F3l cms

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190415
    kaqp
    Participant

    ideja laba, bet kādēļ izgudrot velosipēdu divas reizes ? Ja jau taisat, tad spiežat uz ajax un js daudz 🙂 pašas lapas uzbūvi arī kaut kā revolucionāri … be creative 🙂 , un width iesaku likt tikai galvenajam karkasam 🙂 parējos blokus uz staipīšanos, lai ērtāk mainīt vieām un nav visu laiku jārēķina kas un cik aizņem

    #190416
    Anonīms
    Neaktīvs

    kaqp, es tevi ienīstu 😀 kur vien esmu , tu izlien ar kādu debilu priekšlikumu 😀 JS ? 😀 otros draugiem lv nevienam nevajag 😀 šeit runa par speku, iespeju brivibu un veiktspeju , nevis pokemona cienigu varaviksnes grafiku 😀

    EDIT: iesaka…. Viņš man iesaka ? 😀 😀 Ei tu nost 😀 kuram te kas ir jaiesaka 😀

    #190417
    kaqp
    Participant

    Morpheus wrote:

    kaqp, es tevi ienīstu 😀 kur vien esmu , tu izlien ar kādu debilu priekšlikumu 😀 JS ? 😀 otros draugiem lv nevienam nevajag 😀 šeit runa par speku, iespeju brivibu un veiktspeju , nevis pokemona cienigu varaviksnes grafiku 😀


    Pierodi… es vēl esmu saulstariņš, bet kāds var rasties iespaids par cilvēku kas sarunājas ar Botu ? Spēks slēpjas taisnajās rokās , tam nevajag jaunu CMS 😀 😀

    #190418
    kaqp
    Participant

    ā tad vajadzēja piebilst ka taisi tikai priekš sevis, ja neinteresē cilvēku viedkolis, tad gl 😀 😀 lietošu savu joomla labāk. Sākums ir iespaidīgs un daudzsološs 😀 16gadīga sapnis izveidot kaut ko savu

    #190419
    Anonīms
    Neaktīvs

    kaqp wrote:


    Pierodi… es vēl esmu saulstariņš, bet kāds var rasties iespaids par cilvēku kas sarunājas ar Botu ? Spēks slēpjas taisnajās rokās , tam nevajag jaunu CMS 😀 😀

    Anyway, botneims adminam ir konsoles atslegvards 😀 Tb čatā integrēta pamata CMS kontroles vadiba ar iespeju padot botam noteiktas komandas un veidot dažādas lietas 😀 piemēram, editet failus , padot sql komandas etc 😀 bet tu jau tikai pamaniji “Cav eleonora” un “Eleonora, labi un tev? ” 😀 diezgan gudri ne? 😀

    Un tagad man blin jauzliek kads DnB un jasak stradat pie CMS 😀 Tb jabeidz, visu nakti jau migreeju no ftp uz notepad2 😀

    [img]https://cms.haloo.mobi/smiles/allsmiles/lir.gif[/img]

    EDIT: 16 gadiga 😀

    Quote: cms es veidoju, bet nejau pokemoniem bet normaliem useriem 😀 krch sedi uz joomalas vai vel labak, uz wapmotor 15.0 😀

    EDIT: EDIT:

    1 iemesls kapec es ienistu Kaqp : Atrodams šeit… 😀

    #190420
    kaqp
    Participant

    normāli jūseri nelietos “pokemona” veidoto CMS, viņi paši uzkodēs sev cms. Lietotāji ar mazāku skill , tā saucamie “pokemoni”, pateiks ka tavs P0k3 CMS nekam neder. Cerams uzlaboju tavu stimulu veidot kaut ko normālu, ne tikai priekš sevis.

    #190421
    Anonīms
    Neaktīvs

    Anyway, kkas šāds toč jaiedrukā drošības funkcijās

    Code:

    if{__USER_ATTITUDE__ == “Pokemon”){

    mysql_query(”INSERT INTO banusers SET banid=’__USER_ID__’ ////blablabla”);
    mysql_query(”INSERT INTO banip SET banip=’__USER_IP__’ ///bla bla bla “);

    }

    Edit: es zin priekš sevis taisu menu kontroles, etc 😀 es jau varu ari no ftp to izdarit 😀 bet merkis ir izveidot cms standalone bez nepiecieshamibas izmantot ftp uz kura bazes izmantojot moduljus, papildus funkcijas un pluginus varetu izveidot anyway kadu portalu, sakot no bloga beidzot ar multifunkcionalu izklaides portalu 😛 multiple skinu atbalsts ari tika ieviest man pasham ne? a language pakas ar ne es zin sev taisu? 😛 Pff get out of that poke-ball 😀 Un neluri ka man niks Sakas F3 , šeit 3 ir biki cita nozime 😛 Lameri…..

    Quote:


    normāli jūseri nelietos “pokemona” veidoto CMS,

    Foxis ar i pokemons? :hmz:

    #190422
    Aldis
    Participant

    kaqp, tev duusha biksees saskries ka es sarunashu ar queenzu lai tagad tev uznak virsu 😀 😀

    #190423
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aldis wrote:

    kaqp, tev duusha biksees saskries ka es sarunashu ar queenzu lai tagad tev uznak virsu 😀 😀

    AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ……….. /paveljas zem galda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #190424
    kaqp
    Participant

    @F3l CMS CORE team, nu veido veido, ieraksti kad apniks 😀


    @Aldis
    – Jūs nesaskatat Queenz`ā lielo potenciālu, čalis tālu ies.

    #190425
    Anonīms
    Neaktīvs

    BTW par lietu , ja kads grib var kadu mazu testa moduli (sadalju ) uzrakstit….

    Uz doto bridi stabilie variablji un funkcijas ko var izmantot-

    Code:


    $theme ///= aktivas temas nosaukums
    $home ///= sakumlapa
    $copyright ///= dooh…
    $keywords ///= html meta
    $description //= html meta
    $title ///= html
    $cmstime //= cms nix laiks

    $authorized ///= true; ///Norada ka lietotajs autorizejies… ja true autorizets, ja false- nee.
    $username ///= dooh…
    $access ///= lietotaja limenis no 1 lidz 10. 1= users. Parejie amati attiecigi cms majas lapa galvenaja
    $avatar ///= avatara adrese vai faila nosaukums
    $avatarmode ///= internal vai external . pagaidam atbalstas tikai external (URL) , internal tiks pieslegts tad kad pabeigshu galeriju..

    ///////// Shamas var izmantot tikai izvietoshanai, no edit…
    sidemenu(); /// = genere sanu izvelni pec admina iestatitas kartibas un noteikumiem.
    mainmenu(); ///= top menu, tapati automatika.
    adminsidemenu() ///= mhmh mhm..
    adminmainmenu(); ///admina main kontroles menuuu…

    smilesmain($text); ///= smaili moduljiem kas liekami root tb htdocs vai pubhtml, moduljos kuri atrodas modules/ vai savas mapes neizmantojas….
    smilesnomain(text);/// moduljiem savas mapes vai modules
    bbcode(); /// nav tak jaskaidro

    gatavos zipus te metam, ja nu kads grib kko uzkjimeret kvai testa pec…

    Ja veidojam modulju moduli ( krutu , smagu ar savu mapi)

    sakam lapas ar

    Code:

    Modulja tituls

    “;

    /////////////te maucam kontentu un ja vajag iemetam zipa css failu, tiks izaukts pie attieciga headmoda lai lieki neslogo browseru…

    echo’

    ‘;

    /////un beidzam ar

    include_once”stili/$theme/end.php”;

    A mini-include modeljiem rakstam plain tekstu bez visa šitā un stilu css faila 🙂

#190426
Aldis
Participant

kaqp, a kur es teicu ka jams tuvi ies? 😛 Un beidz apcelt sho projektu, izvac no paraksta savas preternzijas pret f3l, visu nesmukumu pasreiz taisi Tu, un no mushas ziloni puut!

#190427
Aldis
Participant

Online user scripts ir? 🙂 nu cik ir online, un cik nav, un cik no tiem ir registretie un cik viesi? 🙂 vnk.. bedree vari paskatiit, cik skaisti apaksha parada visu pareizaa latviesu valoda, kas ir on un kas nav 🙂

#190428
Anonīms
Neaktīvs

Aldi, nekadu useram domatu skripu praktiski nav gandriz , tikai 2 😉 vari drukat augšā 😉 es tagad pie kerneļa, drošības un adminpanelja stradaju 😉

regoto skaitam vari izmantot

Code:

$usersall = @mysql_query(”select id from f3lc_users”);
$countusers = mysql_num_rows($usersall);

RAKSTOT SKRIPU MEģINāM NEIZMANTOT ISOS VARIABļUS PIEM a, b, c, d, etc bet pilnus nosaukumus piemeram lietotajikopa ne lk !!! TAS TAPEC, LAI NEMAISITOS MAINIGIE KOPA AR CITU MODULJU MAINIGAJIEM UN BUTU PARSERIM VIEGLAK DARBINAT šITO PADARIšANU! LOTI ATSAUCAS TAS UZ VISPAREJO CMS ATRDARBIBU

#190429
Aldis
Participant

oki.. 🙂

#190430
Anonīms
Neaktīvs

ps sory par garumzimem, man alts galigi nojats… A tildi neinstalleju, nah vajag…

#190431
Anonīms
Neaktīvs

Visiem kuriem ir velme klut autorizetiem useriem un palidzet veidoshanaa, suta paroles md5(md5()) hashu , loginu un display name man pz! Tb logins ir tas kuru izmantosiet ielogojoties sistema, bet display neims bus tas kuru redzes citi useri 🙂 var izmantot visus simbolus, kirilicu, lielos mazos burtus etc …. quotes gan ne… ja esat regojushies haloo.mobi vai liradio.tk sutam tikai loginu, paroli parnesishu no turienes.

#190432
m*****
Participant

“md5(md5())”

Tas ir stulbi…

#190433
Aldis
Participant

Draudīgs drošības pasākums! 😀 😀 Kā pentagonā! 😀

#190434
Anonīms
Neaktīvs

Es jau varu sha(base64(md5(md5()))); 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Tēma ‘F3l cms’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā