darbinieku aptauja par IT atbalstu uzņēmumā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic darbinieku aptauja par IT atbalstu uzņēmumā

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156433
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki,

    vai kāds nav saskāries ar šādu lietu?! principā interesētu aptuvenie jautājumi kādi tiek uzdoti, lielakoties interesē jautājums vai darbinieki ir apmierināti ar IT atbalstu.

    #285098
    Vijolnieks
    Participant

    šādi vispārināt nav jēgas.

    Ir miljonu grozošās firmas kurās ir pat vairāki datorspeci, taču kabeļu vilkšanas un visādas lietas tiek ņemtas kā ārpakalpojums. Datoriem reinstals nav bijis 4 gadus, knapi velkās, jūzeri arī printerus remontē paši.

    Ir firmas kurās kompjus taisa toļiks no blakus kantora.

    Ir arī firmas kuras maksā bargu naudu par kaukādu mistisku “apkalpošanu”, kura visbiežāk izpaužās katru reizi cita studenta atsūtīšana no starpniekkantora.

    Par kvalitāti gan šie novirzieni nenorāda, tā ir atkal atsevišķa padarīšana.

    Darbinieku apmierinātība… nu… padomā, cik apmierināts tu vari būt ja nevari uzinstalēt DWG viewer, jo nav admin tiesības un datorspec jāgaida nedēļu, kā arī cik apmierināti ir tie kuriem ir admin tiesības, bet normāla dualcore velkās P1 ātrumā.

    #285099
    Anonīms
    Neaktīvs

    nu nevajag te pieminēt visādus miskastniekus. interesē reāli piemēri, ja kāds to ir veicis 🙂

    #285100
    Vijolnieks
    Participant

    Es teu pateic reāls piemērs.

    #285101
    mildaa
    Participant

    Vai arī admini ir pamierināti ar Useriem 😉

    #285102
    pidarsons
    Participant

    Tātad ja atmet visas Betona novivirzīšanās no tēmas un pārējās pārgudrības un izdarot secinājumus no tām atbildēm kas dotas ir jāsecina.NĒ DARBINIEKI NAV APMIERINĀTI AR IT ATBALSTU.Kas arī bija jautāts.

    #285103
    LooNeY
    Participant

    motorzāģis wrote:


    Sveiki,

    vai kāds nav saskāries ar šādu lietu?! principā interesētu aptuvenie jautājumi kādi tiek uzdoti, lielakoties interesē jautājums vai darbinieki ir apmierināti ar IT atbalstu.

    pats svarīgākais pretjautājums ko ITšņikam jāzin – ‘Vai datoru/ierīci restartējāt?’

    99% gadījumu palīdz uz visām problēmām 😉 🙂 Pārbaudīts jau n-tos gadus.

    Bet jā, ierastajā dienas kārtībā ir jābūt pacietībai un super ātrai loģiskajai domāšanai, jo globāli 3/4 lietotāju ir analfabēti tehniskajā jomā un tev ir jaizdomā, ka lietotājs zvanot pa telefonu sūdzoties un bļaujot uz tevi, tāpēc, ka atkal neiet ‘procesors’ = īstenībā tas ir monitors.

    Vai ka ‘ekrāns neko nerāda’ tāpēc, ka datorā arī ir janospiež ieslēgšanas podziņa, nevis tikai monitorā…

    Tad ir lietotaji, kuri joprojam domā, ka sūtot e-pastu par to ir jāmaksā, un zvana prasa, cik maksā…

    Bet visvairak man patīk, ‘vadītāji’ kuri algu saņem štukās uz rokas, bet nemāk datorā normālu powerpoint prezentāciju noformēt(ielikt video, chartus ut.t.), tu kaut ko parādi un viņš/-a uz tevīm skatās it kā jaunu pasauli esi atklājis.

    (un tas viss ir ‘iekšējā’ darbinieku tīklā, kur visiem ir prasība, mācēt strādāt ar datoru) ‘:)

    #285104
    m_janis
    Participant

    LooNeY wrote:


    bet nemāk datorā normālu powerpoint prezentāciju noformēt


    Un kāda mārrutka pēc tas katram būtu jāprot ? Ar datoru esmu “uz tu” jau 24 gadus, bet vajadzība pēc PowerPoint (un Office vispār) gandrīz nav bijusi, tik vien, kā Wordā (nu jau sen Libre Office) ko nedaudz uzrakstīt. Toties Photoshop, Lightroom, Premiere Pro man nesagādā problēmas. Ne jau katram jābūt biroja žurkai.

    Kas attiecas uz PowerPoint prezentācijām – man tas vienmēr izraisa smaidu, jo kur problēma izveidot prezentāciju video kā HD vai 4K video ar visu skaņu ? Atkritīs vajadzība (kas novērojama prezentācijās) kādam publikas priekšā rēgoties.

    #285105
    LooNeY
    Participant

    m_janis wrote:


    LooNeY wrote:


    bet nemāk datorā normālu powerpoint prezentāciju noformēt


    Un kāda mārrutka pēc tas katram būtu jāprot ? Ar datoru esmu “uz tu” jau 24 gadus, bet vajadzība pēc PowerPoint (un Office vispār) gandrīz nav bijusi, tik vien, kā Wordā (nu jau sen Libre Office) ko nedaudz uzrakstīt. Toties Photoshop, Lightroom, Premiere Pro man nesagādā problēmas. Ne jau katram jābūt biroja žurkai.

    Kas attiecas uz PowerPoint prezentācijām – man tas vienmēr izraisa smaidu, jo kur problēma izveidot prezentāciju video kā HD vai 4K video ar visu skaņu ? Atkritīs vajadzība (kas novērojama prezentācijās) kādam publikas priekšā rēgoties.

    ‘:) Ja trūkst pelēko šūnu parastai pp slaidšovu prezentācijai, tad izveidot ‘video’ noteikti būs vēl neaizsniedzamāks mērķis. 😉

    Neprasu šādas zināšanas mahimas kasē strādajošam vai sētniekam kuram galvenais darbarīks ir slota, bet gan augstā amatā cilvēciņi, kur ‘e-vidē’ notiek vismaz 60% darbs.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā