Dell par dabu!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dell par dabu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145767
    usins
    Participant

    NU es tā naktī sēžot pie datora sērfoju pa internetu. Iedomājos, ka varētu pastīties kādu portatīvo. iegāju šajā adresē:

    Dell datori

    Un tur var sastēlēt sev piemērotuu laptopu. Bet pašās beigās piedāvā mazu pakalpojumu- iestādīt vienu kociņu, lai kaut kā palīdzētu dabai. Manuprāt tas ir labi, kad pazīstamas firmas piesaista cilvēku/pircēju uzmanību šādai problēmai- zemes piesārņošana un siltumnīcas efekts.

    #168056
    Tvinky
    Participant

    MŠ  nepiedāvā uzcelt kādu kodolrūpnīcu, lai vairāk enerģijas varētu vērst priekš preces izstrādāšanas? Nebūtu brīnums 😀 Malači, jā es ar domāju iegādāties laptop’u, jo dzirdēju to dziesmu: “laptoms, kad ir’a man, tututuut :P”.Bet no sākuma vasarā savu monstru nopirkšu, tad domāšu vai nu par mob. devais’u vai arī lāpūtopū 😛

    #168057
    usins
    Participant

    es jau kalju sapnjus par laptop….. ja buus taads.. mobilku newajadzees pashu krutaako :D:D jo visu varees staipiit liidzi 😀

    #168058
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    es jau kalju sapnjus par laptop….. ja buus taads.. mobilku newajadzees pashu krutaako :D:D jo visu varees staipiit liidzi 😀

    Uz cik latiem domā laptopu ņemt?

    #168059
    Foxsk8
    Participant

    Nu man te laptops ir 1000 Mhz; 20 GB cietais, 256 MB rams, 16 MB video, skaòa, tîkls, cdroms. Tagad sçþu pie tâ. Nekas îpaðs jau nav, bet priekð darba pietiek. Kâdu lapu uzkodçt var, filmas, muzonu klausîties, netâ sçdçt. Neko arî man vairâk nevajag.

    #168060
    usins
    Participant

    Tvinky wrote:

    Uz cik latiem domâ laptopu òemt?

    Nu tas kuru sew noskatiiju 582 ls maxaa. Pirms meenesha maksaaja 650 LS.

    Intel dual core 1.6 GHz

    RAM- 1GB

    Video- 256MB (integr)

    HDD-80GB

    OS-Linux

    Blootooth-ir

    TV out utt fiichas

    Bezvada ets, modem, card reader utt. man ideaals variants. Vieniigais kas pietruuxt- naudinja…

    #168061
    Tvinky
    Participant

    Es pagaidīšu un labāk ar kādu norm nVidia karti paķeršu imho ar draiveriem un Beryl labāk ies Linuxā 🙂 Ar tām integrētajām visādi ir…

    #168062
    usins
    Participant

    Tvinky- es jau nesaku, ka visas portiku grafikenes ir integrētās mātesplatē :suck: 😀

    Bet nu šij pašai par sevi 64 MB ira jau, bet ja ņem talkā RAM būs 256 MB :D.. beryl uz šo ies normāli- bez lagiem, jo man visus efektus ar nevajag 🙂

    #168063
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    Tvinky- es jau nesaku, ka visas portiku grafikenes ir integrētās mātesplatē :suck: 😀

    Bet nu šij pašai par sevi 64 MB ira jau, bet ja ņem talkā RAM būs 256 MB :D.. beryl uz šo ies normāli- bez lagiem, jo man visus efektus ar nevajag 🙂

    Ja ņemsi ar integrēto iesaku uzreiz pameklēt draiverus linux’am. Kā arī paskatīties kaut kur pa internetu, kā cilvēkiem sokas viņus piedabūt darboties. Un pameklē, varbūt arī kāds ar beryl sadraudzējis pie reizes 🙂

    P.S Esmu redzējis kā cilvēki mokas ar integrētajām kartēm, ir pat tādi forši ražotāji, kuri aizmirst par citām OS un izlaiž draiverus tikai Win 🙂 Imho, sax ;|

    #168064
    usins
    Participant

    Tvinky wrote:


    Ja ņemsi ar integrēto iesaku uzreiz pameklēt draiverus linux’am. Kā arī paskatīties kaut kur pa internetu, kā cilvēkiem sokas viņus piedabūt darboties. Un pameklē, varbūt arī kāds ar beryl sadraudzējis pie reizes 🙂

    P.S Esmu redzējis kā cilvēki mokas ar integrētajām kartēm, ir pat tādi forši ražotāji, kuri aizmirst par citām OS un izlaiž draiverus tikai Win 🙂 Imho, sax ;|


    Ehh, es jau tādu ņemu, kuram by defualt nāk virsū linux :win: :party: tā kā par visu padomāts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā