ātruma regulēšanas prorgramma

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra ātruma regulēšanas prorgramma

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157100
    Willis
    Participant

    Vajadzīga programma ventilatoru ātrumu regulēšanai, kādu izņemot SpeedFan varat man ieteikt ?

    Būtu ļoti svētīgi ja uz monitora apakšā pie pulksteņa būtu redzamas visu četru kodolu temperatūras un ja vēl videokartes temperatūra(!), 🙂 būtu pavisam labi .

    #289803
    ruukjis
    Participant

    Vecais everests rādīja temperatūras tādā veidā, bet ventilātoru ātrumus gan ar viņu nevarēja mainīt… kāda velna pēc tas vispār vajadzīgs – tik paranoisks monitorings?!

    #289804
    Piskadrons
    Participant

    Nu un ko tu darīsi ar tām temperatūrām?

    #289805
    akms47
    Participant

    Gaidīs, kad varēs uzsildīt ūdeni kafijai un uzcept olu brokastīm. 😀

    #289806
    Wuu
    Participant

    Biosā jebkurai normālai mātesplatei var noregulēt apgriezienus ventilatoram.

    #289807
    Willis
    Participant

    Tās nav atbildes .

    #289808
    root
    Participant

    Un tu esi stulbenis. Paprovē kaut vienu minūti pavadīt Googlē pirms uzdot debīlus jautājumus. Izņemot Sppedfan nav. Punkts. Savukārt pie pulksteņa ir notifikācijas ikonu josla, kuras ikonu izmērs ir ja nemaldos 16x16px. Tur var attēlot ikonas. Punkts. Fuck off. Die.

    https://www.alcpu.com/CoreTemp/

    #289809
    Willis
    Participant

    🙂 Esi mierīgs, nevajag tā uztraukties . Tu labi zini ka izņemot SpeedFan nevienas citas programmas ar kuru var regulēt regulēt ventilatora ātrumus nav ?

    #289810
    root
    Participant

    Es nevaru atbildēt par katru tupo softu, ko kāds ķīnietis ir pabāzis zem galda. Taču kontrolēt dzesi nav gluži emailu nosūtīt. Tam parasti izmanto hardware kontrolierus.

    #289811
    BERILS
    Participant

    šitādu es ceru nav daudz.

    #289812
    ruukjis
    Participant

    Varbūt sāc ar to – kāpēc tev to vajag? Temperatūru monitoringam parasti ir iemesls, ja tava intere ir tik vien kā palūrēt uz cipariņiem, tad mans ieteikums ir iegādāties kalkulātoru, tur var daudz cipariņus saspiest un apjūsmot.

    #289813
    Willis
    Participant

    Vajag pasekot temperatūrām spēles laikā, ir MSI Afterburner un EVGA Precision, tās ir priekš VGA videokartēm .

    #289814
    melhiors
    Participant

    Vari izmēģināt https://openhardwaremonitor.org/ .

    #289815
    ruukjis
    Participant

    Willis, ja tas ir saistīts ar to, ka tev vēljoprojām karās spēlītes, tad tu roc pilnīgi greizā virzienā…

    #289816
    Jaunzems
    Participant

    Nav gadījumā smieklīgi, ka man uz tā paša HD7850 nekas nekaras un BF3 uz ultra iet stabilos 60fps? Tā kā problēma patiešām nav videokartē, un, ja ir, to esi izraisījis tu.

    #289817
    Willis
    Participant

    Manam datoram itin nekaras, tas ir saistīts gan ar datora lietošanu gan ar datorspēlēm, tikai ar temperatūrām .

    Es ir mēms, no vienpadsmit atbildēm tikai divas pa tēmu, izskatās ka pārējais rakstīts rakstīšanas pēc ……….

    #289818
    ruukjis
    Participant

    Un tu tā arī neesi uzrakstījis kādēļ tev neder neviens no minētajiem un kam tev to vajag.

    #289819
    Willis
    Participant

    Man der SpeedFan, var daļēji izmantot arī MSI Afterburner un EVGA Precision, BIOSā visi ātrumi man arī ir normāli noregulēti un visu normāli dzesē .

    Es biju domājis ka kāds ieteiks ko labāku .

    #289820
    migors
    Participant

    Tādas progas kā tu gribi nav. Parasti cilvēks kaut ko tādu meklē kad ir aizdomas par pārkāršanu. Personīgi es tādos gadijumos MSI Afterburner uzliku temperatūras robežu videokartei (piem 90C) un Funspeed iestatijumos papildus ventilatoriem saliec kā pie kuras temperatūras griesties. Ja sāk karst funspeed ieslēgs papildus ventķikus ja tas nepalīdzēs afterburneris izslēgs kompi.

    #289821
    Willis
    Participant

    Paldies par padomu . Vajadzības gadījumā izmantošu .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā