ATI Radeon HD 3650 prob.

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio ATI Radeon HD 3650 prob.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149703
    Nau4a
    Participant

    Vakar ieliku jaunu HD 3650 karti. Tad dažās spēlēs ir ta, ka spele, spele, tad uz 10 sec iesprust bilde un melns ekrans. Skana ir, bet bildes nav. Tad jarestarte PC. Kad atkal ir parestartes, tads uz Desktop resultions ir uz 1024X768. Parasti ir 1440X900. Tad ari saka dators pats restarteties no nekā. Ventirlatoru ari ieliku, kad liku v- karti…

    Paldies ieprieks par palidzibu… 😉

    #213409
    Stat1CX
    Participant

    Droši vien pie vainas video kartes draiveris, pamēģini uzlikt jaunāko no ATI mājas lapas.

    #213410
    Nau4a
    Participant

    Ok. 😉

    #213411
    Nau4a
    Participant

    Tagad tas tikai notiek ar FIFA 09 un 10. BET tas notiek tikai, tad kad nevis pats spēlē, bet CPU vs CPU. Kad pats spēlē, tad nekas nav, bet kad dators abas komandas vada, tad citreiz crash.! 🙁

    #213412
    Snorx
    Participant

    “nepērc” spēles Pirātu līcī un būs ok.

    #213413
    Nau4a
    Participant

    Snorx wrote:

    “nepērc” spēles Pirātu līcī un būs ok.


    Tas nav no tā..!

    #213414
    Snorx
    Participant

    Es tik pārliecināts nebūtu- pats esmu “iepircies” tur un bieži vien dēļ no-cd vai līdzīgu brīnumu dēļ spēļuks ir nelietojams- sākās mistiskas izlidošanas, mistiski restarti utt. Paskaties pats kaut vai uz GTA4 laušanas vēsturi un novērotajiem bugiem cracku dēļ. Tagad pat populārais NFS:SHift- tieši cracku dēļ ir novērojams bugs vienā no sacensībām, kur tu nevari izvēlēties otru mašinu, jo tad tu vienkārši nevari pat uzsākt braukt. No personīgās pieredzes- MOH: Airborne- sākumā “nopirku” augstāk minētajā kantorī un izmēģināju lērumu ar dažādu “kantoru” ripiem un relīzēm, un crackiem, bet spēļuks vienā konkrētā vietā vienkārši izmeta mani. Nenocietos un nopirku oriģinālo- 0 problēmu. Vai tu tiešām domā, ka spēļu ražotāji, pavadot baisu laiku veidojot pašu spēļuku, veidojot to aizsardzību, rīkojot reklāmas kampaņas un tādejādi izgāžot baisas summas būtu tik “tupi”, lai jau oficiālās relīzes dienā pēc pāris stundām TPB būtu pieejams jau crackota pilna versija? Tas ir tikai reklāmas līdzeklis, lai paķertu topošo pircēju piesaistītu šim gamucim. Tad paskaidro lūdzu kā var jebkuras “Reloaded” lauztas spēles serial key saturēt burtu salikumu RLD, neatkarīgi no spēles ražotāja vai izdevēja? Jeb varbūt tu uzskati, ka “Reloaded” ir god-like un ir izdomājuši laušanas veidu, kas nu jau gadus 8 strādā bez izņēmumiem, turklāt pat ražotājiem nav skaidrs kā viņi to dabū gatavu?

    #213415
    Nau4a
    Participant

    Vispār par spēlēm neiet runa, bet par video karti. Man nekad nav bijušas problēmas ar spēlēm un neko neuzskatu.

    #213416
    Snorx
    Participant

    Nu ko tu ņemies- tev viena spēle piegļuči un uzreiz videokarte vainīga. Tas no sērijas- uzmetusies pinne- amputējam galvu? Sāc ar softiskām problēmām, pašas spēles kaut kādām nesavietojamībām, pameklē pa forumiem, kas attiecas uz konkrēto spēli, nevis uzreiz pie pēdējā līdzekļa.

    #213417
    Stat1CX
    Participant

    Būtu vainīga video karte tev problēmas būtu ar daudz vairāk spēlēm, nevis tikai ar vienu.

    #213418
    Nau4a
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Būtu vainīga video karte tev problēmas būtu ar daudz vairāk spēlēm, nevis tikai ar vienu.


    Tik stulbs neesu. Man probleema ir ar visaam speeleem. Ja butu ar vienu, tad protams, zinaatu, ka vaina ir speelee.!

    #213419
    Snorx
    Participant

    Nu opreģeļis že- pats rakstīji: “Tagad tas tikai notiek ar FIFA 09 un 10. BET tas notiek tikai, tad kad nevis pats spēlē, bet CPU vs CPU. Kad pats spēlē, tad nekas nav, bet kad dators abas komandas vada, tad citreiz crash.” Tad nākamreiz tā arī raksti, ka murgo visas, bet tevi īpaši uztrauc tieši šīs…

    #213420
    Nau4a
    Participant

    Tas bij tad..! Tagad viss ir mainijies, atvainojos, ka nebiju pieraksitijis, bet neko nejaucu.

    Tagad tas viss ir ar visaam speeleem…

    #213421
    Nau4a
    Participant

    Un pieversamies lietai.

    #213422
    Snorx
    Participant

    Nu ja jau tā karte ir jauna, tad es daudz nedomātu- kasti padusē un uz veikalu- eku gļuko- mainiet nost, vai dariet kaut ko lietas labā, lai viss notiek. Lai nesanāk, ka aiznesīsi tikai pliku karti un šie pateiks- mums viss lido un griežas. Man tā te ar HD3870X2 bija- aizsūtīju pa garantiju- atnāca ar tādu servisa papīru atpakaļ, ka, ja tiktu kādam no tiem testētājiem klāt, tad kājas no pakaļas izskrūvētu. Testēta uz plates ar tikai PCI-E 1.1 atbalstu, kaut karte 2.0- tātad izmanto tikai 1/2 no kartes piedāvātās datu apmaiņas ātruma, testēta ar 3DMark06, kas tikai DX9 pazīst, uz Windows XP- arī attiecīgi tikai DX9 un testa spēļuks NFS: Most Wanted, ko pat 1600xt paceļ uz max settingiem. Tad pasaki- nafig man būtu vajadzīga DX10 karte par tādu naudu, ja gribētu spēlēt tikai DX9 spēļukus? 😀

    #213423
    Nau4a
    Participant

    😀 Nesu uz veikalu. Vins teica, ka nebija driveris istais uzlitks (uzlikts bij PCI- Express), bet bij jabut AGP. Tad vins tur paradija, ka spele iet nemet ara, aizeju uz majam – gaidu, gaidu, B**, izmeta… Bet, ja parinstalees OS es nez vai tas kko dos…

    #213424
    Snorx
    Participant

    Nu mēģināts nav zaudēts- sataisi backupus un aidā, kaut gan es īpaši lielas cerības uz to neliktu. Ja jau tā karte ir gļukaina, tad tāda viņa būs arī pēc reinstall. Tikai, Dieva dēļ, krāmē tīru Windows bez da jebkādām modifikācijām, atskaitot integrētus sata driverus. Ir redzēti visādi brīnumi ar modificētajām versijām. Viens no tiem bija, kad windows izmeta paziņojumu, ka baterijas driveris nav izgājis WHQL- mēs ar kolēģi gandrīz bikses no rēkšanas pielaidām 😀

    #213425
    Nau4a
    Participant

    Par to baterijas driveri – lol 😀 😀

    #213426
    Stat1CX
    Participant

    Un kas tur smieklīgs? Baterijai arī ir draiveris, kurš tiek instalēts, ja ir laptops.

    #213427
    Snorx
    Participant

    Tāpēc jau rēcām, jo tas bija desktops 🙂 Un baterijai pašai, pat laptopam, nav atsevišķs driveris, bet gan barošanas kontrolierim, kas nosaka, kad un ko lādēt/darīt… Patiesībā pareizrakstība ir kā astroloģija 😀 Prasījis esmu dafiga lat.val. skolotājām, kā tad ir pareizi, bet domas dalās- kā tad ir pareizi- batereja, jeb baterija 😀 Līdzīgi kā ar pareizrakstību bija nummuri kā kādreiz mācija, vai numuri, tāpat kā licenze un licence. Koks ar diviem galiem, un pierādījums, ka pašiem viņiem nav skaidrs 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā