Dievs šodien runāja ar mani…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani…

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 124 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #305200
    Participant

    “Tieši evolucijas teorija varētu būt derīga tiem kas nemīl daudz domāt”

    Pasaki to ģenētiķim, antropologam, zoologam un da jebkam citam, kas pēta dabu. Pasaki to jeburam laborantam.

    Ja kreacionisma mācība būtu ieviesta skolās, uz visiem “KAS” jautājumiem atbilde būtu “Dievs”, bet uz “KÄ€PĒC” jautājumiem – “mums mirstīgajiem to nesaprast” vai arī “Dieva plāni ir neizdibināmi”. Un tā tava simulācijas teorija vispār.. Ne to pierādīt, ne novērot no malas.

    #305201
    dexsters
    Participant

    Pasaki vienu lietu,kāpēc tiek pieņemts ka lielais sprādziens var notikt pats no sevis bet nevar būt kāda izraisīts un plānots?Par bībelēm un evolūcijas gaitu nerunāsim.Interesē tieši šī sākuma teorija.

    Teorijā par evolūciju tipa esot tā.Sākumā laiks esot bijis nulle,tāpēc sākumā nekas nevarot būt jo neesot laika.Š itas nu nekur neder jo balstas tikai uz teoriju ka lai kaut kas notiktu ir vajadzīgs laiks.

    #305202
    VaiEsiLabs
    Participant

    Quote:

    Tad atbildi: Kura ir pareizā reliģija?

    Ja tu ar vārdu reliģija domā ticība, tad tikai Kristietība. Neviena reliģija nespēj tev piedot tavus grēkus. Ja tu pārkāp likumu, tu esi pelnijis saņemt sodu, vane? Nozodz mašīnu, nogalini cilvēku – par to pienākas sods. Tā pat ir ar Dievu. Mēs visi esam noziedzinieki Dieva priekšā un esam pelnījuši saņemt sodu par mūsu grēkiem un sods ir mūžīga elle. Taču Dievs sūtīja savu Dēlu Jēzu, kurš samaksāja sodu mūsu vietā.

    Quote:

    A kas radīja Dievu? No kurienes tas radās?

    Dievs pēc definīcijas nav radīts. Viņš visu laiku bijis. Viņš ir āprus laika un Viņš vienkārši IR.

    Quote:

    Ļauns, labs? Nelej, nevienas citas reliģijas vārdā nav noslaktēts tik daudz cilvēku, kā kristietības dēļ. Tikai nevajag….

    Piekrītu, taču tas nenozīmē, ka šie cilvēki bija kristieši. Arī Hitlers darīja to ko viņš darīja kristietības vārda, bet viņš nav kristietis.

    #305203
    VaiEsiLabs
    Participant

    Tu tā arī neatbildēji no kurienes tu saņemt savu morāli. Kas saka kas ir labs un kas ir slikts? Es nesaku, ka tu nezini kas ir labs un ļauns. Es saku, ka ja nebūtu Dieva tu NEVARĒTU to pateikt.

    P.S. tikai tāpēc, ka šie cilvēki cietumos saka, ka viņi ir kristieši nenozīmē, ka viņi tiešām arī ir kristieši. Jēzus pats teica, ka lielākā daļa no cilvēkiem, kuri saka, ka ir kristieši nokļūs ellē.

    #305204
    VaiEsiLabs
    Participant

    Ja cilvēks iegūst morāli no vecākiem, ko darīt Hitlera bērniem? Es neteicu, ka tev ir jātic Dievam, lai tev būtu laba morāle. Visi cilvēki zin kas ir labs un slikts. Bet mans jautājums ir kā viņi to zin? Kas to ir teicis? Sabiedrība? Vecāki? Katrs pats? Vai Hitlera sabiedrība ir sliktāka/nepareizāka par tavējo? Kurš to teica?

    #305205
    VaiEsiLabs
    Participant

    Quote:

    Starpcitu vai Dievs spēj radīt akmeni, kuru nevar pacelt?

    Nē. Dievs nespēj arī melot un nonākt pretrunā ar Sevi.

    #305206
    VaiEsiLabs
    Participant

    Ja šeit vēl kāds tic pasakām par evolūcijas teoriju, iesaku noskatīties Evolution vs God un redzēt, ko zinātnieki paši saka par to 😀

    https://www.youtube.com/watch?v=U0u3-2CGOMQ

    #305207
    Participant

    “Neviena reliģija nespēj tev piedot tavus grēkus.”

    Labs arguments, savtīgais cilvēk. 😀

    Btw, budisms labāks – tā dēļ nav bijuši vērā ņemami kari, viņu boss Dalailama nestaigā zeltā, kā arī šīs reliģijas runasvīri prot publiskajās runās veidot saprātīgas atziņas, neiepinot kādus reliģiskos personāžus. Un uz ielas bukletus nedala, neuzbāžas. Zinātnē un skolās ar bļaušanu un cirku neko panākt negrasās. Un tomēr populāra reliģija, vai drīzāk, filozofiska mācība. Bet kristietībā ir vai nu klusie kristieši, vai nu klauni. Teiksim, šķiet, tev ir kāda saistība ar šiem cilvēkiem. https://www.youtube.com/watch?v=odlq-fCWJ3Y Nu vot, tā jau ir sekta.

    #305208
    Participant

    Es jau tev izstāstīju par altruisma rašanos. Centīšos gari vairs nerakstīt, lai tev nebūtu slinkums lasīt.

    #305209
    Participant

    Cilvēks ar rūķa avataru tev tikko uzdeva jautājumu saistībā ar omnipotences paradoksu. Pēc tavas atbildes spriežot – Dievs nav visuvarens.

    #305210
    Participant

    Vārnas kungs tev visu apskaidroja.

    Evolūcijas teorijai nav sakara ar Visuma rašanos. Vsjo, eju dzert.

    #305211
    dexsters
    Participant

    Kā tad tā?Evolūcijas teorija tak pašos pamatos tiek balstīta uz to ka visums un dzīvība radusies nejauši.

    #305212
    Participant

    Buaaahh, cik daudz dislike.

    [spoil]Š ādi jūs diskutējat: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=L7vEB6FXtbs[/youtube][/spoil]

    #305213
    Participant

    Nop. 🙂

    #305214
    ruukjis
    Participant

    Wow, novākt tika daudz nekompetentu “profesoru” un studentu vienuviet… tas acīmredzami ir kristiešu talants.

    Jāsaka gan, ka džeks māk iedzīt cilvēkus stūrī, bet gluži vienkārši tāpēc, ka ir veikls runātājs un nevienam tā īsti nedeva laiku apdomāties.

    #305215
    VaiEsiLabs
    Participant

    Dievs ir visuvarens, bet tas nenozīmē, ka Viņš var visu darīt.

    #305216
    VaiEsiLabs
    Participant

    Nekompetenti profesori? Pasaules sprestižākajās universitātes? Ja jau evolūcija ir tik acīm redzama un visiem saprotama, tad kāpēc viņi nevarēja parādīt nevienu pierādījumu?

    #305217
    VaiEsiLabs
    Participant

    Budisms var arī būt labāka reliģija, taču tajā grēku piedošana nav atrodama. Iemesls kāpēc kristieši dala bukletus un uzbāžas cilvēkiem ir jo mēs negribam, lai jūs nokļūtu ellē. Mums no tā nav nekāda labuma, taču mums rūp kur jūs pavadīsiet mūžību vairāk kā jums. Ja tu redzētu aklu cilvēku, kurš dodas pretīm stāvai klints nogāzei, vai tu nepieskrietu un nebrīdinātu viņu?

    #305218
    Participant

    “Budisms var arī būt labāka reliģija, taču tajā grēku piedošana nav atrodama.”

    Tas ir tā, kā iepirkties veikalā, kur ir labāki nosacījumi un atlaides?

    #305219
    Participant

    Labi, sapratu, Dievs nav visuvarošs.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 124 kopumā)
  • Tēma ‘Dievs šodien runāja ar mani…’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā