Vīraki – alternatīvās narkotikas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vīraki – alternatīvās narkotikas?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149768
    samurajs
    Participant

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_0023ae5d932f0b3ea8da01_1.gif[/imgr]Relatīvi jauns bums – legāla apdullināšanās ar zālīšu maisījumiem, t.s. vīrakiem, ko piedāvā Grams.lv, kurš jau paguvis Latvijā uzbūvēt bezmaz veselu kaifa veikalu ķēdi.

    Kamēr poliči un likumdevēji domā, ko darīt, varam padalīties iespaidos. Kāds ir nomēģinājis? Kādas atsauksmes? Prece it kā nav no lētajām. Vai zālītes aizstājējs tiešām rada reālu kaifu, vai arī tā ir tikai krāpšana un acu apmiglošana?

    #214484
    WerNeo
    Participant

    hmm… vīrakus esmu (standartos) izjutis, bet man tie radīja piesmirdinātu telpu… izmetu. 🙂 Š aubos, ka tur kāds sakars ar narkotikām. Drīzāk, ka ar lētu iespēju nopelnīt uz Ä€zijas(ķipa moderni) preces.

    #214485
    Evers
    Participant

    Esmu provējis tos vīraka kociņus, kas nopērkami parastajos veikalos, itsevisķi uz Z-svētkiem parādās, nu pakūpināt var nedaudz, lai uzsit aromātu istabā.

    Bet šitos krāmus no grams.lv utml “legāliem” narkotiku midzeņiem neesmu un netaisos provēt.

    #214486
    dzhonsons
    Participant

    Tas jau tā saucamais “spaiss”. Ir efekts 😀 Ir gadījies uzpīpēt laikam kkādu no dārgākajiem (naudu pats netērēju, vnk piedāvāja, nevarēju atteikties. Nē, varat nejautāt, šļirces gan neprovēšu :D). Teikšu tā – efekts lielāks kā no zālītes. Bet nekad vairs neatkārtošu. Alkohols + šitais mēsls = kkas traks 😀

    #214487
    Aldis
    Participant

    Stulbums kvadrātā, man viens gudrīts ar piedāvāja kautko īpatnēju – zālīti ķip nekaitīgo.. [laikam speis vai spais] 😀 Pateicu visu ko pa viņu domāju.. 😀 Pietiek ar to ka jau bendēju plaušas ar parastām cigaretēm, netaisos sabendeet vel smadzeni ar paaris kjiimijaam! 😀

    #214488
    Sid
    Participant

    Um, vai tad salvija nav tgd nelegāla? 2x dzīvē esmu uzpīpējis šo un 3o reizi vairs negribās. Likās, ka man nāk virsū miljons rokas un, ka mans žoklis cenšas no galvas atdalīties. hh.

    #214489
    dzhonsons
    Participant

    Ar vienu reizi nekā nebūs. “Smadzeņu bojājumi” diez vai būs lielāki kā tad, kad nobuhātas visas brīvdienas 😀

    Edit: šitais Aldim bija domāts.

    Staļina aprakstītais [d]efekts izklausās interesants. Savu “piedzīvojumu” grūti aprakstīt. No vienas puses bija interesanti, no otras – bail ko tādu vēlreiz atkārtot.

    P.S. https://www.hiv.lv/?p=367

    #214490
    elvisburdajs
    Participant

    Nekas nav muļķu drošs, jo apreibināties var kkvai ar to pašu veļas pūlveri,

    Nesaprotu tos cilvēkus kuri šādi bojā savu veselību un dzīvību.. 🙁

    #214491
    izredzētais
    Participant

    vīraki, spaiss, utt, ķīmija tomēr ir un paliek ķīmija, bet dabīga manta ir kas labs un nekaitīgs. viennozīmīgi vesalīgāks par aliņ u ko pašlaik uzdzeru un āipšiem ko piekožu 😉

    žēl, ka neizmēģināju salviju kad tā vēl bija legāla.. itkā lielākajai daļai esot bijis nepatīkams efekts, bet izmēģināt gribētos tā vai tā 🙂 kā nekā salvija nav nekāda “party drug”, to būtu jāmēģina vienatnē, līdz ar to sastapties ar negatīvu efektu ir vieglāk skanot skaļai mūzikai un draugiem skaļi bļaustoties..

    vienam draugam bija tāds efekts, ka viņ š esot juties kā kuģis pa vidu okeānam ar melnām debesīm uz kura esot bijuši sasodīti daudz cilvēki, tas viņ u esot šausmīgi biedējis un viņ š nezināja ko tobrīd domāt, vēlāk pārvērtās par kāršu skavu ko kāds žonglē pašam sajūtoties kā mirstam 🙂 lai cik nevilinoši tas neizklausītos, gribētos zināt kā tas ir .. gluži vai tas pats kas atrasties citā dimensijā 😀 😀

    #214492
    aega
    Participant

    Jelgavā ar tāds jau ira, vienu dienu avīzē bija foto kā skolēni ar somām mugurā iet tur iepirkties 😀 pats mēģinājis nēsmu un nedomāju. Efekts droši vien ir lielāks nekā no pie mums nopērkamās zāles, jo pie mums viņa ir baigi švaka.

