XP instalācija un zilais ekrāns

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) XP instalācija un zilais ekrāns

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #301335
    Crow
    Participant

    Pats tu esi brāķa procents 😀

    0x7B ir tikai un vienīgi AHCI problēma. Uzlicis tagad sivēnu paskaties kāds ir SATA kontrolieris un Google Fu priekš F6 vai nLite pareizos draiverus. VISS, BĻ! Ä€MEN!

    #301336
    Andritz
    Participant

    Pac seu pa daun tikko definēj. Cerams, ka nevairosies!

    #301337
    aoma
    Participant

    Tā varētu būt AHCI problēma. Vēl pirms SSD iegādes (negribēju trakot – tiko šie bij parādījušies), nolēmu uzlabot sistēmu, piepērkot klāt SATA3 standartu atbalstošu melno kaviāru, pie viena nolēmu pārinstalēt savas 3 sistēmas, ko nebiju darījis jau ilgāku laiku.

    И вот, тебе, здраствуй – ar w7 un Linux nekādas probzas, xp instalējot izmet šo pašu kļūdu, lai gan disks bij apgādāts ar vajadzīgajiem SATA drivakiem, un pārbaudot uz vecajiem cietņiem, (arī, protams, satiniekiem), instalējās bez probzām. Tā kā īpašas vajadzības pēc šīs sistēmas vairs netika konstatētas, un arsenālā tā tika turēta vien nostaļģisku emociju vadīta, nahrenizēju to uz visiem laikiem un tagad iztieku ar xp mode.

    Ja nu kas.

    Beton, par xp “taisīšanu” ar nlite būt labāk paklusējs, vismaz man tavā vietā būtu bijs kauns kaut ko tik līku publiskai apskatei piedāvāt.

    #301338
    msh
    Participant

    Pastāsti, lūdzu, kas tur ir līks – protams, ja neskaita to, ka tāds cilvēks kā betons to iesaka – man liekas ka nlite lietošanu viņš no manis aizguva 😀

    #301339
    aoma
    Participant

    Tas nebija ne vakar, ne aizvakar, kad betona “superduper” distru uz virtuālās mašīnas mēģināju.

    Atmiņā palicis vien tas, ka puse vajadzīgo servisu bij izgriezti un dažas patiešām nevajadzīgas lietas bij atstātas.

    Iespaids tāds, ka puisis pirmo reizi ar nlite spēlējies.

    P.S. Man ir tas pluss – ne no viena neesmu neko aizguvis, jo kad sāku iepazīt pamatus, interneta tad vēl nebija.

    Tagad informāciju var sameklēt dažu sekunžu laikā, diez vai te būs daudz tādu, kas atceras, ko nozīmē katru mēnesi ar nepacietību gaidīt pastkastītē žurnālu ar vismaz pusgadu vecām ziņām 🙂

    #301340
    Andritz
    Participant

    Tu esi debīls pajolītis. Tālāk nav jēgas klavieri deldēt.

    #301341
    aoma
    Participant

    Cik mīļi. Kam gan pirmoreiz nesanāk kļūdīties, tas ir tikai dabiski. Ja tu visur nebūtu blējis, ka, redz, tavējā sborka ir vienīgā pareizā, visas pārējās ir mēsli, nebūtu tam tik ļoti pievērsis uzmanību, tolaik internets no tādām samoģelkām burtiski pludoja.

    #301342
    ruukjis
    Participant

    Ha! Un to man saka cilvēks, kurš ir iemācījies internetu… NO GALVAS… VISU! 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā