Backtrack 5 wifi uzlaušana

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Backtrack 5 wifi uzlaušana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156900
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man te ir problēmas, ko nesanāk atrisināt, varbūt ir kāds zinošs cilvēks?

    Esmu ticis tik tālu, ka esmu palaidis BT5 ar vmware player.

    Mēģināju sākt uzlauzt paroli, bet ievadot komandu airmon-ng nekas neuzrādas, ne interface, ne chipset, nekas.

    Atradu google, ka šis varētu palīdzēt

    It isn’t a problem with the card (most likely).

    Try this:

    Uninstall the aircrack-ng suite (airmon-ng is included in this) with this command:

    Code:

    apt-get autoremove aircrack-ng

    Then download the sources from the aircrack-ng website here:

    https://www.aircrack-ng.org/

    Extract the .tar file with this command:

    Code:

    tar -xf aircrack-ng-1.1.tar.gz

    You will need to update some of the SSL-dev files so run this before building from source:

    Code:

    apt-get install libssl-dev

    Enter the directory that was just extracted and then run:

    Code:

    make make install

    Reboot and everything should be good to go now.

    Atinstalēšanu izdarīju un sources lejupielādēju, bet kur man viņš jāliek? Cik sapratu viņš automātiski visu izdara. Pārgāju uz šo soli tar -xf aircrack-ng-1.1.tar.gz. Nekas nenotiek. Iespējams patiešām fails ir jāieliek kaut kur.

    Izlaidu šo soli (pieņemot ka tā jābūt) un devos uz nākošo soli. It kā ieinstalēju libssl-dev. Nākošais solis ir man nesaprotams. Kāda directory man ir jāievada? Pirms vai pēc make.

    Ir kāds, kas saprot kaut ko no backtrack un man varētu apskaidrot šo to?

    Varbūt ir citi veidi kā uzlauzt wifi paroles? Paldies

    #288410
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pajautā MacBeton…

    Viņš noteikti, ka zinās atbildi uz šo jautājumu. 🙂

    #288411
    Faks
    Participant

    saksim ar toka teu jasaliek visu ko prasa ar install pectam atpako paku

    tad atver folderi ar

    cd aircrack-ng-1.1

    tad

    vajaga

    make

    pectam

    make test

    beigas

    make install ja neiest tad megini make install clean cerams ka lidzes ja ne palasi google ka taisa compile plikam kodam …

    #288412
    piwchix
    Participant

    Ar “tar -xfv” tu atarhivē paku, to var izdarīt arī no grafiskās vides.

    Forumā jau teikts – instalēt dev libssl pakas. Izdari to.

    Tālāk jādodas uz folderi kurā atarhivēji paku.

    INSTALL un README faili ir jālasa, kā arī kompilēšana no source jāpastudē kā tāda.

    Tad atkarībā no pakas (Readme un Install…ar laiku no failu struktūras vien sapratīsi vajadzigās komandas)

    ./configure

    make

    make install

    Š is visbiežāk sastopamais. Sīkumos neiedziļināšos, tas jāstudē pašam.

    Pirms šīs visas penteres vienmēr jāveic neliela izpēta par saviem dzelžiem – vai ir kārtīgs atbalsts, vai NIC spēj darboties “silent-mode”, “listening-mode” un vēl dažādos avotos dažādi definētā modē. Pēdējos gados (3-4) praktiski visas kartes to spēj darīt automātiski, dažām mode ir jāieslēdz manuāli.

    Esmu kārtīgi ierāvis un šī spēlīte tika mēģināta n-gadus atpakaļ, tāpēc esmu iespējams zināšanās novecojis.

    Un tiešām… Betons tev noteikti varētu palīdzēt,. NIC listening-mode es izmantoju citām vajadzībām. Interese ir apsveicama, tikai dari ko darīdams, apdomā sekas. Drunken talken

    #288413
    Element
    Participant

    Ko tu tur aaksties ar savu vmware player – ja esi piedabuujis pie dziiviibas to backtrack caur vmware, nenoziimee ka Tev viss 100% straadaas kaa native videe. Paskaties vai esi visur pareizi saklikskinaajis visu pie wifi vai ethernet settingiem un aktivizeejis. Otrkaart kas tev par dzelzi, kaads mmodelis, chipsets ? Raksti diskaa fai flashaa un buuto kaa normaali cilveeki ja savaadaak nemaaki. Sen atpakal liekas uz Vmware arii meeginaaju bakstiit kkaadu linux ar RT5370 chipsetu – pabakstiiju un aizgaaja liekas.

    p.s. Kur Betons?

    #288414
    web33
    Participant

    Betons sasuļas spaida pludmalē !

    #288415
    Piskadrons
    Participant

    Piekrītu Element, tā ir kaukāda ākstīšanās ar WMware. Kā var iedomāties tādas low-level lietas caur kaukād VMware laist? Un nejēgas vel te kautko par tar un make muld! FUI! Tīkla karti noteikti nevar ne ieraudzīt, kur nu vel monitoring modē palaist. Loģika pilnīgi rektāla te dažiem.

    #288416
    prusaks
    Participant

    Lai palaistu tīklakarti no VMware monitoring mode, vajadzēs 2 tīkla kartes. To, kuru izmanto windows, tu nevari pārslēgt monitoring mode, jo windows viņu izmanto managed(infrastructure) mode.

    #288417
    Piskadrons
    Participant

    Nu jā, bet incanti kapēc tad Backtrack ir LiveCD? IMHO tieši tādēļ, lai nebūtu JÄ€PISÄ€S!

    #288418
    Anonīms
    Neaktīvs

    Latvijā patreiz ir dohrena Lattelekoma juzeru, kuri patreiz maina savus parastos rūterus uz WiFi rūteriem. Parole katram rūterim ir citādāka (kas ir loģiski) – uzlīmēta rūterim aizmugurē.

    Respektīvi, Lattelekoms izmanto 10 simbolu kombinācija, kurā ir cipari no 0 līdz 9 un latīņu alfabēta LIELIE burti. Tātad, 10 simboli, no kuriem katrs var būt viens no iespējamajiem.

    #288419
    BERILS
    Participant

    klau Aivar, baigais malacis esi ! 😀

    #288420
    izluks
    Participant

    Ja caur virtuālo mašīnu mēģini tev būs vajadzīga ārējā wireless karte…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā