Atkal jauns pretpirātisma marasms?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Atkal jauns pretpirātisma marasms?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146049
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070914051840359.gif[/imgl]Š .g. 13. septembra TV ziņās atkal tika pacelts jautājums par mp3 komercmūzikas un video atrašanos uz datoriem, pie tam neesot nozīmes, vai oriģināli ir nopirkti veikalā vai arī nelegāli iegūti internetā. Pie tam minēta atsauce uz Ministru kabineta saistošajiem Noteikumiem.

    Itkā jau esot tiesības izgatavot 1 kopiju no nopirktā kompaktdiska, bet šī kopija esot jātaisa obligāti uz CD matricas. Arī portālā “Do-Re-Mi” par maksu lejuplādētajai mūzikai esot jāatrodas uz CD ripām, nevis uz HDD. Iemesls – par CD matricu esot samaksāts pretpirātisma nodoklis, bet par HDD ne!:)

    Un tad ilgi un pamatīgi baidīja PC lietotājus ar Ekonomikas policiju, un beigās pateica – ja uz firmas PC atradīs mp3 – būšot milzīgas ziepes, bet privātos pagaidām neaiztikšot…

    Manuprāt, ja arī kādreiz sāks tvarstīt privātos mp3 mūzikas cienītājus, pirmie cietēji būs skolu jaunatne. Nav noslēpums, ar kādiem datiem piebāzti mobilie telefoni un portatīvie mp3/mp4 pleijeri… Un to pārbaudei tiesas orderi nevajag.

    #170820
    Foxsk8
    Participant

    Kā tas ir nevajag. Viņi taču nevar manu PC aiztikt, bez ordeņa. Tik pat labi viņi var manu maku arī paņemt un skaitīties, kāda man nauda makā, kādas kredītkartes utt…

    P.S. Uztaisu savu Mix un saglabāju kā mp3 un ziepēs esmu 😀

    Tad jau sanāk, ka laicīgi mp3 kolekciju vajag pārlikt uz DVD 😀

    Ko tik te Latvijā neizdomā. :ooo:

    #170821
    nitro
    Participant

    To ka suns laiza savas olas kad tam nav ko dariit nav jaunums un ir normaali..bet shis ir veel trakaak un slimaak..

    #170822
    deivs001
    Participant

    Būs jāatgriežas pie CD atskaņotājiem.

    Un kā tad ir ar iTune, iPod utt. iPod tad var uzskatīt par HDD. Un no iTunes tajā var ielādēt legālas dziesmas. Bet te atkal saka, ka uz HDD nevar glabāt dziesmas. APJUKUMS :duno:

    #170823
    Foxsk8
    Participant

    Ja Latvijā alga minimālā būtu 1K, tad es arī pirktu mūzonu, filmas, spēles veikalā. Bet redz, 2p2 ir lielāks piedāvājums, nekā tev kaut kādā mazā bodītē.

    #170824
    shady
    Participant

    Tas nu ir točna pēdējais stulbums…

    Sorry, arī legālu (audio/video) es pārkopēju uz hdd, jo es neciešu lietot CD. Man pat mājās nav CD atskaņotājs {un arī nebūs}, ja neskaita PC CDROM.

    #170825
    preddetor
    Participant

    Jaa… Ar tiem CD baigais chakars… Man arii jau sen nav neviena audio CD. Nevienu datu disku nesvilinu jaunaa diskaa, bet uztaisu ISO atleejumu, bet kad vajag, tad noemuleeju, i viss. Vieniigie CD ir kkaadi botable CD. Uz hdd free space pietiekami, taapeec nav vajadziibas kko dedzinaat… A ja audio glaba zem cita paplasinaajuma, tad tas taapat neko nedotu, vai ne? Vienalga nelegaals. Dazjiem vienkaarsji dariit nav ko!

    P.S. Tas tiesjaam nav joks, vai kkas taads? Biju kautkaadaa forumaa lasiijis pirmaa apriilja joku, ka lai apkarotu piraatismu, visi pc buus jaapmaina pret vaajaakiem, hdd nedriiksteesjot buut lielaaks, kaa 20 gb, u. t. t…. Glupums! :rofl:

    #170826
    Foxsk8
    Participant

    HDD nedrīkstēšos būt vairāk par 20 GB? :rofl:

    #170827
    preddetor
    Participant

    Da labi… drusku sameloju par to hdd, bet orgjinaaljoku varat apskatiit sheit > https://www.pc-modding.lv/comment.php?comment.news.16 Es gandriiz saaku ticeet… :rofl:

    #170828
    Foxsk8
    Participant

    Pirmāmkārtām, lai kam tādam noticētu, diezgan vajadzētu izdzērt 😀

    Ja pieņemsim, tikai pieņemsim, ka šadi likumi stātos spēkā, tad Latvijas valsti es pasludinātu par bankrotējušu un nekam nederīgu. Ko darītu firmas, pati valdība un vēl tie kuri datortehniku tirgo. Nebūtu viņiem izdevīgi te vispār darboties, sāktos bezdarbs, masu nemieri, utt.. :win:

    #170829
    usins
    Participant

    Nu nez. Itkā pavisam glupi. Laikam būs jāirē serveris kādā āfrikas valstī un tur jāpumpē visa mp3 mūzika- tur LV likumi nestrādā 😀

    #170830
    Foxsk8
    Participant

    Nu bet, tad jau tev arī Ä€frikā jādzīvo, lai uz savu HDD turētu mp3 un tos klausītos.

    #170831
    zhagis
    Participant

    LNT Ziņas skatījos!Kā jau tika minēts vienā FORUMÄ€-laba reklāma doremi.

    Ja atradīšu 2005 gada atsauksmi,uz minēto pantu…,tad došu ziņu:))

    Viss jau it”kā”ir pareizi””.

    #170832
    Faust
    Participant

    samurajs wrote:

    Itkā jau esot tiesības izgatavot 1 kopiju no nopirktā kompaktdiska, bet šī kopija esot jātaisa obligāti uz CD matricas.

    No comments… :die:

    #170833
    Mad182
    Participant

    Bullshits. Nevar aizliegt failu formātu.

    #170834
    Valodja
    Participant

    Nu ja mp3 tiem ierēdņiem nepatīk, tad spiežam visu mūziku, kas atrodas uz HDD, Ogg Vorbis formātā (*.ogg). Un vietas mazāk aizņems. 😀

    #170835
    Mr.Death
    Participant

    Es gribētu zināt kā tie mūdži zinās ka no Do Re Mi un vispār nokačātā mūzika būs legāla? Pēc MP3 ID tagiem? :D:D:D tad jau es visu savu 25 gb mūzikas arhīvu nomarķēju kā “kačātu no Do Re Mi” ar kaut kādu masu ID3v1/2 ģenerācijas tūli un esmu legāls 😀 Vai arī otrādāk – es samaksāju Do Re Mi lai nokačātu savas mīļākās dziesmas un mani gadu vēlāk ieliek aiz restēm par to ka man diskos atrasti nezināmas izcelsmes audio ieraksti :rofl: Sviests :hmz:

    P.s. Labi ka Kalvītis nav samācījies IT gudrības, tad vispār aizliegumi sekotu viens pēc otra 😀

    #170836
    shady
    Participant

    Laikam jāmaina profils – jāiet pa deputātu:D

    {tad gan jūs visi norautos 😀 😀 😀 }

    #170837
    samurajs
    Participant

    shady wrote:

    Laikam jāmaina profils – jāiet pa deputātu

    Netikt tev par deputātu, par daudz gudrs esi… 😀

    Deputātam jābūt ar biezu naudas maku; ne īpaši gudram, bet ar ‘jumtu’; būtu vēlams ar spalvainu muguru :rofl:

    #170838
    aldizz
    Participant

    :grr: Mjaa.. un man ka DC huba turetajam vispar besis.. 😀 DC++ man ir ka messengers.. jo var chatot, pievienot favorite userus, un ari ka failu apmainja! 🙂 K-vai parsutam viens otram bildes no kada tusa vai tamlidzigi… Bet tomer DC esot aizliegts!

    Tad tik pat labi aizliedzam skypi – jo daudzi suta jaukas dziesmeles pa to… Tad jau LV nedrikst but mobilie telefoni ar ZiloZobu, vai Irdu… Un Draugiem.lv nedrikstetu but muzikas sadala.. jo no tas html gudrits muziku dabus atri uz cieta mp3 formataa… 🙂 Vai ja bus mazbikinj pasistaks, ierakstis ar sound recorderi, zem start > programs > entertaiment… 🙂

    Daudzi cilveki tiesi ir izplatijusies, palikusi populari pateicoties, majas lapam, DC++, visiem P2P tiikliem.. piemeram kursh nezin Shalli!? 😀 Vai ta vinjsh oficiali ka cilveks sabiedriba paradas!? Uzstajas!? 😀 Bet re.. zinat vinju zin! 🙂

    UN LV JAU TE GALVENAIS VISIEM IR :money: :money: :money: :money: :win:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā