Ierīces

iPhone 12 iespējams būs aprīkots ar pārveidotu pamatplati

Lai gan ir sagaidāms, ka Apple, visticamāk veiks dažas izmaiņas iPhone 12 ārpuses dizainā, kur tas iezīmēsies ar pilnīgi jaunu dizainu, šķiet, ka izmaiņas ar to nebeigsies. Saskaņā ar neseno noplūdi Ķīnas sociālajos medijos izrādās, ka arī iPhone 12 iekšējie elementi varētu tikt pārveidoti.

Saskaņā ar noplūdušo fotoattēlu, ar kuru dalījās kāds Twitter lietotājs, šķiet, ka Apple varētu mainīt iPhone 12 pamatplates dizainu. Kā redzams fotoattēlā, jaunais pamatplates elements veidos L formas dizainu. Tas ir pretstatā iepriekšējam iPhone, kur pamatplate bija taisnstūra forma.

Jāatzīmē, ka šī nav pirmā reize, kad iPhone izmanto L formas pamatplati. Pēdējo reizi tas bija redzams iPhone 8, pēc kura Apple pārgāja uz divstāvu pamatplates dizainu.

Mēs neesam pārliecināti, kāda veida izmaiņas Apple ir veikusi, kas pamudināja viņus izmantot L formas pamatplati, taču, kā informē AppleInsider, ir pilnīgi iespējams, ka šī pamatplate varētu pat nepiederēt iPhone un to varētu izmantot kaut kam citam. Tāpēc pagaidām šī informācija ir tikai baumas.

Avots: Ubergizmo

Atbildēt

Līdzīgi raksti