    Vienreiz Degpunktā redzēju un cik sapratu, tad tiek lietoti parastie vīraki, nokasot no tiem puļķiem to pulveri un liekot cigaretēs, līdz kkam tādam ir jādadomājas…

    #214493
    andz4
    Participant

    Meginajis esu,un vairs nemazzz negribaaasss,likas ka sirds sitas 1000 reizes atrak un tuliit apstasies,sakas panika un tmldz “su*i” 😀 Tajau labak dabas mantu marihuanu! 🙂

    #214494
    Wuu
    Participant

    andz4 pa daudz savilkies, vajag ar mēru. Un vispār normālu smadzeņu rokas atombumba nav kaitīga, bet ja smadzeņu nav tad pat “gaisa atsvaidzinātājs” ir indīgs.

    #214495
    dzhonsons
    Participant

    aega, jamo pārdod “kā tabaku”. Tas nebūt nav pulveris.

    Bet nu labāk pīpēju šito zarazu nekā “zālīti” (tas, ko pārdod mūsu “dīleri” – laža..). Bet vislabāk nepipēt neko.

    #214496
    ob1
    Participant

    Paskatījos aptaujas rezultātus… narkomāni pārsvarā… :lala:

    #214497
    actimel
    Participant

    ķīmija neķīmija atradušies te zinātņu doktori , itkā ikdienas pārtikā maz visādu sū** vai tas pats alus un cigaretes. Būs laiks noteikti pamēģināšu.

    #214498
    Afrohead
    Participant

    Nu, katrs atpūšas kā vēlas, un pavada savu laiku kā vēlas!

    Tā tāda padomju domāšana: sigareti i spirt- eto normaļno, bet “zālīte” vai “spice”- narkotikas!

    Tās visas ir dabīgas vielas, kuras katra izraisa savu efektu!

    Un ir nepareizi cilvēkam aizliegt augu- tas vispār ir pret cilvēktiesībām, turklāt tas ir nedemokrātiski!Atkarību centri ir pilni ar alkoholiķiem, turklāt alkoholisms jau ir Latvijas mēroga problēma, kuru vajadzētu ar steigu izskaust, taču tur nekas netiek darīts, jo alkohols ir dzīvs nodokļu ienākuma avots valstij!Tātad… valstij cilvēks un viņa labklājība ir pēdējā vietā!Jo vairāk nodokļu, jo labāk!

    Neesmu vēl dzirdējis, ka kādam būtu atkarība no “zālītes”!

    Un plusi ir tikai “zālītei”- cilvēks nepaliek stulbs un, galvenais, agresīvs!

    Protams, ka esmu pīpējis arī “spice”, un teikšu, ka ir tīri vai labs!

    Īpaši kādreiz, studentu laikā, gandrīz katru otro dienu sanāca uzpīpēt! 🙂

    Un neteikšu, ka kāds mani ir nosaucis par degradējošos personu, vai arī par narkomānu!

    #214499
    Sid
    Participant

    Quote:

    Neesmu vēl dzirdējis, ka kādam būtu atkarība no “zālītes”!


    Nē nu pareizi…

    Quote:

    Īpaši kādreiz, studentu laikā, gandrīz katru otro dienu sanāca uzpīpēt!

    #214500
    daGrevis
    Participant

    Afrohead, zelta vārdi… 🙂

    #214501
    Evers
    Participant

    Tiešām, Afrohead +1 🙂

    #214502
    usver
    Participant

    Afrohead wrote:

    Un plusi ir tikai “zālītei”- cilvēks nepaliek stulbs

    par hašišu to vari pat nestāstīt – ir pasaulē gana daudz piemēru.

    https://bash.org.ru/quote/305402

    https://bash.org.ru/quote/148880

    https://bash.org.ru/quote/18482

    https://bash.org.ru/quote/322173

    Quote:

    Un neteikšu, ka kāds mani ir nosaucis par degradējošos personu, vai arī par narkomānu!

    Ja esi gatavs kļūt par trusīti – ik pēc gada atrisini kvestus ķipa “pārvest pāri updei noziedzinieku, policistu, māti, tēvu, bērnus”, “send more money”, utml. un pieraksti rezultātus. interesanti tomēr.:)

    pats neesmu pīpējis dažādus draņķus. Gana jau ar to, ka pirmās 2 maģistra sesijas pagāja vieglā transā un pastāvīgā miega badā, pildot visu priekšmetu semestra normu pēc kārtas. Rezultātā regulāri aizmirsu lietas + vēl joprojām daudz kas elementārs aizmirstas. Pietiek eksperimentēt ar smadzenēm.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā