kad “normālie” sāk grāpstīties gar gājēju pāreju signāliem. Pagājušajā gadā Dortmundē panesās runas, ka vajadzētu tač ieviest tajos dzimumu vienlīdzību. Manuprāt, nekas neliecina, ka tas cilvēka simbols obligāti ir vecis. Nav jau tā, ka tur redzams pacelts karogmasts, tā sacīt. Un tā kā modes hipnozes iespaidā sievietes šai laikmetā cenšas līdzināties jauniem zēniem, proporcijas un formas arīdzan vairs nav apstrīdamas. Bet loģikai, protams, te nau vietas.

    Zinot, ka mūsu pašu “mazajā Š veicē” (diez kas to ir izdomājis, kas to ir teicis?) viens tāds “normālais” vārdā Edža ir nesen sev jo cieti teicis “esi taču vīrs” un lēmis publiski iznākt no skapja, baidos, ka pastāv iespēja arī mūsu amatpersonas var ņemt [sliktu] piemēru. Nē, nopietni.

    Ja godīgi, pēdējā laikā mans tolerances līmenis pret ģeķīgām lietām kā… nu, ģeķība principā, Le Goog, soctīkli un tādā garā, zināmā mērā tika pakāpies. Ja tik viņi klusu ciestu, nebazūnētu, nu lai, nekā tāpat nevar padarīt. I support gay marriage if both chicks are hot. Bet īsumā rezumējot šo konkrēto situāciju:

    [img]https://i.imgur.com/kR4aGMi.jpg[/img]

    Avots: 1 (RT.com)

    #317357
    ExDec
    Participant

    Kā jau kaut kad vienā forumā izteicos – kamēr šitie man nebāžas sejā, manis pēc viņi var ar kaimiņu suni laizīties…

    #317358
    Aldis
    Participant

    Man arī viņi netraucē, lai jau… Bet tie gājieni, sevis pieminēšana- gluži kā apnicīgs spams delfu komentāros par naudas peļņu internetā! 😀

    Š eit piekrītu Marhilēviča viedoklim:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qBc9b_Pz0bg[/youtube]

    #317359
    SFiX
    Participant

    Es gan to redzu nedaudz savādāk. Kā jau minēja, pēc pāris nedēļām Vīnē būs Eurovīžens. Normālas valstis šajā gadījumā mēģina izspiest no šīs glorificētās popielas pēc iespējas vairāk, piesaistot tūristus savām viesnīcām, restorāniem un prostitūtām. Lai arī ko teiktu par gejiem, nauda viņiem ir, un šādas mazas un skaļas “vienlīdzības akcijas” skaisti izreklamē Vīni kā “progresīvu” un “taisnīgu” atpūtas galamērķi.

    #317360
    Andron MacBeton
    Participant

    Varbūt tas ir planētas veids, kā samazināt šito slimību ko sauc par cilvēku populāciju 🙂

    Bet nu šitādu naudas tērēšanu kautkādām mazākumam… tas ir stulbums. Tad varbūt vajadzētu arī luksoforus aseksuāļiem (frigidām), suņiem, mērkaķiem, strausiem?

    #317361
    dexsters
    Participant

    Rīga ies tālāk un blakus velojoslām ieviesīs gejujoslas.

    #317362
    m_janis
    Participant

    Hmmm, bet varbūt patiesībā tur smalki pajokots par gaidāmo “popielu” ? Jau kur tie gadi, ka Eirovīzijas “green room” tauta saukā par “blue room” un pats pasākums sen jau slavens ar “pareizās” orientācijas pārstāvju pastiprinātu klātbūtni.

    #317363
    Participant

    Pagaidiet, es nesaprotu – šo un daudzus citus projektus par homoseksualitāti ir radījuši homoseksuāli orientēti cilvēki? Jautāju, jo tas, ko parasti es lasu ir “zilie uzbāžas ar savu seksualitāti”. Latvijas LGBT valdē ir tikai “zilie”? Soross ir “zilais”? Š īs loksoforu akcijas iniciatori ir “zilie”? Tie, kas cīnās pret rasismu noteikti būs dzelteni, brūni un sarkani?

    Vajag kaut kādus statistikas datus par to, cik bieži akcijas par homoseksualitāti rada homoseksuāli orientēti cilvēki. Pat Eiropraidā Rīgā laba daļa no apmeklētājiem (un daļa dalībnieku) ir heteroseksuāli cilvēki. 🙂

    #317364
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Pateikšu priekšā – pie tevis nosauktajām nebūšanām vainīgie ja nav zilā vai kādā citā krāsā, tad vainīgajiem ir līks deguns un pārāk maza cepurīte.

    #317365
    Crow
    Participant

    Nu ja, kā tad. Es te vēl šito te atstāšu…

    [img]https://i.imgur.com/828Sdiq.jpg[/img]

    Vobšem, tie kas grib bobi čakarēt, to arī darīs. Visur var pievilkt apšaubāmas kvalitātes humoru vai kaut kādu slēpto domu. Būs pārejas jāpārkrāso rozā pizelētas, jo kāpēc gan zebras tiek visu starpā izceltas (vai otrādi – visi citi diskriminēti)? Un bedres uz ceļiem un aku vākus vaļā atstāsim tieši tāpēc, lai pilsoņa betona minētajiem strausiem būtu vieglāk paslēpties, mhh.

    #317366
    Participant

    Kuriem tieši ir līki deguni un mazas cepures, ja runājam par “homoseksualitātes reklamētājiem”? Soross neskaitās. 😀

    #317367
    Oskars D
    Participant

    Vēlos aizrādīt, ka vārds “nav” rakstās ar “v”, nevis “u”. Pokemonismam nebūt!

    #317368
    Jaunzems
    Participant

    Betonismi pielīp.

    #317369
    Crow
    Participant

    Ne tikai pielīp. Es tā daru speciāli, ar nolūku. Parodētājs, kas pats palicis par parodiju. Oh well.

    #317370
    Kualds
    Participant

    Plus par Armanda referencēm. Labs raksts.

    #317371
    Afrohead
    Participant

    Es esmu novērojis, ka, runājot par gejiem un lezbietēm, vidējais latvietis parasti burtiski nenormāli sabudinās.

    Nekur citur, ārzemēs dzīvodams, neesmu novērojis šādas tendences tik izteikti.

    #317372
    romajo
    Participant

    Pie mums gan viss ir augstākajā līmenī, policija mūs sargā no mums pašiem uzliekot naudas sodu:

    https://www.kasjauns.lv/lv/zinas/194003/policija-soda-ritenbrauceju-par-kritienu-no-velosipeda-video

    Nu vajag jaunu ceļa zīmi – “Krist aizliegts”. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā